Jump to content
Dogomania

"deuka dog" czy ktoś zna te karmy ?


Barasso

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Znajomy polecił mi karmy firmy deuka dog. Jego pies miał problemy z układem pokarmowym ktoś wspomniał mu o firmie specjalizującej się w paszach dla koni produkującej również karmy dla psów. Po zastosowaniu diety składającej się z karmy Naturkost dla dorosłych psów aktywnych sytuacja wróciła do normy. Trzeba zaznaczyć że prędzej próbował wielu karm.

Producent podaje skład:

25% pszenica, 20% mięso drobiowe, 17% ryż, 14% kukurydza, [B]8% mięso jagnięce[/B], 7% tłuszcz drobiowy, 4% wysłodki melasowane, 2% marchew, minerały i witaminy: wit A, D3, E, Miedź.

Cena za 15kg to 123 zł.

Czy ktoś z was zna tę firmę lub karmił swoje psiaki ich karmami ?

Wkrótce będziemy mieli małego Airedale'a i szukam najlepszej karmy dla niego.
Zastanawiam się nad Welpenkost tej firmy.

Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barasso']Witam wszystkich.

Znajomy polecił mi karmy firmy deuka dog. Jego pies miał problemy z układem pokarmowym ktoś wspomniał mu o firmie specjalizującej się w paszach dla koni produkującej również karmy dla psów. Po zastosowaniu diety składającej się z karmy Naturkost dla dorosłych psów aktywnych sytuacja wróciła do normy. Trzeba zaznaczyć że prędzej próbował wielu karm.

Producent podaje skład:

[B]25% pszenica[/B], 20% mięso drobiowe, [B]17% ryż[/B], [B]14% kukurydza[/B], 8% mięso jagnięce, 7% tłuszcz drobiowy, [B]4% wysłodki melasowane[/B], 2% marchew, minerały i witaminy: wit A, D3, E, Miedź.

Cena za 15kg to 123 zł.

Czy ktoś z was zna tę firmę lub karmił swoje psiaki ich karmami ?

Wkrótce będziemy mieli małego Airedale'a i szukam najlepszej karmy dla niego.
Zastanawiam się nad Welpenkost tej firmy.

Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE]

Za dużo tu syfu niepotrzebnego.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co ja się orientuję, to jest to skład bardzo porównywalny z innymi karmami "z średniej półki" np. Britem, Arionem, Boschem i dużo lepszego składu pod względem zawartości mięsa to można szukać chyba tylko w Acanie, Orijenie itepe :-)
karmy samej w sobie nie znam

Link to comment
Share on other sites

Ja postawiłam, bo Brit, którego jadły moje psy miał podane równo 28% mięsa, a poza tym tak jak wyżej- ryż, kukurydza, pszenica- więc jakiejś fenomenalnej różnicy jak chodzi o skład to nie widzę ;) chyba, że jest coś jeszcze, na czym się nie znam, a czego nie wyczytam ze składu :) no chyba że mówisz o tej linii Brit Care, tam jest chyba o wiele lepiej jak chodzi o mięso

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...