Jump to content
Dogomania

XLIII Toruńska Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC) - 22.08.


Talia

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kacperub']Matagi to ty jesteś hodowcą shib :) super ja jestem handlerem i wystawiam shibę, odpiszę w takim razie jak nam poszło :) nie wiesz ile jest shib??[/QUOTE]

Noooo,tak wyszło,że jestem:eviltong:Odpisz,odpisz,zdjęcia również mile widziane:eviltong:A shib jest sztuk 2,jesteś sam z shiba w klasie...więc sie staraj...BOB może być Twój,bo druga shibka jest szczeniaczkiem:eviltong::lol:

Link to comment
Share on other sites

Może mi ktos powiedzieć gdzie dokładnie bedize ta wystawa? Pierwszy raz będę na wystawie (jako widz) i się zastanawiam czy będzie jakaś rozpiska, w którym ringu jakie psy czy coś... Nic nie wiem. A może Wy wiecie gdzie i o której będą bassety?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daruuu']Może mi ktos powiedzieć gdzie dokładnie bedize ta wystawa? Pierwszy raz będę na wystawie (jako widz) i się zastanawiam czy będzie jakaś rozpiska, [B]w którym ringu jakie psy[/B] czy coś... Nic nie wiem. A może Wy wiecie gdzie i o której będą bassety?[/QUOTE]

można sobie poszukać w planie sędziowania [URL]http://www.torun.zkwp.pl/2010_Torun_KRAJ_plan.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacperub']a mam pytanie będzie ktos może pod ringiem z gdzie są shiby i akity?? będzie można liczyc na zdjęcie ?? :D[/QUOTE]
Ja będę. Jeśli zabiorę tatę to może cykniemy jakieś fotki, ale nie obiecuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacperub']a mam pytanie będzie ktos może pod ringiem z gdzie są shiby i akity?? będzie można liczyc na zdjęcie ?? :D[/QUOTE]

Ja bede napewno, bo wystawiam samoyeda. no i bede ogladac shibki bo tez takiego diabllika mam w domu. Co do fotek napewno bede robic ale jak wyjda to juz inna sprawa:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacperub']a mam pytanie będzie ktos może pod ringiem z gdzie są shiby i akity?? będzie można liczyc na zdjęcie ?? :D[/QUOTE]

A możesz podać wyniki akit amerykańskich - tu albo w temacie wystaw akit am. (temat wystawy Toruńskiej już jest założony).
Z góry dzięki.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

:lol:[quote name='andromeda']Ja bede napewno, bo wystawiam samoyeda. no i bede ogladac shibki bo tez takiego diabllika mam w domu. Co do fotek napewno bede robic ale jak wyjda to juz inna sprawa:diabloti:[/QUOTE]

I jak Ci poszło,Eliza?Widzialaś moje shibutki?:lol:

[quote name='kacperub']a mam pytanie będzie ktos może pod ringiem z gdzie są shiby i akity?? będzie można liczyc na zdjęcie ?? :D[/QUOTE]

No to....gratulacje!!!!!:multi::lol: Jak sie Satsuki spisywała?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...