Jump to content
Dogomania

Legnica 06.08.2006


mausa

Recommended Posts

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maga18']Jak widac wrocilam 8) I jak widac nie mam imiennych stawek 0X

Planu sedziowania jeszcze nie ma zrobionego...

Potwierdzenia wysylaja od jutra wiec prosze zagladac do skrzynek ;)

A oto stawki:

[b]Husky:[/b]
psy/szczeniaki - 1
suki/mlodziez - 3

(wiecej nie patrzylam bo nie chcialas ;) )

[b]Softy:[/b]
mlodziez - 1
championy - 1[/quote]

Sosiek jest sam .... fajnie :lol:
Lilu i Chudy tez sami .... tez fajnie :lol: .... ciekawe dla kogo BOB :roll: [size=1]dla mnie i Lilu oczywiscie, nie Marcin 8) :wink: [/size]
Asia jak zwykle konkurentki :( ... a to taki łysol bez szans do konkurowania jest teraz :cry:

Szkoda, ze nie ma imiennych .... ale i tak big thx Madzia :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='Elitesse']to co zalatwiasz juz lokaty ? :) hihi :P[/quote]

zobaczymy... ja jako przedstawicielka ZK o/Legnica mam pierwszenstwo do I miejsca na pudle :evilbat:[/quote]

hihi no dobra powiedzmy ze sie zgadzam :P ale mi sie tez cos nalezy jesli chcesz we wrocku cos zgarnac :evilbat: hihihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='Elitesse']to co zalatwiasz juz lokaty ? :) hihi :P[/quote]

zobaczymy... ja jako przedstawicielka ZK o/Legnica mam pierwszenstwo do I miejsca na pudle :evilbat:[/quote]

:nono:
to Soskowego druga wystawa w szczenięcej klasie ( na pierwszej miał BIS Puppy-3) i ostatnia więc my jako, ze nie bedziemy mieli więcej szansy zgarnąc BIS Puppy dostajemy je walkowerem :lol: :lol:
Nie wiem tylko jak łysy Soskowy ma to zrobić :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Co wy tam w tej Legnicy powariowaliście? 8 suk w otwartej? :evil: Nie no, ręce opadają...[/quote]

nie powinno byc najgorzej ;) ja widzialam co niektore suki w Walbrzychu i Jeleniej Gorze :lol: W Legnicy pewnie przyjada Ci sami Niemcy i Czesi... :wink: A tak wogle to juz jedna krajowke macie wygrana, wiec o co chodzi...??!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']
:nono:
to Soskowego druga wystawa w szczenięcej klasie ( na pierwszej miał BIS Puppy-3) i ostatnia więc my jako, ze nie bedziemy mieli więcej szansy zgarnąc BIS Puppy dostajemy je walkowerem :lol: :lol:
Nie wiem tylko jak łysy Soskowy ma to zrobić :niewiem:[/quote]

a mojej Milki pierwsza 8) a ja "tradycyjnie" na debiutach zajmuje I miejsce w Bis Puppy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='sh_maniak']
:nono:
to Soskowego druga wystawa w szczenięcej klasie ( na pierwszej miał BIS Puppy-3) i ostatnia więc my jako, ze nie bedziemy mieli więcej szansy zgarnąc BIS Puppy dostajemy je walkowerem :lol: :lol:
Nie wiem tylko jak łysy Soskowy ma to zrobić :niewiem:[/quote]

a mojej Milki pierwsza 8) a ja "tradycyjnie" na debiutach zajmuje I miejsce w Bis Puppy :lol:[/quote]

Madzia ciezko sie z Tobą negocjuje :lol: :lol:
Widze, ze "w łape" ci będę musiała dać :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']szczerze mowiac to nie wiem... ja nie mam ani paszportu ani swiadectwa i nigdy ich nie mialam i zawsze wchodzilam ;) na dniach powinnas dostac potwierdzenie to na pewno tam cos bedzie pisalo.[/quote]

Nie wystawiam, więc żadnego potwierdzenia nie dostanę, dlatego pytam osoby, które może juz coś dostały. Nie chodzi mi konkretnie czy paszport czy książeczka zdrowia, lecz czy osobne zaświadczenie od weta będzie wymagane. W Warszawie było :evil: (choc to podobno niezgodne z przepisami) i sprawdzono mi je bardzo dokładnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='Marta Chmielewska']Co wy tam w tej Legnicy powariowaliście? 8 suk w otwartej? :evil: Nie no, ręce opadają...[/quote]

nie powinno byc najgorzej ;) ja widzialam co niektore suki w Walbrzychu i Jeleniej Gorze :lol: W Legnicy pewnie przyjada Ci sami Niemcy i Czesi... :wink: A tak wogle to juz jedna krajowke macie wygrana, wiec o co chodzi...??!! :wink:[/quote]



Mało nam ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska'][quote name='maga18'][quote name='Marta Chmielewska']Co wy tam w tej Legnicy powariowaliście? 8 suk w otwartej? :evil: Nie no, ręce opadają...[/quote]

nie powinno byc najgorzej ;) ja widzialam co niektore suki w Walbrzychu i Jeleniej Gorze :lol: W Legnicy pewnie przyjada Ci sami Niemcy i Czesi... :wink: A tak wogle to juz jedna krajowke macie wygrana, wiec o co chodzi...??!! :wink:[/quote]



Mało nam ;-)[/quote]

oszaleli :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[b]Mokka[/b] powiem wiec tak 8) Na zimowej w Glogowie (organizowanej przez o/Legnica) sprawdzali tylko ksiazeczki zdrowia i szczepienia na wscieklizne. Ja weszlam z 3 mies szczeniakiem - a niby nie wolno bylo wnosic psow nie zgloszonych na wystawe bo mala hala byla... mysle wiec ze wejdziesz bez problemu na ksiazeczke zdrowia/paszport :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...