Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

Tutaj wstawiam kawałek aktualnego rozliczenia, który nie chce mi się zmieścić w poście z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20918537#post20918537"]rozliczeniem konta Kajtuna za zeszły rok[/URL]... :angryy:

Pogońcie mnie wreszcie do Maupy4 o dodanie postów na początku... :scared:

[COLOR=#0000ff]-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/COLOR]


[SIZE=3][COLOR=#ff8c00][B]DEKLARACJE[/B][/COLOR][/SIZE]:

[B]Lida[/B] - 20 zł /od VI do IX 2012/ 40zł /przez X, XI, XII 2012/ 30zł /I-XI 2013/ [COLOR=#ff8c00][B]40zł[/B][/COLOR] /XII 2013-XII 2014/
AleksandraF - 10zł /od II 2013 do ?/ zawieszona od X 2013[B]
mmd - [COLOR=#ff8c00]20zł[/COLOR] [/B]/od II 2013 do ?/ [B]
pinczerka_i_Gizmo - [/B][B][B][COLOR=#ff8c00]10zł[/COLOR] [/B][/B]/od III 2013 bezterminowo /[B][B][B][COLOR=#b22222]
[/COLOR][/B][/B] Panna Marple - [COLOR=#ff8c00]20zł[/COLOR] [/B]/od III 2013 do ?/[B][B][B][B][COLOR=#b22222]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B]-----------------------------------------------------------------------------------------
[SIZE=3][B]RAZEM m-czne STAŁE: [SIZE=4][COLOR=#ff8c00]90 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] :Rose:[B][B][B][B][COLOR=#b22222]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B]

[COLOR=#b22222][B]INNE - deklaracje, dary, pomoc niematerialna itp:[/B][/COLOR]
[I](wcześniejsze i aktualne)[/I]

[B]zebrazebra, mmd, Guliwer89, diana79, reksio7, Mazowszanka2[/B] - fanty na bazarek
[B]Czorcik, Bakusiowa, mdk8, haliza, lipsik[/B] - /w miarę możliwości/
[B]pinczerka_i_Gizmo, Ulka18, diana79, taks, Anka : )[/B] - ogłoszenia
[B]inka33[/B] - bazarkowanie i fanty

[B][COLOR=#ff8c00]DZIĘKUJĘ też wszystkim, których tu nie wymieniłam :oops: za każde wsparcie dla Kajtuna![/COLOR][/B] :Rose:
-----------------------------------------------------------------------------------------


[SIZE=5][COLOR=#d3d3d3]......................[/COLOR]2014
[/SIZE]

[SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][U][B][SIZE=2]STYCZEŃ[/SIZE][/B][/U]
[SIZE=2][COLOR=#800080]+354,35[/COLOR] zł[/SIZE] - SALDO z poprzedniego m-ca [/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2](roku[SIZE=2])
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][COLOR=#ff0000]-367[/COLOR] zł - hotelowanie ([SIZE=2][SIZE=2]7 XI - 6 XII 2013) [SIZE=2]360zł + odrobaczenie 7zł [/SIZE][/SIZE][/SIZE] - 02.01
[/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+120[/COLOR] zł - Panna Marple ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] za I, II, III, IV, V, VI) 02.01
[/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+80[/COLOR] zł - Panna Marple (dodatkowo) 02.01
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie +xx zł - bazarek "DROBIAZGOWO WIELKIE" xx.01[/SIZE][/SIZE]
będzie [/SIZE][/SIZE]+10 zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] I) xx.01
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie [/SIZE][/SIZE]+40 zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] I) xx.01 [/SIZE]
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie do zapłacenia -366 zł - hotelowanie (7 XII 2013 - 5 I 2014) [SIZE=2]360zł + Fiprex 6zł
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] -------------------------------------------------------------------------------------------[SIZE=3][COLOR=#b22222][B]
[SIZE=2][B][SIZE=3][COLOR=#b22222]+187,35[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] zł[/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3] - SALDO na dzień [COLOR=#b22222]02.01.2014 [/COLOR][/SIZE]
[/B]
[/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][U][B][SIZE=2]LUTY[/SIZE][/B][/U]
[SIZE=2][COLOR=#800080]+xx[/COLOR] zł[/SIZE] - SALDO z poprzedniego m-ca
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie [/SIZE][/SIZE]+10 zł - pinczerka_i_Gizmo ([SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] II) xx.02
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie [/SIZE][/SIZE]+40 zł - Lida ([SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] II) xx.02
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]+20 zł - mmd ([SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] II) xx.02
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie do zapłacenia -360 zł - za 30 dni hotelowania (6 I - 4 II)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2]
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]------------------------------------------------------------------------------------------[SIZE=2][B]-
+xx[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B]- SALDO na koniec m-ca[U][B][SIZE=2]
[/SIZE][/B][/U]

[SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][U][B][SIZE=2]MARZEC[/SIZE][/B][/U]
[SIZE=2][COLOR=#800080]+xx[/COLOR] zł[/SIZE] - SALDO z poprzedniego m-ca
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie [/SIZE][/SIZE]+10 zł - pinczerka_i_Gizmo ([SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] III) xx.03
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie [/SIZE][/SIZE]+40 zł - Lida ([SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] III) xx.03
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]+20 zł - mmd ([SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] III) xx.03
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie do zapłacenia -367 zł - hotelowanie (5 II - 6 III) [SIZE=2]360zł + odrobaczenie 7zł
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]------------------------------------------------------------------------------------------[SIZE=2][B]-
+xx[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B]- SALDO na koniec m-ca[/SIZE]




[SIZE=2]------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[SIZE=2]dn. 07.01.2014 [COLOR=#ff0000]będzie do zapłacenia 366 zł[/COLOR] - za 30 dni hotelowania (7 XII 2013 - 5 I 2014) [SIZE=2]360zł + Fiprex 6zł[/SIZE]
więc wg rzeczywistego stanu konta na dziś - [COLOR=#ff8c00]brakuje jeszcze 366zł[/COLOR]... :-(
[SIZE=2][SIZE=2]------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=2]dn. 06.02.2014 [COLOR=#ff0000]będzie do zapłacenia 360 zł[/COLOR] - za 30 dni hotelowania (6 I - 4 II)
więc wg rzeczywistego stanu konta na dziś - [COLOR=#ff8c00]brakuje jeszcze 360zł[/COLOR]... :-(
[SIZE=2][SIZE=2]------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]dn. 08.03.2014 [COLOR=#ff0000]będzie do zapłacenia 367 zł[/COLOR] - za 30 dni hotelowania (5 II - 6 III) [SIZE=2]360zł + odrobaczenie 7zł [/SIZE]
więc wg rzeczywistego stanu konta na dziś - [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#ff8c00]brakuje jeszcze 367zł[/COLOR]... [/SIZE][/SIZE][/SIZE] :-(
[SIZE=2][SIZE=2]------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

...itd.

[B]Chyba, że stanie się cud i Kajtun znajdzie swój jedyny i pradziwy dom... [/B]:modla: [SIZE=3][SIZE=2]

.[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR]

[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]ROZLICZENIE SKOPIOWANE NA POCZĄTEK WĄTKU.[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#0000ff]→post [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21718880#post21718880"][COLOR=#0000ff]#4[/COLOR][/URL][/SIZE]

.

Edited by inka33
poprawka błędów w datach hotelowania
Link to comment
Share on other sites

Już mnie nie musicie gonić do Maupy4. :grins:
Działa lepiej niż pogotowie w PL - już mam wątas Kajtuna "przerobiony" - przepisany na mnine i dodane posty na początku. :)
No, to teraz trochę roboty jeszcze będę miała... :huh: ale przynajmniej jako taki porządek tu zapanuje i nie będzie trzeba przez 150 stron poszukiwać rozliczeń. :multi:


[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Wow, Ineczko - jesteś wielka! Mega rozliczenie, ale musiałaś się napracować!

Kochany Kajtunek, gdzie ten Twój domek :( Oby Nowy Rok przyniósł Kajtusiowi tego jedynego, wyjątkowego człowieka!!!

