Jump to content
Dogomania

Skarpeta PLASKATYCH :-)


Agucha

Recommended Posts

[quote name='Lobaria']Witam Skarpetę Plaskatych, w Pszczynie jest taka bieda - właściciele przyszli uśpić, bo tylne łapki sparaliżowane...

Czy możecie pomóc, plizzz

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236261-TOFFI-sparaliżowany-pekińczyk-przyniesiony-do-uśpienia[/URL][/QUOTE]

Prosimy...psiak jest na nivalinie, na który nie mamy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Witam Skarpetę Plaskatych, w Pszczynie jest taka bieda - właściciele przyszli uśpić, bo tylne łapki sparaliżowane...

Czy możecie pomóc, plizzz

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236261-TOFFI-sparaliżowany-pekińczyk-przyniesiony-do-uśpienia[/URL][/QUOTE]

już z prosiłam, ale echoo....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']działalnosc fundacji zawieszona...moze skontaktuj sie bezposrednio a Aguchą ..[/QUOTE]

Ostatnie wpisy optymistyczne... kopiuję

Rozliczenie za październik :smile:

[B][U][I][COLOR=#000000]październik 2012
[/COLOR][/I][/U][/B][B]14.05 - [COLOR=#ff0000][SIZE=3]5zł [/SIZE][/COLOR]- [COLOR=#0000ff]Beam6
[/COLOR]07.10[COLOR=#0000ff] - [/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3]10zł[/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff] - Pucka69
[/COLOR]10.10 [COLOR=#0000ff]- [/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3]35zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff]- zuzolandia
[/COLOR]11.10[COLOR=#0000ff] -[/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3] 5zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff]- megi82
[/COLOR]12.10[COLOR=#0000ff] -[/COLOR][SIZE=3][COLOR=#ff0000] 10zł[/COLOR][/SIZE][COLOR=#0000ff] - bgra[/COLOR][/B][B][COLOR=#0000ff]

[/COLOR][/B]
[SIZE=3][B] SUMA:[SIZE=4] [COLOR=Green][U]2073[/U][U],83 [/U][U]zł
[/U][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Ostatnie wpisy optymistyczne... kopiuję

Rozliczenie za październik :smile:

[B][U][I][COLOR=#000000]październik 2012
[/COLOR][/I][/U][/B][B]14.05 - [COLOR=#ff0000][SIZE=3]5zł [/SIZE][/COLOR]- [COLOR=#0000ff]Beam6
[/COLOR]07.10[COLOR=#0000ff] - [/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3]10zł[/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff] - Pucka69
[/COLOR]10.10 [COLOR=#0000ff]- [/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3]35zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff]- zuzolandia
[/COLOR]11.10[COLOR=#0000ff] -[/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3] 5zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff]- megi82
[/COLOR]12.10[COLOR=#0000ff] -[/COLOR][SIZE=3][COLOR=#ff0000] 10zł[/COLOR][/SIZE][COLOR=#0000ff] - bgra[/COLOR][/B][B][COLOR=#0000ff]

[/COLOR][/B]
[SIZE=3][B] SUMA:[SIZE=4] [COLOR=Green][U]2073[/U][U],83 [/U][U]zł
[/U][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/QUOTE]

nie kopiuj;-) tylko pisz bezposrednio do Aguchy ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']nie kopiuj;-) tylko pisz bezposrednio do Aguchy ;-)[/QUOTE]
[B]
Pisałam do skarpety... Jako do wiarygodnej...[/B] nie będę pisać gdzieś dalej .... Jeśli nie możecie pomóc, to trudno, a co się stało z kasą, którą wpłacaliście na skarpetę - nie mój cyrk...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria'][B]
Pisałam do skarpety... Jako do wiarygodnej...[/B] nie będę pisać gdzieś dalej .... Jeśli nie możecie pomóc, to trudno, a co się stało z kasą, którą wpłacaliście na skarpetę - nie mój cyrk...[/QUOTE]

Co sie wydarzyło ze Skarpeta zostala zawieszona - nie wiem...

Niemniej gdybys zajrzałą do wątku Toffika to zauwazyłabyc ze zadeklarowalam swoja pomoc w kwesti dofinansowania maluszka .
Ale po Twoim poscie dochodze do wniosku ze nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu i najlepiej nie angazowac sie w cokolwiek na dogo

W sumie NIE MÓJ CYRK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']Co sie wydarzyło ze Skarpeta zostala zawieszona - nie wiem...

Niemniej gdybys zajrzałą do wątku Toffika to zauwazyłabyc ze zadeklarowalam swoja pomoc w kwesti dofinansowania maluszka .
Ale po Twoim poscie dochodze do wniosku ze nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu i najlepiej nie angazowac sie w cokolwiek na dogo

W sumie NIE MÓJ CYRK[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo za chęć pomocy... Co do cyrku - zdziwiłam się, że nie ma oficjalnej informacji o zawieszeniu, tylko wyszło to przy okazji Toffika. Jeśli kogoś uraziłam - przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Jestem i informuję, że "kasa" jest i nic się z nią nie dzieje...
mam na tymczasie 2 zagłodzone psy, które pochłaniają cały mój czas.

