Jump to content
Dogomania

Kartoniki już w nowych domach! DZIĘKUJEMY!


_Chomusia_

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elurin']Ja mam chętną na dwie babeczki, w Warszawie. Jak wygląda sytuacja płciowo-adopcyjna, bo się pogubiłem?[/QUOTE]
Maluszki są u mnie. Dzisiaj jedziemy do weterynarza więc napiszę potem co i jak,
lecz wyglądają na zdrowe ale lepiej sprawdzić.
Martwi mnei Rambo, jest bardzo zestresowany i bardzo boi się ludzi.
Poki co zostawiony w świętym spokoju.
Najlepiej by bylo jakby go wziela osoba doświadczona, ktora go zrozumie
i da mu poczucie bezpieczeństwa wiec najlepiej jakby mało podrozowała.
Stella i Kluska i Bajka już zarezerwowane.
Jedynie Rambo szuka jeszczze domu.

Kluska- moja sąsiadka bierze
Stella- admin e-chomika
Bajka- Kwalera
Rambo- ??? narazie brak... :(

Link to comment
Share on other sites

Nie zdążyłam odebrać telefonu rano, a że to był nieznany numer, to nie oddzwaniałam (często do mnie takie numery dzwonią z jakimiś ankietami :P).

Są 3 samiczki i 1 samczyk. Jedna samiczka - Kluska - ma już pewny dom, druga Stella jest również zarezerwowana. Domu szukają Bajka i samiec Rambo. Chomiki to samotniki, nie chcemy by były trzymane razem i rozmnażane (w trakcie tworzenia jest Stowarzyszenie Pomocy Chomikom E-chomik oraz umowy adopcyjne, jednak teraz jeszcze ich nie używamy). Ale na pewno jeśli ktoś chce wziąć 2 chomiki, to muszą mieć one osobne i przede wszystkim, odpowiedniej wielkości klatki.

Link to comment
Share on other sites

Post coś się nie chce edytować, więc piszę nowy - nie uwzględniłam Bajki, ona na chwilę obecną jest dla Kwalery zarezerwowana. Może odebrać na razie od Nuny, bo u niej do soboty będą chomiki. Zaraz do niej oddzwonię.

Jeśli chłopak nie znajdzie teraz domu we Warszawie, to pojedzie do Wrocławia (jak uda nam się z transportem). Chyba, że jego samego uda się konduktorską wysłać.

Link to comment
Share on other sites

No to mamy jeszcze Rambo... jedyny nie ma jeszcze domku.
Moze ktoś jest chętny?

[SIZE=1]PS w ostatecznosci jezeli nie znajdzie sie transport moze przekabacić mamę zeby go wziela pod opieke na tydz. ale to troche bez sensu bo przez ten tydzien odpadają jakiekolwiek wiadomosci, transporty itd. bo moja mama nie ma czasu sie w to mieszac. Ale to taaaaaka ostatecznosc i wole tego nie robic bo mama sie nie zna na chomikach... [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Elurin byłoby super!
Chomiki:
Stella- dzwoneczek
Bajka- kwalera
Kluska- ja (moja sąsiadka)
Rambo- ???????? ew. u elurina na DT

Umowilam sie z kwalerą ze chomika jej dam tez w sobote jak bede dawać dzwoneczkowi.
(na targowek pod carrefour)
A te Elurinie skąd byś mogłbyś i kiedy odebrać ew. Rambo?

Link to comment
Share on other sites

:) ;)
Weź go Elurin, weź. Nuna - u Elurina będzie mu dobrze. Może mu nawet jakiś dom sie znajdzie przez ten tydzień. Elurin ma rozległe kontakty;)
Mnie ostatnio zalewa mieszkanie - wolałabym nie mieć tymczasów w takim wypadku, po co się ma chomek stresowac?

Link to comment
Share on other sites

Nuna - stale rezyduję w Centrum, odbiór możliwy albo wcześnie rano (7-7.30) koło Centralnego (nie dalej!) albo po 16.15 od ronda De Gaulle'a po Centralny, ew. nieco dalej. W czwartek na 17.30 jadę do nowej lecznicy gryzoniowej na Rakowiec, więc mógłbym w tych rejonach i porze go odebrać. Wieczorami mogę podjechać gdzieś dalej. W weekend jeszcze nic nie wiem, ale rano (ok. 8-ej - 9-tej) w Centrum bezproblemowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elurin']Nuna - stale rezyduję w Centrum, odbiór możliwy albo wcześnie rano (7-7.30) koło Centralnego (nie dalej!) albo po 16.15 od ronda De Gaulle'a po Centralny, ew. nieco dalej. W czwartek na 17.30 jadę do nowej lecznicy gryzoniowej na Rakowiec, więc mógłbym w tych rejonach i porze go odebrać. Wieczorami mogę podjechać gdzieś dalej. W weekend jeszcze nic nie wiem, ale rano (ok. 8-ej - 9-tej) w Centrum bezproblemowo.[/QUOTE]
Musze uzgodnic z tatą co i jak ok?
Dam ci jutro znać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...