Jump to content
Dogomania

PSH PET"S SHOW HAIRDRESSER z Hiszpanii


Lantash

Recommended Posts

Uwaga, gdyz sama jestem zainteresowana kosmetykami PSH i chciałam zamówić próbki.
Informuję, że próbki obecnie są wysyłane za opłatą 12 zł. Która jest zwracana przy zakupach w w sklepie psh.
łatwo było się domyśleć że będą nadużycia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cockermaniaczka']uzywal ktos moze PSH Kiwi???Zastanawiam ie czy kupic...
Jak sie pieni,jak z wydajnoscia i zapachem psa po nim?[/QUOTE]


Używałam PSH kiwi.....powiem tak, włos fajny, miękki, błyszczący......ale nie pachnie na psie potem wogóle, a napewno już nie kiwi tzn:jest taki dziwny zapach jakby od dentysty:)natomiast bardzo ale to bardzo polecam odżywkę witalizującą,jeszcze po zadnej odżywce efekt tak mnie nie zaskoczył włos jest sypki jak piasek:) rozczesuje się świetnie idzie jak po maśle:)widać że włos jest odżywiony i gładki naprawde polecam.

Link to comment
Share on other sites

Interesują mnie tej firmy szampony do czarnej i białej sierści.
Ktoś może się na ich temat wypowiedzieć?
Czy widać różnicę w intensyfikacji koloru, a czy biały rzeczywiście też się sprawuję?
I jaki włos jest po szamponach?

Cenowo rzeczywiście kosmetyki są atrakcyjne, jednak nadal zastanawiam się czy się odważyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Interesują mnie tej firmy szampony do czarnej i białej sierści.
Ktoś może się na ich temat wypowiedzieć?
Czy widać różnicę w intensyfikacji koloru, a czy biały rzeczywiście też się sprawuję?
I jaki włos jest po szamponach?

Cenowo rzeczywiście kosmetyki są atrakcyjne, jednak nadal zastanawiam się czy się odważyć.[/QUOTE]



Hmmmm powiem krótko jeśli chodzi o szampony do białych to polecam [B]Mr.Groom Whitener[/B] naprawde robi cuda:)pies jest jak wyprany w ace:)a włos jest miękki łatwo się układa i pięknie pachnie,a do czarnych polecam ostera włos piękny błyszczący naprawde przyciemniony no i ślicznie pachnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

[h=1][COLOR=#000000][SIZE=3][FONT=arial]A czy ktoś używał może [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000cd][SIZE=3][FONT=arial]Szampon wybielający White Titanium z białym pigmentem[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=3][FONT=arial] tej że firmy?? Myślałem nad zakupieniem tego szamponu dla mojego maltańczyka... tym bardziej że opisują go jako szampon wybielający a nie wzmacniający biały kolor[/FONT][/SIZE][/COLOR][/h]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Polecam PSH Yorky & Maltes - rewelacja :)
Włos dobrze nawilżony, ładnie się domywa.
Szampon ma piękny zapach.
Dobra jest również maseczka PSH Bio Proteinowa.
Też ma fajny zapach, ale na psie zostaje zapach szamponu a nie maseczki ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Madziunia_Krk']I jak tam ? testowałaś już na yorku ? Napisz nam swoją opinię[/QUOTE]

Tak, kąpałam w nim Yorka w zeszłym tygodniu. Piesio po szamponie miał mięciutką, jedwabistą sierść, zero kołtunów i brak problemów przy rozczesywaniu. Jednak muszę przyznać, że na kundelku zapach szamponu pozostał na dłużej...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...