Jump to content
Dogomania

Wielkoucha Pigi! Czyli swinskie opowiesci Dag :D


masienka

Recommended Posts

Noooo, duchi, ale jak widać- 5 lat minęło, a tu bez zmian ;) Dobrze Was "czytać" kobity ;)
obiecuję więcej nie znikać na "pięciolatki" :)

Vectra- dawaj update, co Ty teraz na stanie masz i za którym stworzeniem w nocnej koszulce wzdłuż autostrady szybkiego ruchu biegasz ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no, szkoda Chrumiaka (dziękuję)- a błyszcząca i zdrowiutka była do tegoż poniedziałku- nic a nic się nie domyślałam... piesek komplementy dostawał na FB 2 tyg. przed, bo błyszcząca i prawie nie siwa była. Trochę z charakteru "MOHEREK" się z niej zrobił przez dwa ostatnie lata- deszcz się nie podobał, słońce się nie podobało, śnieg niedobry- a ten jamnik to w ogóle paskudny był-
Piga- zabij- bo mnię drażni... (na co Piga- posłusznie- tadam, tadam w kagańcu na jamnika hyc...).
Dalej sobie pochlipuję- ale biegała za frisbee do końca. Nie bolało prawie nic. Tylko mnie boli...

Pysia jak to Pysia- gamoń jeden, rozdzielałam je w przeszłości- jak nie na 4 dni, to na 2 miesiące- z jej poczuciem czasu - pewnie dalej myśli, że Chrum wróci- nudno jej tylko- nie ma kogo podskubywać.

Na drugiego psa mnie w tej chwili nie stać- ani czasowo, ani finansowo- stąd tymczasy (plus oczywiście poczucie winy, że nie zauważyłam czegoś wcześniej- nic by to nie dało, ale to wredne uczucie towarzyszy każdego dnia).
Ni cholery nie jest tak zabawnie, jak 5 lat temu- ale Pigi się stara. Jest dalej takim deklem jak była, rozwala mnie wyrazami pyska- zaprzyjaźniła się ze spanielką, beagielką i bulwą (już nie musi broni Chrumy przed wszystkimi zagrożeniami tego świata- typu "gołąb").

Dobra kobity- popłakałam, a teraz co u Was?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ojej :( szkoda gacusi :(


a ten czorny staffik był u Ciebie? fajny chłopina z niego :)[/QUOTE]

a był u mnie- Dzik- genialny staffior- do tego rodzina, bo to syn brata miotowego Chrumy- Armiego.
Się zakumplowały z Pigą strasznie, ale taki fajny domek mu się trafił, że mimo szukania dziur w całym (a tą umiejętność posiadam po mistrzowsku)- nie mogłam odmówić staffiorowi lasu, rzeki, pól i ludzi chętnych do rzucania piłeczki do znudzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Psy nam się starzeją :( a my zawsze młode :)

Vectra już nie gania w koszuli po drogach tylko po lesie ;)[/QUOTE]


Tia- mając takie dekle, trudno się zestarzeć ;)

Vectra- po jakim lesie?????

po takiej przerwie o wielu rzeczach nie wiem- ale czemu ganiasz po lesie w nocnej koszulce- ciekawi mnie przeogromnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dag']Tia- mając takie dekle, trudno się zestarzeć ;)

Vectra- po jakim lesie?????

po takiej przerwie o wielu rzeczach nie wiem- ale czemu ganiasz po lesie w nocnej koszulce- ciekawi mnie przeogromnie :)[/QUOTE]

też tam biegałam w piżamce po tym lesie :lol: ze stadem dzikich szalonych stworzeń

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']nie martw się , ja aby dojść ilości to na kartce imiona muszę wypisac :lol:[/QUOTE]
to dużą kartkę musisz brać i ze 3 długopisy :evilbat:

odpowiem , ułatwię :diabloti:

psy mam 4 , a reszta to nie psy , tylko suczki :grins:
Franio , Miecio , Grzesio i Henio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']to dużą kartkę musisz brać i ze 3 długopisy :evilbat:

odpowiem , ułatwię :diabloti:

psy mam 4 , a reszta to nie psy , tylko suczki :grins:
Franio , Miecio , Grzesio i Henio[/QUOTE]

ja drobniutkie literki piszę :grins: a przez to kartka , że paluszków brakło :diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja

kurcze, Dag, strasznie mi przykro z powodu Chrumy... ten moment i u mnie czai sie juz gdzies za rogiem, ech...


bardzo sie ciesze, ze sie odezwalas, i ze z Piga wszystko ok. Oby jeszcze dlugo, dlugo tak zostalo.

a teraz lece na fejsa poogladac :diabloti:


edit: skoro tam sie nie da to tutaj jestem zmuszona zaraportowac, ze foty Pigi rozwalaja system!

Edited by masienka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='masienka']jestem i ja


a teraz lece na fejsa poogladac :diabloti:


edit: skoro tam sie nie da to tutaj jestem zmuszona zaraportowac, ze foty Pigi rozwalaja system![/QUOTE]

bo to dekiel jest i NIE DA się jej zrobić mądrego zdjęcia ;)
Próbowałam!!! Serio!!!
lata temu ukuło się stwierdzenie, że Piga ma w głowie jedynie nitkę trzymającą uszy- lata mijają- nic poza nitką się tam nie pojawiło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']hahahaha u nas to nie ma sznureczka trzymającego uszy ale zmarszczki pojawiające się na czole to śladowe mózgu :)[/QUOTE]

a bo te zmarszczki pojawiające się na czole to jedyna pomarszczona rzecz na głowie i W głowie staffika ;)
oprócz tego prosto i gładko ;)
Się tak zastanawiam, czy mądry staffik (i Piga) gdzieś istnieją w alternatywnej rzeczywistości...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...