Jump to content
Dogomania

Legnica 06.08.2006


mausa

Recommended Posts

[quote name='Ka-Vanga']Nio my tez chyba bedziemy, bo dzien wczesniej przyjezdzamy na seminarium agility wiec pewnie i na wystawke pojdziemy :wink: .[/quote]

będziesz będziesz :angel: :angel: aleeeeeee extra 8)

Zgłoszenia juz wysłałam, wiec jadę :B-fly:

Przyznawać mi się tu bez bicia, kto mi konkurencje do Bis Puppy będzie robił :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maga18'][quote name='sh_maniak']

Przyznawać mi się tu bez bicia, kto mi konkurencje do Bis Puppy będzie robił :lol:[/quote]

hehe jak zywkle ja :lol: ale tym razem z moją młodszą pociechą 8)[/quote]

No nie znowy ta Magda :lol: :lol: ...... w domku zostac, a nie po show się szlajać :lol: :lol:

A tak serio to Sośkowy wyliniał :-? i marnie to widzę :(

Link to comment
Share on other sites

Mój kolega (jeszcze nie jest zalogowany na DGM, ma jakies trudności) szuka transportu z Kalisza lub przez Kalisz do Głogowa na wystawę. Oczywiście dorzuca się do paliwa. Jeżeli znajdzie się jakaś dobra duszyczka i będzie miała miejsce w samochodzie, proszę o info. na mój PW lub mail.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

w calym zamieszaniu organizacyjnym dowiedzialam sie, ze nie maja jeszcze 100% planu sedziowania. Jak juz go zrobia to na stronie raczej go nie umieszcza - (bo jak zreszta widac) ciezko im idzie aktualizowanie strony ;)
terminu nie przedłuzyli...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...