Jump to content
Dogomania

Theta [*] i Tajra


AgaiTheta

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AgaiTheta']Jestem Jestem, wymordowana tym wypoczywaniem :diabloti:
Theta - zgon, może koło środy wyjdzie na spacer.

Fotek niezbyt wiele, bo pogoda do bani. Jutro wstawie po pracy, teraz zmykam zobaczyć jak sierotki.

Buziaki!!!!!!!!!!![/quote]

Nooooo...nareszcie wróciłaś :multi: Ale Ci się pogoda na urlopik trafiła - normalnie pozazdrościć :evil_lol: Ale proszę - przyjechałaś i znowu słoneczko na niebie zaświeciło :p

Link to comment
Share on other sites

No widzisz, jaka praca taka pogoda na urlop, ale sobie poradziliśmy ;)
Pierwszy tydzień spędziliśmy w Gdańsku na zakupach i rozrywkach. Drugi nad jeziorkiem ale w domku z wieloma atrakcjami, wiec poradziliśmy sobie.

Może opalenizna lekko solariowa ale jesteśmy wypoczęci i zabieramy się za sierotki, bo pracy duuużo i tutaj i w pracy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']No widzisz, jaka praca taka pogoda na urlop, ale sobie poradziliśmy ;)
Pierwszy tydzień spędziliśmy w Gdańsku na zakupach i rozrywkach. Drugi nad jeziorkiem ale w domku z wieloma atrakcjami, wiec poradziliśmy sobie.

Może opalenizna lekko solariowa ale jesteśmy wypoczęci i zabieramy się za sierotki, bo pracy duuużo i tutaj i w pracy.[/quote]

I nie wpadłaś do nas?? :obrazic: A tak się odgrażałaś :placz:
Ale i tak będę tutaj wpadał :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No widzisz tak to jest, nie przewidzielismy, że spędzimy urlop w Gdańsku i nie miałam numerów, ani sieci :( i jak miałam się umówić :(
Poza tym mój TZ i tak był na skraju wyczerpania psychicznego po moich zakupach, jeszcze jakiś mój pomysł i mógłby popaść w jakąś traumę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']No widzisz tak to jest, nie przewidzielismy, że spędzimy urlop w Gdańsku i nie miałam numerów, ani sieci :( i jak miałam się umówić :(
Poza tym mój TZ i tak był na skraju wyczerpania psychicznego po moich zakupach, jeszcze jakiś mój pomysł i mógłby popaść w jakąś traumę :diabloti:[/quote]

No już dobra - wybaczone :razz:
Rozumiem faceta - jakbyś jeszcze na urlopie mu o znajomych dogomaniackich mówiła, to nawet szybkie szczepienie nie zatrzymałoby wydzielania sie piany z ust :evil_lol: Współczuje TZ-owi

Link to comment
Share on other sites

oj tam "współczuję", mógł lepszą pogodę załatwić na urlop, a tak Alfa, Klif, Manhattan itp...
No ale w drugim tygodniu byczyliśmy się nad jeziorem, wstawaliśmy po 11. Dłużej nie spaliśmy, bo trzebabyło sie przygotować na wyjscie krowy :evil_lol:
Theta miała zabawę niesamowitą, gadała z nią i tłumaczyła, że to nasz płot :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']oj tam "współczuję", mógł lepszą pogodę załatwić na urlop, a tak Alfa, Klif, Manhattan itp...
No ale w drugim tygodniu byczyliśmy się nad jeziorem, wstawaliśmy po 11. Dłużej nie spaliśmy, bo trzebabyło sie przygotować na wyjscie krowy :evil_lol:
Theta miała zabawę niesamowitą, gadała z nią i tłumaczyła, że to nasz płot :D[/quote]

Mówisz tak, jakbyś nie lubiła chodzić po sklepach :evil_lol: Już prawie uwierzyłem:eviltong:
No nie....Theta poliglotka - mam nadzieję, że ją w tej rozmowie ufociłaś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Fotek nie ma, ponieważ nie mogłam wbić się wczoraj na dogo. Dzisiaj jak wrócę z pracy postaram się szybko pokazać Wam jak moja księżna wypoczywała. Wszystkie kanapy były jej :)

A jak wściekali się z Nikodemem to dudunił cały ośrodek. Kochane dwa stworzonka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...