Jump to content
Dogomania

Piłeczki tenisowe


Daga&Maks

Recommended Posts

[quote name='olekg89']Jak pies łapie piłke w locie to mogą ścierać.Jeśli podejmuje aport z ziemi(w co wątpie patrząc jak Wy kobiety rzucacie)to wtedy raczej nie ściera.Ja mojej suce rzucam kamienie od hmm 6lat a nie ma startego ani 1mm zęba.[/QUOTE]
Masz coś do kobiecego sposobu rzucania? :mad: :eviltong:
Hexa miała może ze 2 piłki tenisowe w swoim 6-cio letnim życiu, raczej ich jej nie rzucałam bo zdążyła je szybko unieszkodliwić. Zęby ma starte, a do rzucania ma tylko gumowe piłki, szmaciane zabawki albo czasem patyki. Uwielbia za to łapać w locie (i tu Olek ma racę) i to zapewne od tego jej się zęby zjechały. Ale jak rzucić piłkę żeby się nie odbijała/nie turlała? Ja nie umiem :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Bo wy nie potraficie rzucać:P zła technika.Chodzi mi o to ,że ja rzuce tak daleko ,że nim pies dobiegnie piłka leży na ziemi. Jestem bogiem wiem :P
Suka mojej babki od patyków też ma zjechane troche.Ale raczej od szarpania niż noszenia.

Link to comment
Share on other sites

Zapiszę się do Ciebie na lekcje rzucania piłką na sznurku :lol:, z patykami sobie jakoś radzę. Jak rzucałam Aresowi to spokojnie piłka zdążyła się zatrzymać zanim dobiegł, a jak rzucam Hexolinie to ona jest szybsza niż piłka i ją łapie zanim się zatrzyma. Przypadek Shiny pominę, bo to jest inna bajka i inne zabawki :evil_lol:.
Patykami się nie szarpiemy, ewentualnie czasem poszarpiemy się piłką (średnio 2 razy w tygodniu ;)) czy sznurkami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...