Dziś poleciała moja deklaracja dla Kajtusia :)[/QUOTE]
Dzięki... :oops:
Rozliczenie było od dawna, tylko zaległości miałam aż od początku listopada... :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Mieliśmy wybrać do ogłoszeń foty Kajtuna z sesji by Muzzy - 5 postów od [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21489549#post21489549[/URL]

Takie głosy mamy:
[quote name='Bonsai']Jak dla mnie [B]13, 16, 20 i 22[/B], z czego 22 na miniaturkę ;-)[/QUOTE]
[quote name='Czorcik']zdjęcia są super, ale nie na wszystkich dobrze wygląda z chustką :-D coś mi nie pasuje na niektórych, ale zdjęcia są naprawdę super jakości i widać profesjonalizm :multi:

moi synowie wybierali i po burzliwej dyskusji wybór padł na :[B] 3, 5, 12, 16, 20, 21[/B][/QUOTE]

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Na niektórych chusteczka zawiązana tak wysoko, że wygląda jak rasowy kowboj ... ;-)

Jak dla mnie:

[B]5, 12, 13, 21[/B] :smile:[/QUOTE]

Mój (i TŻta) wybór: 3 lub 4, 12, 13, 16 lub 19, 21 lub 22.

Z czego wynika:

[TABLE="class: grid, width: 500, align: center"]
[TR]
[TD]nr fotki
[/TD]
[TD]głosujący
[/TD]
[TD]suma głosów
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]1
[/TD]
[TD]-
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]2
[/TD]
[TD]-
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]3
[/TD]
[TD]Czorcik, inka33
[/TD]
[TD]1,5
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]4
[/TD]
[TD]inka33
[/TD]
[TD]0,5
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]5
[/TD]
[TD]Czorcik, pinczerka_i_Gizmo
[/TD]
[TD]2
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]6
[/TD]
[TD]-
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]7
[/TD]
[TD]-
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]8
[/TD]
[TD]-
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]9
[/TD]
[TD]-
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]10
[/TD]
[TD]-
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]11
[/TD]
[TD]-
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]12
[/TD]
[TD]Czorcik, pinczerka_i_Gizmo, inka33
[/TD]
[TD]3
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]13
[/TD]
[TD]Bonsai, pinczerka_i_Gizmo, inka33
[/TD]
[TD]3
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]14
[/TD]
[TD]-
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]15
[/TD]
[TD]-
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]16
[/TD]
[TD]Bonsai, Czorcik, inka33
[/TD]
[TD]2,5
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]17
[/TD]
[TD]-
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]18
[/TD]
[TD]-
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]19
[/TD]
[TD]inka33
[/TD]
[TD]0,5
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]20
[/TD]
[TD]Bonsai, Czorcik
[/TD]
[TD]2
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]21
[/TD]
[TD]Czorcik, pinczerka_i_Gizmo, inka33
[/TD]
[TD]2,5
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]22
[/TD]
[TD]Bonsai, inka33
[/TD]
[TD]2
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]23
[/TD]
[TD]-
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]24
[/TD]
[TD]-
[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]


Czy ktoś miałby coś do dodania...? ;)
Chce ktoś jeszcze zagłosować?

Na dniach "wydłubię" poprzednie teksty ogłoszeń (wstawię na początek wątku).
Wtedy serdecznie poproszę o pomysły na nowy tekst - jakiś taki czarodziejsko skuteczny... :modla:
No i jeszcze o podpowiedzi, na jakie województwo uderzać tym razem. :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][B]Wcześniejsze ogłoszenia Kajtuna zebrałam w poście:[/B][/SIZE]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21718885#post21718885[/URL]

[B][COLOR=#ff0000]Kto się pokusi o ulepienie nowego tekstu na podstawie wcześniejszych...? :modla:[/COLOR][/B]


[quote name='Czorcik']inka a dlaczego Twój wybór to 0,5 ?[/QUOTE]
Bo byłam niezdecydowana i głosowałam: 3 [B]lub[/B] 4, 16 [B]lub[/B] 19, 21 [B]lub[/B] 22, a za wybór 12 i 13 po 1pkt. :p

