Jump to content
Dogomania

Ibizan Hound ! Co kto wie ?


Dygotka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podenco są przepiękne ;) Jak zobaczyłam zdjęcia Nali... zwłaszcza już dorosłej... cud poprostu ;)

Kiedyś nawet natknęłam się na młodą podenco :d była bardzo przyjazna i bardzo piękna. Szkoda, że tak mało pierwotnych jest w Polsce. Zasługują na większą uwagę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Piękna jest :)Już opowiadam, więc tak: na zdjęciu jest AMUN Baltas Vejas (Ozzy). Maluszek ma obecnie 47 dni. Odbieramy go 6 lipca :) Naszą pierwszą wystawą będzie najprawdopodobniej krajówka w Świebodzicach :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/992958_10201310795514632_431974191_n.jpg[/IMG]

Edited by OzzyPI
Link to comment
Share on other sites

Wiem, dlatego chcę go przyzwyczajać od początku aby później wystawa nie była dla niego katorgą. Jeśli chodzi o wystąpienie w klasie baby to nie wiem czy uda mi się wszystko w związku załatwić i też psiaka trochę poduczyć.

Link to comment
Share on other sites

To gratuluję, pewnie się już nie możesz doczekać, wyjazd po malucha i początkowy czas to zawsze wielkie przeżycie :smile:
Asiaczek, myślę że będzie okazja, z chęcią :smile:
Jeszcze chcemy się wystawić ostatni raz w młodzieży w Koszalinie mimo, że Nala jest już Mł.Ch.Pl, potem już zaczynamy zbierać na Ch.Pl. ;)
Ja akurat rodowód eksportowy otrzymałam pół roku po psie, nie z winy hodowcy a przez bałagan w zagranicznym związku.

Link to comment
Share on other sites

Przydomek hodowlany po hiszpańsku oznacza tańczący z wiatrem :) To mój pomysł, chciałam hiszpańską nazwę znaczeniem nawiązującą do rasy. Póki co nie mam pewnych planów hodowlanych ze względu na aktualnie niestabilne i niedogodne miejsce zamieszkania - co z tego że zaplanuję miot jak nie będę miała akurat warunków do odchowu szczeniąt ;) Nala jest ciekawym materiałem na matkę, pochodzi ze skojarzenia linii amerykańskiej z hiszpańską. Potencjalnych reproduktorów mam upatrzonych, czas pokaże kiedy. Hodowli na dużą skalę nie planuję, ale mioty będą prędzej czy później. W każdym razie jestem pewna, że zostanę przy tej rasie i to nie ostatni mój podenco :)

Link to comment
Share on other sites

Nala już zgłoszona do Sopotu także będziemy na 100% ;) W najbliższym czasie postaram się o jej nowe zdjęcia. A i nie jest już jedynakiem w domu, bo adoptowałam niedużego mieszańca ze schroniska i świetnie się dogadują :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...