Informacja jest na pierwszej stronie, a szczegóły zostały wysłane poprzez priv do DARCZYŃCÓW, którzy wpłacali na plaskate...

[SIZE=3][B]Oczywiście Skarpeta wspomoże pekina. Poproszę o faktury za jego leczenie.[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']Co sie wydarzyło ze Skarpeta zostala zawieszona - nie wiem...

Niemniej gdybys zajrzałą do wątku Toffika to zauwazyłabyc ze zadeklarowalam swoja pomoc w kwesti dofinansowania maluszka .
Ale po Twoim poscie dochodze do wniosku ze nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu i najlepiej nie angazowac sie w cokolwiek na dogo

W sumie NIE MÓJ CYRK[/QUOTE]

Zuzolandia, proszę spójrz w skrzynkę odbiorczą na dogo, bo priv do Ciebie poleciał jeszcze w listopadzie... i nawet mi na ten priv odpowiedziałaś.

Edited by Agucha
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Jestem i informuję, że "kasa" jest i nic się z nią nie dzieje...
mam na tymczasie 2 zagłodzone psy, które pochłaniają cały mój czas.

Informacja jest na pierwszej stronie, a szczegóły zostały wysłane poprzez priv do DARCZYŃCÓW, którzy wpłacali na plaskate...

[SIZE=3][B]Oczywiście Skarpeta wspomoże pekina. Poproszę o faktury za jego leczenie.[/B][/SIZE][/QUOTE]

Rozumiem i trzymam kciuki za psiaki - chyba nie zauważyłam po prostu na pierwszej stronie info...

[B]Dziękujemy bardzo !!![/B] :Rose:

Dziewczyny uprosiły lecznicę, [B]aby faktura była pod koniec grudnia[/B], ponieważ ostatnio było tyle bied, że nie byłoby czym zapłacić wszystkie faktury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Zuzolandia, proszę spójrz w skrzynkę odbiorczą na dogo, bo priv do Ciebie poleciał jeszcze w listopadzie... i nawet mi na ten priv odpowiedziałaś.[/QUOTE]

Tak wiem;-) piszac ze nie wiem co sie wydarzyło mialam na mysli to - dlaczego sie nie odzywasz do zainteresowanych od Toffika..-
Poza tym jakos ten przysłowiowy cyrk ;-) mnie zirytował ;-) bo nie sadze zebym do maupy podobna była ;-) jak zreszta pozostałe wpłacające dziewczyny ;-)....

Link to comment
Share on other sites

[B][U][I][COLOR=#000000]Zaległe rozliczenie :

listopad 2012
[/COLOR][/I][/U][/B][B]14.05 - [COLOR=#ff0000][SIZE=3]5zł [/SIZE][/COLOR]- [COLOR=#0000ff]Beam6
[/COLOR]12.11 [COLOR=#0000ff]- [/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3]35zł[/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff] - zuzolandia
[/COLOR]12.11[COLOR=#0000ff] -[/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3] 10zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff]- bgra
[/COLOR]12.11[COLOR=#0000ff] - [/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3]5zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff]- megi82
[/COLOR]12.11 [COLOR=#0000ff]- [/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3]10zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff]- pucka69
[/COLOR][/B]
[B][U][I][COLOR=#000000]grudzień 2012[/COLOR][/I][/U][/B]
[B]14.05 - [COLOR=#ff0000][SIZE=3]5zł [/SIZE][/COLOR]- [COLOR=#0000ff]Beam6
--------------------------------
[/COLOR]10.12:[COLOR=#800080][SIZE=3] -100zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff]- [/COLOR]na lek Nivalin dla sparaliżowanego pekina Tofika z Pszczyny

[/B]
[SIZE=3][B] SUMA:[SIZE=4] [COLOR=Green][U]2033[/U][U],83 [/U][U]zł[/U][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...

Ciekawa jestem, czy cioteczka Agucha jeszcze tu zagląda? Mam nadzieję, że tak, więc pytam...

Zgodnie z informacją ze strony 1 mimo iż SKARPETA została zawieszona, pieniążki, które zostały miały być do dyspozycji innych plaskatych w potrzebie.

Dwa tysiące to niemało. Ile plaskatych bid możnaby wspomóc.

Jaki jest dalszy los wpłaconych pieniążków????????????? Mam nadzieję, że moje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Podpinam się pod pytanie.

Mój Alex,shih adoptowany z KŚ jest bardzo chory,nie wiem ile pieniędzy pochłonie leczenie,na wszelki wypadek chciałabym się,o ile to możliwe asekurować,przed nami badania i konsultacje kardiologiczne.

Alex ma wątek na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...