Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

Nie, nie zaginęłam, tylko przycupnęłam sobie w kątku ze wszystkimi kciukami zaciśniętymi...

To się denerwuję, to uspokajam... Czekam. Czekam. Czekam...

 

Mmd, cieszę się, że Ty też tak spojrzałaś na to z innej strony... To zdjęcie Kajta w kennelu w samochodzie przywiodło mi przed oczy taki jego właśnie obraz z 14.06.2012... :( Taka właśnie przesmutna jego mina, jakby z pytaniem "Co teraz ze mną będzie...?" długo mnie prześladowała i teraz znów mam ją przed oczami jako żywo... :( Nie, nie smucę się tym, co teraz - teraz mam nadzieję, że to już będzie TEN DOM! Tylko wrócił tamten smutek i tamten ból... Wiem, poboli trochę i znów minie. Teraz ważniejsze jest to, co teraz. :)

 

Kochane deklarowiczki, zawieście proszę swoje deklaracje, ale jeszcze ich nie "zabierajcie" całkiem, jeszcze za wcześnie... :wacko:

Na zapłacenie hoteliku za maj wystarczy, a jak coś za transport zabraknie, to bazareczek mam naszykowany i może jeszcze dotrą zaległości strasznie zabieganej AleksandryF.

 

Myślę, że tak na dobre tytuł wątku będzie można zmienić za ok. m-c, nie wcześniej, bo choć wszystko wygląda bardzo obiecujaco, a Pan uważa, że sobie poradzą i nie ma potrzeby rozmawiać o ew. odwożeniu Kajtka do Murki, to i tak - wiadomo, może być różnie. KCIUKI!!!

 

Murko z Twoim TŻem, największe w tej chwili podziękowania dla Was - za cierpliwość do mnie i wszystkie dłuuugie rozmowy! :wub:

 

Dziękuję też szczególnie za wsparcie w ostatnich dniach: Ellig, Ewie Marcie, konfirm31 i ewu - wiecie, za co konkretnie! :wub:

 

I ogromnie dziękuję Wam wszystkim - za wierność i za wszystkie dobre myśli! :wub:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ineczko, oczywiście, że zostajemy tu z Tobą - w pogotowiu.

Sama wiesz, jak długo Wy walczyliście o Kajtuśka, jak długo się nie poddawaliście i jak ciężka była decyzja o rezygnacji z tej walki...

Dlatego ja odetchnę chyba najwcześniej za jakies pół roku... dobrych wiadomości i zdjęć szczęśliwego Kajtka z nowego domu.

 

Będzie dobrze - tak musimy myśleć! :)

 

Inka, jesteś bardzo, bardzo, bardzo dzielna!!!

Link to comment
Share on other sites

Bądźmy dobrej myśli.

Po pierwsze Murka sobie z gnojkiem poradziła, więc nie jest to beznadziejny przypadek. Po drugie, Kajt ma odpowiednie warunki, on chyba po prostu nie może mieszkać na małej powierzchni w bloku, bez własnego terenu do wybiegania się. Nawet jak zostanie sam, to nie będzie demolował mieszkania, kolejny problem odpada. Pan wygląda na świadomego swojej decyzji. Pewnie też łatwo nie odpuści, a już jednego gagatka ma.

A Ty Inka nie żałuj niczego, tak miało być. To nie jest pies, który nadaje się do ruchliwego kawałka miasta, do mieszkania. On już tu w Łodzi był w mieszkaniu na DT i też demon z niego wychodził.

Lepiej mieć świadomość tego i odpuścić, niż unieszczęśliwić siebie i psiaka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na razie DS nie zgłasza problemów... w tym tygodniu odezwiemy się i podpytamy jak się łobuz sprawuje i jak się rezydent, czy spuścił z tonu.

 

Póki co zrobię rozliczenie końcowe, bo nawet gdyby był zwrot to te koszty i tak będą takie same:

 

Stan konta na 30 kwietnia wynosił -300 zł

Wpłaty:

+300 zł inka33

+50 zł DS

Razem: +50 zł

 

Koszty:

-280 zł hotelowanie (1-28.05)

-166 zł transport do DS

Razem: -446 zł

 

+50 zł - 446 zł = -396 zł

Pozostałość po hotelowaniu Kajtka wynosi -396 zł.

