Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

Dzwoniłam i... jest dobrze :)

Kajtusiek na razie sprawuje się wzorowo, przykleił się całkowicie do najmłodszego członka rodziny, nie odstępuje go na krok, towarzyszy mu cały czas na ogrodzie, nawet jak ów jeździ na hulajnodze to biegnie tuż obok :) Wszystkie komendy już wypróbowane, łącznie z aportowaniem :)

Z psiakiem rezydentem po 3 dniach nastąpiła pełna zgoda i już sobie razem mieszkają w boksie, mają po dwie miski na wodę i karmę. Kajtusiek został wyposażony w nową obróżkę z adresówką. Jeździł już samochodem, był też na wyprawie poza posesją (na smyczy oczywiście). Tofik (drugi piesek) bardzo lubi kąpać się w jeziorze, ale Kajtek na razie wszedł tylko do połowy :) Pan pochwalił Kajtka, że bardzo ładnie chodzi na smyczy.

Państwo są bardzo zadowoleni z Kajtka, jest pocieszny, posłuszny i na razie nie sprawia żadnych problemów, wprost przeciwnie.

Pan się już zmartwił, bo trzy dni po adopcji znalazł u Kajtka kleszcza i dzisiaj miał kupić u weta kropelki na kark.

Mówił, że jest już trochę zdjęć porobionych i obiecał, że na dniach je prześlą :)

 

Pan zapewniał, że nie pozwolą, aby Kajtek wlazł im na głowę i nie po to wzięli psa, żeby go oddawać.

Także ogólnie JEST DOBRZE i oby tak zostało :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Aż gęsia skórka mi się pojawiła jak czytałam Twoje relacje Murko - ale taka w pełni pozytywna, z emocji!! :)

 

Kajtuś i najmłodszy członek rodziny? Nie do wiary... :) 

Eh a jednak na każdego przychodzi czas i nie warto tracić nadziei... Kciuki profilaktycznie zaciskam, Kajtuś, to są TWOI LUDZIE! Grzeczny bądź! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...