Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

Tak tu zaglądam, i zaglądam, i w gruncie rzeczy, to wciąż się dziwnie czuję i tak jakoś wciąż nie pojmuję... :unsure:

Aż 3 lata... Prawie całe 3 lata!

Jest to budujące, prawde mówiąc, przykład Kajtuna pokazuje, że warto starać się i że nigdy nie wiadomo kiedy znajdzie sie domek :)

Link to comment
Share on other sites

08.06 przyszedł przelew od Lidy 40zł - jako deklaracja stała za VI.

Po telefonicznych ustaleniach z nią, przeznaczam te pieniążki na koszty transportu.

 

Dziękuję, Liduś! :wub:

To dzięki Tobie więcej kasiorki z bazarku będzie mogła dostać Kulcia! :)

 

W związku z tym, że mam też już sporą część wpłat bazarkowych, to puściłam dziś przelew do Murki 116zł właśnie za transport.

 

Pora zająć się rozliczeniem. :wacko:

 

 

No, Inko, no uciesz się :) Już możesz :)

Ależ ja się cieszę! :D

 

...chociaż wciąż niedowierzająco.

 

Jest to budujące, prawde mówiąc, przykład Kajtuna pokazuje, że warto starać się i że nigdy nie wiadomo kiedy znajdzie sie domek :)

Toteż nawet na innych wątkach Kajtunem pocieszam innych oczekujących na DSy podopiecznych... :)

Link to comment
Share on other sites

No ja nie sądziłam, że takie fantastyczne rzeczy tu przeczytam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak mi się wreszcie udało trafić, że forum łaskawie działa, znaleźć inkę33 i dzięki temu ten wątek...


Daj mi znać proszę jak z kasą jest, bo nie mam siły czytać... mam zaległe 40 zł albo lepiej, przelewać Ci czy już może niepotrzebne i np dać innemu psiakowi?

Link to comment
Share on other sites

No ja nie sądziłam, że takie fantastyczne rzeczy tu przeczytam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak mi się wreszcie udało trafić, że forum łaskawie działa, znaleźć inkę33 i dzięki temu ten wątek...


Daj mi znać proszę jak z kasą jest, bo nie mam siły czytać... mam zaległe 40 zł albo lepiej, przelewać Ci czy już może niepotrzebne i np dać innemu psiakowi?

 

 

Witaj - dawno Cię nie spotkałam :)

Link to comment
Share on other sites

No ja nie sądziłam, że takie fantastyczne rzeczy tu przeczytam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak mi się wreszcie udało trafić, że forum łaskawie działa, znaleźć inkę33 i dzięki temu ten wątek...


Daj mi znać proszę jak z kasą jest, bo nie mam siły czytać... mam zaległe 40 zł albo lepiej, przelewać Ci czy już może niepotrzebne i np dać innemu psiakowi?

A kto sądził...? ;)

 

Próbowałam się z Tobą skontaktować, ale telefon mi mówił, że nic z tego... :wacko:

 

Kochana, 30zł masz zaległość, ale już nie trzeba - wierzę, że Kajtun jednak zostanie w DS, a konto ma już wyzerowane. :)

 

Przeznacz, na kogo chcesz. :)

A jak byś chciała podpowiedzi, to np. na Jogisia (Waszego) albo Kulcię (z mojego podpisu).

Link to comment
Share on other sites

No, ale tak tu się zupełnie cicho zrobiło... ;)

 

***

Kochani fani Kajtuna, ogromnie proszę!

 

Zajrzyjcie do Jogisia, który MUSI 25.06 opuścić swój bardzo awaryjny DT... :(

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/147331-mamy-czas-do-25-czerwca-na-znalezienie-domu-jogusiowi/

 

Wszelkie pomysły i każde wsparcie najmilej widziane!

 

Spójrzcie na niego:

MILUS-4.jpg

 

Rozumiecie już, dlaczego tak mocno mi zapadł w serce, że spać nie mogę...? :mellow:

Edited by inka33
Link to comment
Share on other sites

link się nie otwiera :(

Sorki, zlinkował mi się obrazek banerka zamiast wątku... :wacko:

Poprawiłam już.

 

 

Jogiś piękny, ale gdzie go szukać?

Np. w moim podpisie (patrz: banerek). ;)

 

 

Dzięki! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ależ tu opowiadacie, że opowiadacie... :wacko:

 

A Jogiś ma już DS, tuż koło Poker - to taki fajny domek, który nawet się zarejestrował na dogo. :)

To takie stresowe chichoty bo ciocie ciut spięte,  żeby Kajtusiowi co do łebka nie strzeliło boisie.png

Widać wątek Kajtuśka okazał się szczęśliwy dla Jogisia jupi.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

U Kajtka wszystko ok.

Państwo się nie odzywali, bo byli na wyjeździe 2 tygodnie; było trochę problemu, bo w domu została sprawować opiekę nad psiakami najstarsza córka pana, która studiuje i w domu jest rzadko. Kajtek warczał na nią, ale dziewczyna odkryła, że robi to tylko gdy ma rozpuszczone włosy, jak sobie zepnie to Kajtek jest spokojny :)

Także poradzili sobie :)

Z rodziną, którą ma na co dzień nie ma problemu, Katek pozwala się tarmosić, głaskać wszędzie, dotykać po szyi, pyska (pan co jakiś czas ogląda czy nic się tam nie powiększa), chłopcy nawet całują go w nos, bo "taki z niego słodziak" :)

Poza tym Kajtek nadal jest niezwykle zżyty z synami pana, zwłaszcza z jednym. Jak chłopak gdzieś jedzie rowerem, to Kajtek idzie pod bramę i czeka tam na jego powrót. Za nim też wszedł do wody, co jest nie lada wyczynem :)

 

Upały Kajtek znosi kiepsko, pan udostępnia mu specjalnie piwnicę i garaż, gdzie Kajtek skwapliwie się chowa przed gorącem.

 

Do stadka dołączyły niedawno.. dwa kotki :) Kajtek póki co ich nie zjadł i sukcesywne zapoznawanie zwierzaków przebiega w dobrym kierunku.

 

Pan obiecał w wolnej chwili podesłać fotki, także Kajtka z kotkami jak się już całkiem polubią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...