Jump to content
Dogomania

szelki RED DINGO.


chrupcia

Recommended Posts

mam zamiar kupić szelki RED DINGO dla mojego Jazz'a, ale mam pytanie, jest napisane że obwód w szyi 26cm - 39cm, a on obwód w szyjce ma 20-21 cm, nie będą dla niego za duże czy to jest jakos inaczej mierzone? :razz: ;)
[url]http://reddingo.bazarek.pl/opis/128281/szelki-s---hibiscus-red.html[/url]
dzięki za odpowiedzi :multi:

Link to comment
Share on other sites

koleżanka ma te szelki odblaskowe i bardzo je chwali S pasuje jej dla piesków z obwodem 31 i 37 cm, ponoć maja sporą regulacje.
mimo ze jej psy w ubrankach noszą M i S te szelki w roz. S pasują.
dziś pisałam @ do nich w sprawie zamówienia biorę cztery komplety, uważam że warto są solidne i mimo prania się nie niszczą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anastazja&Aleksander']koleżanka ma te szelki odblaskowe i bardzo je chwali S pasuje jej dla piesków z obwodem 31 i 37 cm, ponoć maja sporą regulacje.
mimo ze jej psy w ubrankach noszą M i S te szelki w roz. S pasują.
dziś pisałam @ do nich w sprawie zamówienia biorę cztery komplety, uważam że warto są solidne i mimo prania się nie niszczą.[/QUOTE]
Bardzo dziekuje za tą odpowiedz :) mój ma 30cm w klatce to raczej powinny być ok :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Bardzo dziękuje za tą odpowiedz :) mój ma 30cm w klatce to raczej powinny być ok :)[/QUOTE]
na pewno będziesz z nich zadowolona, koleżanka używa ich od roku i nic się z nimi nie dzieje.
Gdy już będę miała swoje komplety w ręce powystawiam wszystkie inne które kupowałam chyba z głupoty, zamiast jedne solidne brałam różności. Z czystym sumieniem polecam .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...