Jump to content
Dogomania

Rita Reyniers (B)


Recommended Posts

Zastanawiam się, czy ta belgijska sędzina (na zdjęciach z wystaw jawiąca się dość sympatycznie) zna się w ogóle dobrze na swoim hobbistycznym rzemiośle (jako, że trudno taką działalność określać mianem zawodostwa)?!

Głównie interesuje mnie jej wiedza z zakresu szpiców i ras pierwotnych (czyt. V grupa), gdyż na tegorocznej łódzkiej klubówce została oddelegowana do oceny Syberianów, a nie wiem na ile jest ona w temacie haszczakowego wzorca wykwalifikowana (generalnie wiadomo Wam jakie typy Huskich preferuje?! - jest to bowiem bardzo zróżnicowana "formacyjnie" rasa i stąd jeden juror może jej odpowiednim przedstawicielom wydawać wprost odmienne noty od innych swoich kolegów po fachu).

Będę wdzięczny za wszelkie info na jej temat (zarówno charakterologiczne, jak i preferencyjne), gdyż zawczasu muszę wiedzieć, czy warto w ogóle przemierzać pół Polski, aby zdać się na jej - mam nadzieję, że fachową - ocenę.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak ze szpicami, ale oceniała moje pierwotniaki i byłam bardzo zadowolona. Zwraca uwagę na ruch. Dostaliśmy obszerny opis. Sędzina sympatyczna, zrobiła na mnie dobre wrażenie. Ale byliśmy u niej dwa lata temu, więc niestety nie pamiętam z detalami... Chętnie pojechałabym do niej drugi raz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incunabula']Zwraca uwagę na ruch.[/QUOTE]

Heh... moja prawie półroczna sunia dostojnie się tylko porusza będąc na pełnym luzie, zaś będąc na smyczy różnie z tym bywa, w zależności od jej humoru (pomimo, iż przyzwaczajana była do niej już od 3 miesiąca życia, kiedy ją tylko przywiozłem do domu).

[quote name='Incunabula']Ale byliśmy u niej dwa lata temu, więc niestety nie pamiętam z detalami...[/QUOTE]

I to jest zasadniczy z nią problem, że pojawia się u Nas w kraju jedynie od święta (przez co z jednej strony ciężko znaleźć zbyt wiele opinii na jej temat, zaś z drugiej - o ile przypadnie Nam szczególnie do gustu - wbić się kolejny raz na jej sędziowski ring).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...