Jump to content
Dogomania

PSH PET"S SHOW HAIRDRESSER z Hiszpanii


Lantash

Recommended Posts

[quote name='chrupcia']ok, więc tak - wczoraj było pierwsze testowanie, jak na razie wydaje mi sie jak najbardziej ok, ale to po pierwszej kąpieli i spacerach w ubranku, zobaczymy jak będzie później :p[/QUOTE]

I rozrabiałaś z wodą? czy tak na gęsto? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zrobiłam 1:2 i wyszło na prawdę dużo tego :p
próbki mam szampon Aloe Vera i odżywka witalizujaca :) zastanawiałam się nad szamponem z biotyną, ale tego szamponu próbek Pani nie miała.

Jeszcze trochę tego mam, zobacze jak będzie po kilku kąpielach jak włos będzie taki jak teraz to zostanę przy nich :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']ten szampon z Biotyną zadna rewelacja!!!Kupiłam butle 1 L i po dłuzszym testowaniu moge stwierdzic ze sa lepsze kosmetyki które odżywiaja włos[/QUOTE]


A jakie to są te lepsze? Chętnie bym się dowiedziała :) chociaż jak narazie widzę w twoich odpowiedziach to co chwilę kupujesz coś innego, najpierw jesteś zachwycona a później pisze że są złe:) op psh jeszcze niedawno na innym forum pisałaś że są rewelacyjne:)
Może popróbuj czegoś dłużej bo żaden włos nie lubi ciągłych zmian kosmetyków ( z resztą nie tylko włosy) .

Ja w najbliższym czasie mam zamiar spróbować tych kosmetyków, szczególnie jakiegoś szamponu i maski - odżywki na razie nie zmieniam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='strzalka44']A jakie to są te lepsze? Chętnie bym się dowiedziała :) chociaż jak narazie widzę w twoich odpowiedziach to co chwilę kupujesz coś innego, najpierw jesteś zachwycona a później pisze że są złe:) op psh jeszcze niedawno na innym forum pisałaś że są rewelacyjne:)
Może popróbuj czegoś dłużej bo żaden włos nie lubi ciągłych zmian kosmetyków ( z resztą nie tylko włosy) .

Ja w najbliższym czasie mam zamiar spróbować tych kosmetyków, szczególnie jakiegoś szamponu i maski - odżywki na razie nie zmieniam :)[/QUOTE]
Ja maski bardzo chwale z PSH i szampon nawilzający i odzywke witalizującą tez i myślałam ze ten z biotyna bedzie tez super no ale niestety nie moze na innym włos sie sprawdzi :)
a lepsze to np maska bio-groom super cream...
No ja mam swoje ulubiona firme PURE PAWS i chcem cos do niej podpasować

Edit: A pozatym ja nie pisze ze sa złe tylko ze żadna rewelacja !!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yourii']Mam ten preparat na końcówki, ale nie mam zdania co do niego. Pod papiloty raczej nie pasuje.
A na maskę właśnie czekam :) jak dojdzie i wypróbuje to zdam raport :)[/QUOTE]

aha, no nie wiem, ale chyba wypróbuje to na końcówki :)


no i czekam na opinie co do maseczki ;) bo też mnie kusi :p

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj po raz pierwszy wykąpałam psa w kosmetykach PSH. Wrażenia dzień po: szampon z biotyną- bardzo dobrze myje (ja szampon zawsze rozcieńczam), włos był taki, że jakbym chciała odżywkę mogłabym odpuścić; odżywka witalizująca- (tym razem użyłam nierozcieńczonej, w ramach testu:) ) włos wygładzony, nie puszy się, nie elektryzuje, nie zmiękczony. ja jestem pozytywnie zaskoczona i bardzo zadowolona z efektu po pierwszej kąpieli. Może to dlatego, że nigdy nie oczekuję cudów po kosmetykach:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja też już po testach szamponu z aloesem i odżywki rewitalizującej efekt nie powalający ale widać różnice np do Espree silky show który mam , włos przy obu kosmetykach podczas mycia jest taki lejący i mięciutki, minus tylko tego, że odzywkę bardzo długo się spłukuje ;/
Po wysuszeniu sierść bardziej gładka. :) Nie napusza co ważne.

