Jump to content
Dogomania

Legnica 06.08.2006


mausa

Recommended Posts

[quote name='alqua']PKP - są to pociągi i na stadion nimi nie dojedziesz. Mpk- autobusy to te linie ,które piszesz.Można wziąć jeszcze taksówke.Nie jest drogo po Legnicy.[/quote]
ale zabawne to ze pociagiem nie dojade to wiem chodzilo mi o autobusy wiem niby 6 a poza tym nic wiecej

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W poblizu stadionu od strony ulicy Jaworzynskiej jedzie autobus linii 3 .Przystanek trojki jest kawalek od dworca ok 5 minut kolo Wenecji. Z tego samego przystanku odjezdza 15 ktora jedzie Zlotoryjska i trzeba by sie przejsc ok 5-10 minut do stadionu. Z dworca odjezdza linia nr.1 i jadzie tez Zlotoryjska i przystanek koncowy ten sam co linia nr.15 i tez spacerek na stadion. Musze zajzec na rozpiske linii bo juz dawno nie jezdzilam autobusami i nie wiem czy cos sie nie pozmienialo ;-) Cos mi sie jeszcze koleboce w glowie ze jeszcze 16 i 11 jada od dworca w tym kierunku ale musze sprawdzic.

Link to comment
Share on other sites

Mam wielką prośbę
Chodzi o adopcję borzoja (odsyłam do chartów)
Potrzebny jest transport ze Słupska(lub okolic nawet oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów) na Dolny Sląsk.
Może ktoś wybierający się do Legnicy dysponuje miejscem w aucie,
lub opieką w pociągu?

Link to comment
Share on other sites

ciesze sie Paulinko ze do Ciebie dzis doszło licze na to ze do mnie tez dzis dojdzie do Ostrowa Wlkp wiec moze zwiazek w tez rejon zaczał wysyałac:mad: ...bo u mnie wszystko wysyłaj na ostrów na stare zameldowanie... ide zadzwonic do rodziców moze cos juz jest...bo sie troche denerwuje....:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka18']Dzisiaj do mnie też zawitał listonosz z potwierdzeniem :cool3: . Mamy nr [B]486 [/B]z resztą poznacie nas łatwo bo w naszej otwartej klasie są tylko 2 suczki :cool1:[/quote]

Do nas też już doszło potwierdzenie(numer i talon na katalog też).:cool3::multi::multi:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...