Jump to content
Dogomania
sabusia

na własnej posesji

Recommended Posts

[quote name='Beatrx']więcej darmowego opału:evil_lol:[/QUOTE]
No, po co wydawać kase i kupować ekogroszek, węgiel, miał, drewno kiedy można wyjść na własny teren z łopata i wiadrem i moment palisz w piecu. :D

Tak mnie ciekawi... Skoro wchodzi nowa ustawa o sprzątaniu, to gdzie właściciele domków jednorodzinnych mają wyrzucać psie kupy z własnego podwórka? W sensie, do którego kosza?

[quote name='Tree']Tak mnie ciekawi... Skoro wchodzi nowa ustawa o sprzątaniu, to gdzie właściciele domków jednorodzinnych mają wyrzucać psie kupy z własnego podwórka? W sensie, do którego kosza?[/QUOTE]

skoro kupa nie jest plastikiem, szkłem , metalem, papierem to ... jak myślisz gdzie?
uwielbiam jak z segregacji śmieci robi się narodowy problem zamiast chwilę pomyśleć

8 godzin temu, Yelonka napisał:

Hej.

Jak często sprzątanie swoje ogródki z kup? Raz na dzień? Raz na dwa dni?

Nie mam takiej potrzeby.Moja psica nie załatwia się w ogrodzie.Raz jeden to zrobiła w tak niedostępnym miejscu,że nie dałabym rady sprzątnąć :)

Może ktoś mi pomoże. Otóż mieszkam w kamienicy sąsiedzi mają psy, które spuszczają po klatce na wspólne podwórko. Jak jest zamknięta klatka zwierzęta załatwiają się na klatce. Jest to bardzo problematyczne bo jak jest ciemno łatwo w to wdepnąć. Co zrobić z takim sąsiadem? Sytuacja jest nagminna:/