Jump to content
Dogomania

Głuchy, ślepy staruszek... Wrócił do właścicielki! / Bydgoszcz


kamilka91

Recommended Posts

[quote name='kamilka91']Ogłoszenia zrobione. Dzięki Ig.

Co do płatnych DT - nie wiem, czy to ma sens... Zawsze obawiam się, że taki człowiek działa dla pieniędzy, a nie z potrzeby serca... No i skąd pieniądze wziąć :shake:[/QUOTE]

Ale do hoteliku psiak iść nie może, tylko domowe dt, dobre sprawdzone płatne, a najlepiej oczywiście darmowe dt albo tylko za karmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że na imię ma Czampi.

Mam nadzieję, że dadzą choć kilka dni... Wiedzą, że wolontariusze się nim zainteresowali, więc pewnie dadzą nam chwilkę na zdziałanie czegoś. We wtorek go sobie zarezerwuję - raczej nie uśpią psa, którego ktoś ma zabrać...

Nie wiem, jak on do innych psów, sprawdzę we wtorek...[/QUOTE]

Dowiedz się o nim jak najwięcej. Najważniejsze to jak reaguje na inne psy, jak się zachowuje kiedy zostaje sam, czy zachowuje czystość. Ile on może ważyć? Dobrze by było zdobyć numer telefonu do jego właścicielki, ale pewnie marne szanse by wydobyć go od schronu.

Na tą chwile udało mi się znaleźć dla niego tylko krótki tymczas, ale pewnie innej opcji tak szybko nie znajdziemy. Rozglądajcie się za transportem do Warszawy.
Jak będą wyglądać procedury w schronisku? Trzeba podstawić kogoś by wyadoptował go na siebie?

Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo dobre wieści :multi:
Chciałam się wczoraj zapisać na psiaka, i wtedy dowiedziałam się, że nie mogę tego zrobić, gdyż... odbierze go właścicielka jeśli wyjdzie ze szpitala. Jeśli zaś, nie daj boże, nie wyszłaby ze szpitala, piesek zostanie w schronisku dożywotnio. Jako że jego właścicielka jest znajomą pani dyrektor, psiakowi w schronisku nic nie grozi, co więcej - będzie mieszkał sam w boksie itp.

A więc sprawa nieaktualna... Przepraszam bardzo za zamieszanie, ale na ogół taki pies nie miałby szans w naszym schronisku...

Dziękuję wszystkim za okazane zainteresowanie oraz pomoc - w ogłaszaniu psiaka, w szukaniu mu DT etc. :)

Link to comment
Share on other sites

Uff, oby jak najszybciej wrócił do swojej pani. :) Kamilka jeśli możesz to podsyłaj mi seniorów z tego schronu, zwłaszcza te psiaki, które są zagrożone uśpieniem. Najlepiej na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/127014-Nowa-strona-o-adopcjach-starszych-ps%C3%B3w-prosz%C4%99-dodawa%C4%87-psy-i-reklamowa%C4%87[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jasne, siekowa, będę dodawać, jak tylko coś się pojawi.

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie.
Może jeszcze tylko dodam, że Czampi czuje się dobrze, dość dobrze znosi pobyt w schronisku i rozłąkę z właścicielką. ;)

P.S. Nie wiem, co zrobić z jego wątkiem, bo chyba nie ma dla niego odpowiedniego działu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...