Jump to content
Dogomania

PSH PET"S SHOW HAIRDRESSER z Hiszpanii


Lantash

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja dostałam ofertę, zadzwoniłam i wysłali mi próbki..
Szampon kiwi jest bardzo mało wydajny.. na mojego małego psa (37cm w kłębie) poszła prawie cała próbka.. sierść jest porównywalnie czysta do wcześniejszego szamponu.. zapachu fajny, ale słabiutki.. mam inny szampon nie perfumowany i odczuwalność zapachu jest podobny..
odżywka witalizująca słabo się spłukuje.. niby polecana szczególnie dla psów o gęstej sierści.. no mój jakoś strasznie gęstej jeszcze nie ma, a płukanie było masakrą..

ale co ważne - sierść się nie popsuła :P nie wiem jak to by było na dłuższą metę.
Rzeczywiście, muszę przyznać że łatwiej się go rozczesywało.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

uzywalam calej serii z próbek - i bylo ok - ładnie sie pieniły, szybko spłukiwały i jak dla mnie były wydaje - a dodam ze kąpałam w nich owłosione grzywacze :)

teraz bede eksperymentowac od początku hihi :)

i co do zapachu to im bardziej neutralny tym dla mnie lepiej, wiec PSH tu ma duzego plusa

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja użyłam próbek szamponu do białego włosa (trzeba dobrze rozcieńczyć!), szamponu dla długich włosów (też rozcieńczyć, super pachnie), odżywki witalizującej - gęsta, łatwo się spłukała, ładnie pachnie, włosy wygładzone).
Ogólnie bardzo dobre wrażenie!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja stosowałam na różnych rasach
spaniele angielskie i amerykańskie
westy oraz sznaucery i beagle i jestem zadowolona, bardzo wydajne i niedrogie :multi:
nie powodują uczuleń
Te próbki są do rozcieńczania :cool3:

a kontakt na stronie PSH Polska, są też na facebooku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adamant']ja stosowałam na różnych rasach
spaniele angielskie i amerykańskie
westy oraz sznaucery i beagle i jestem zadowolona, bardzo wydajne i niedrogie :multi:
nie powodują uczuleń
Te próbki są do rozcieńczania :cool3:

a kontakt na stronie PSH Polska, są też na facebooku[/QUOTE]

Adamant, a mogłabyś coś polecić właśnie dla spaniela angielskiego?
Znajomi przygarnęli niespełna rocznego bidula uratowanego z jakiejś pseudo. Maly jest naprawde obficie obdarzone przez naturę włosem i szukają przystępnych cenowo kosmetyków dla niego( szampon+ odżywka).
Przyznam, że moje zainteresowanie wzbudziły maski. Czy masz może z nimi jakieś doświadczenia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...