Mam się zdecydować, czy dać wszystkim po 1pkt. i tak...? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Znów będę tą niedobrą co przyłazi z rozliczeniem ;)

[B]Do zapłaty 6 grudnia było -527 zł
Wpłaty:[/B]
+160 zł inka33
+367 zł inka33
[B]Razem: 0 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
-360 zł hotelowanie
-6 zł Fiprex
[B]Razem: -366 zł[/B]

[COLOR=#ff0000][B]Do zapłaty na dzień 5 stycznia jest -366 zł.[/B][/COLOR]

Ale mam też dobrą wiadomość: nie ma ślinotoku nadal. Czasami się coś pojawia, ale minimalnie, nie zachodzi nawet ta ślina na gardło. No i wydaje mi się, że dzięki odpowiedniemu towarzystwu Kajtusiek pożegnał się z wałeczkami na boczkach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Znów będę tą niedobrą co przyłazi z rozliczeniem ;)

[B](...)[/B][/QUOTE]
No trudno - taka Twoja podła rola (m.in.). :p
Przeleję na dniach, bo karta z kodami do przelewów netowych się dziś gdzieś przede mną ukryła...
Nie ma to jak sprzątanie i wkładanie ważnych papierków w bezpieczne i niezapominalne miejsce... :splat:


Dopatrzyłam się błędu w datach hotelowania (różnica o jeden dzień) od listopada, ale już poprawiłam w rozliczeniach.
Tylko chyba w dwóch przelewach masz błędny wpis w tytule... :oops:


[quote name='Murka']Ale mam też dobrą wiadomość: nie ma ślinotoku nadal. Czasami się coś pojawia, ale minimalnie, nie zachodzi nawet ta ślina na gardło. No i wydaje mi się, że dzięki odpowiedniemu towarzystwu Kajtusiek pożegnał się z wałeczkami na boczkach ;)[/QUOTE]
To dobrze, że tym ślinieniem chociaż nie musimy się zanadto martwić. :multi:

A co do braku wałeczków, to uwierzę, jak zobaczę! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Inko jestem, poczytam, bo widzę, że psinek z przeszłością jest! Szacun za rozliczenie!!!:):)[/QUOTE]
Witaj u Kajtuniastego! :)

Ale za co ten szacun...? :hmmmm: :oops:

[quote name='Czorcik']z przeszłością i charrrakterem :diabloti:[/QUOTE]
I to jakim! :p

[quote name='Panna Marple']Inko, jutro zajrzyj se:cool3: na konto...[/QUOTE]
Szanowna Panno Marple, czy Panna zapomniała, że wpłaciła Kajtunowi 200zł dopiero co, czyli 02.01.2014...? :-o :-o :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Panna jeszcze pamięć ma...;), ale nie wie co będzie jutro:diabloti:[/QUOTE]
Czy mam sie szykować na jakiś armagedon, czy jak...? :hmmmm:

A Panna aby tak na trzeźwo całkiem te przelewy robi...?! :nerwy:
Bo ja już nie wiem, jak mam Pannie dziękować... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Czy to ważne czy na trzeźwo czy nie?:drink1: Ważne, że przelew poszedł:evil_lol:[/QUOTE]

Przelew od Ciebie doszedł... Brak mi słów... :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje:

[SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]366zł[/B][/COLOR][/SIZE]! :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2:


Doszła tez wpłata jednorazowa [B][COLOR=#0000ff]50zł[/COLOR][/B] od lipsik - ogromne dzięki! :Rose: :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Szacun Ineczko za kupę....!!!:) roboty:):):)[/QUOTE]
Muszę powiedzieć, że to jeden z oryginalniejszych komplementów jaki w życiu dostałam... :D

[quote name='Panna Marple']Dzięki:evil_lol:. Obiecuję poprawę, więcej grzechów nie pamiętam:evil_lol:[/QUOTE]
Cieszę się, że masz dobry nastrój - to zdecydowanie poprawia sytuację Kajtuna. ;)

[quote name='Czorcik']:multi: :multi: :multi: :multi:[/QUOTE]
Prawda? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...