Link to comment
Share on other sites

Ineczko, oczywiście, że zostajemy tu z Tobą - w pogotowiu.

Sama wiesz, jak długo Wy walczyliście o Kajtuśka, jak długo się nie poddawaliście i jak ciężka była decyzja o rezygnacji z tej walki...

Dlatego ja odetchnę chyba najwcześniej za jakies pół roku... dobrych wiadomości i zdjęć szczęśliwego Kajtka z nowego domu.

 

Będzie dobrze - tak musimy myśleć! :)

 

Inka, jesteś bardzo, bardzo, bardzo dzielna!!!

Inko, jestes naprawde bardzo dzielna. Trzymam kciuki mocno za caloksztalt.

Trzymam cały czas za Kajtuniastego i za dzielną inkę :)

Kajtun kochany - musi być dobrze , Inka - trzymaj się :)

Dziękuję Wam! :)

 

 

Bądźmy dobrej myśli.

Po pierwsze Murka sobie z gnojkiem poradziła, więc nie jest to beznadziejny przypadek. Po drugie, Kajt ma odpowiednie warunki, on chyba po prostu nie może mieszkać na małej powierzchni w bloku, bez własnego terenu do wybiegania się. Nawet jak zostanie sam, to nie będzie demolował mieszkania, kolejny problem odpada. Pan wygląda na świadomego swojej decyzji. Pewnie też łatwo nie odpuści, a już jednego gagatka ma.

A Ty Inka nie żałuj niczego, tak miało być. To nie jest pies, który nadaje się do ruchliwego kawałka miasta, do mieszkania. On już tu w Łodzi był w mieszkaniu na DT i też demon z niego wychodził.

Lepiej mieć świadomość tego i odpuścić, niż unieszczęśliwić siebie i psiaka.

Jestem dobrej myśli! :)

 

 

Poryczałam się na widok Kajta... Kurczę, to tyle lat...

Oby się wszystko udało!

To smutne, że pieski nie wiedzą, że ich tymczasowy dom jest tymczasowy i nie da się im tego wytłumaczyć...

 

 

Na razie DS nie zgłasza problemów... w tym tygodniu odezwiemy się i podpytamy jak się łobuz sprawuje i jak się rezydent, czy spuścił z tonu.

 

Póki co zrobię rozliczenie końcowe, bo nawet gdyby był zwrot to te koszty i tak będą takie same:

 

Stan konta na 30 kwietnia wynosił -300 zł

Wpłaty:

+300 zł inka33

+50 zł DS

Razem: +50 zł

 

Koszty:

-280 zł hotelowanie (1-28.05)

-166 zł transport do DS

Razem: -446 zł

 

+50 zł - 446 zł = -396 zł

Pozostałość po hotelowaniu Kajtka wynosi -396 zł.

 

Murko, zrobiłam dziś przelew 280zł za samo hotelowanie, czyli zostało jeszcze do zapłaty 116zł.

 

Jutro wystawię naszykowany bazarek, a jak będzie trzeba, to i kolejny i jakoś uciułam. :)

 

Aha, wg rozliczeń poprzedni Fiprex Kajtun miał w lutym - czy w maju przypadkiem nie miał i nie powinno być o 6zł więcej?

 

 

Dziękuję Państwu za 50zł dopłaty do transportu! :)

 

29.05 doszła też wpłata 20zł od mmd (jako stała za VI) - dzięki! :)

Link to comment
Share on other sites

Fiprex był podawany na początku marca z tego co pamiętam (Ty chyba przedpłatę wtedy zrobiłaś czy jakoś tak), teraz będę podawać lada dzień psiakom.

Jakoś dziwnie bez Kajtuna...

Aha, no tak. :)

 

Prawda, że dziwnie...? Eh. :mellow:

A jakieś konkretniejsze wieści (niż brak wieści= brak problemów) kiedy będziesz miała...?

 

 

Podczytywałam wątek po cichu ,a teraz powiem GŁOŚNO, cholernie cieszę się. Inka jest the BEST, Murka i Kajtun też.

Podpisuję się pod tym obiema łapami!

Bardziej Murka... :)

 

Tylko czemuż się ukrywałyście..?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...