Link to comment
Share on other sites

przeprosiłam się z tymi kosmetykami i wypróbowałam jeszcze szampon dla psów szorstkowłosych - na moim pudlu zdało egzamin, włos trochę twardszy - czyli taki jaki powinien być ;) muszę jeszcze wypróbować krem pod papiloty.. i inne odżywki, bo ta witalizująca nadal mnie nie zachwyca :/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Znajoma zakupiła szampony tej marki i jest bardzo zadowolona. Jako ze nie wystawiam psa, zależy mi na dobrym odżywieniu i zapobieganiu plątaniu się włosa. Jak oceniacie szampon silk (z biotyną) pod tym kątem? Może macie jeszcze porównanie wersji z Aloesem pod względem zapobieganiu filcom (częste leżakowanie w kałużach niestety bardzo temu sprzyja :roll:)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam Aloesowy dla grzywka pp i żaden szampon do tej pory tak dobrze się u nas nie sprawdził! Próbowałam już Vellusa, Ring5, Tropiclean i Espree ale po żadnym nie było tak super jak po PSH. Włos się pięknie błyszczy, zupełnie się nie plącze i jest fajnie odżywiony. Zdecydowanie Ci polecam, miałam duże problemy z plątaniem się włosa a po PSH tego nie ma

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja dziś byłam u psiego fryzjera i pani chwaliła sobie bradzo ta firmę-przeglądąłam ulotki u niej i zainteresowała mnie maska-jedna ze spłókiwaniem ,a druga bez-nie pamiętam nazw....jedna proteinowa.....myślę nad zakupem dla yorka-doradzcie czy lepiej brać ta co trzeba zmyć czy tą drugą?

Link to comment
Share on other sites

Mam [COLOR=#003333][B]
odżywkę PSH [/B][/COLOR][B][URL="http://pshpolska.pl/MASECZKA_INTENSYWNIE_NAWILZAJACA_I_ODBUDOWUJACA_1_KG-94.html"]MASECZKA INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA I ODBUDOWUJĄCA 1 KG - [/URL]
użyta 4 razy na yorku, chętnie odstąpię całość lub podzielę na mniejszą część, tak jak pisałam powyżej u nas nie sprawdziła się, włos źle wygląda, może dlatego, że mamy dość wymagający włos.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero']... również wspaniale sprawdzają się na [B]pudlach[/B] :klacz: zarówno jako kosmetyki pielęgnacyjne między wystawami jak i jako kosmetyki wystawowe.
Doskonale rozczesują kołtuny, rewelacyjnie zabezpieczają sierść przed dalszym kołtunieniem się :klacz:[/QUOTE]

tydzień temu ja kąpałam w PSH szampon volume nadający objętość bardzo fajny :thumbs: i najlepsze jest to że młoda wymienia włos i strasznie się kołtuni a od kąd była prana to ani 1 kołtuna nie znalazłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nelcik']Mam [COLOR=#003333][B]
odżywkę PSH [/B][/COLOR][B][URL="http://pshpolska.pl/MASECZKA_INTENSYWNIE_NAWILZAJACA_I_ODBUDOWUJACA_1_KG-94.html"]MASECZKA INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCA I ODBUDOWUJĄCA 1 KG - [/URL]
użyta 4 razy na yorku, chętnie odstąpię całość lub podzielę na mniejszą część, tak jak pisałam powyżej u nas nie sprawdziła się, włos źle wygląda, może dlatego, że mamy dość wymagający włos.
[/B][/QUOTE]
musze sprawdzić czy o tą maskę mi chodziło-podczytam i jak coś to odezwę się do Ciebie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...