Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

[CENTER][B][SIZE=3]Niniejszym ogłaszam[SIZE=3], ż[SIZE=3]e kolejny bazarek na Kajtuna

[/SIZE][/SIZE][/SIZE][URL="http://tiny.pl/h26rn"][COLOR=#0000ff][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=5]CZYTELNIA i BAWIALNI[SIZE=5]A[/SIZE][/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/URL][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3]
jest już / wreszcie otwarty![/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B]

[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]ZAPRASZAM![/B][/SIZE][/COLOR]
:Dog_run:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Zaktualizowałam dziś [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191"][B]post rozliczeniowy[/B][/URL]...
W międzyczasie zmieniłam rozliczenia na system miesięczny - chyba bardziej przejrzysty.

[SIZE=3]Na dziś finanse Kajtuna przedstawiają się następująco:[/SIZE]


[U][B]MARZEC 2013[/B][/U]
[COLOR=#000080][SIZE=2]+129,60 zł[/SIZE][/COLOR] - SALDO z poprzedniego m-ca
[COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd (deklaracja III 2013) 01.03.2013 [B]DZIĘKUJĘ![/B] :loveu:
[COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF (deklaracja III 2013) 04.03.2013[B] DZIĘKUJĘ![/B] :loveu:
[COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida (deklaracja III 2013) 06.03.2013 [B]DZIĘKUJĘ! [/B]:loveu:
------------------------------------------------------------------------------------------
[SIZE=3] [COLOR=#b22222][B]+18[SIZE=3]9[/SIZE],[SIZE=3]6[/SIZE]0[/B] zł[/COLOR] - SALDO na dzień [COLOR=#b22222][B]09.0[SIZE=3]3[/SIZE].2013[/B][/COLOR][/SIZE]


[I][B][SIZE=3]12.03.2013 [/SIZE][/B][/I][I][B][SIZE=3]będzie[/SIZE][COLOR=#ee82ee][SIZE=3] do zapłacenia [/SIZE][/COLOR][/B][/I][I][SIZE=3][B][COLOR=#ee82ee]366 zł[/COLOR][/B] - za hotelowanie (10 II - 11 III) 360zł + Fiprex 6zł [/SIZE][B][COLOR=#ee82ee]
[/COLOR][/B][SIZE=3]więc wg rzeczywistego stanu konta na dziś [COLOR=#ff8c00][B]brakuje jeszcze 176,[SIZE=3]4[/SIZE]0zł...[/B][/COLOR] :-([/SIZE][/I]



[COLOR=#0000ff][B]Jeżeli ktokolwiek z sympatyków Kajtuna mógłby go jeszcze wspomóc, [/B][/COLOR]np:

- zadeklarować mu choć malutką kwotę... lub
- wpłacić jakiś skromny grosik jednorazowo... lub
- zrobić choć malutkie zakupy na którymś z bazarków... lub
- pozapraszać potencjalnych klientów na bazarki... lub
- poprowadzić jakiś bazareczek dla niego... lub
- pozapraszać potencjalnych nowych sympatyków na wątek... lub
- zafundować mu kolejny pakiecik ogłoszeń... lub
- zrobić mu kolejny pakiecik ogłoszeń... lub
- znaleźć mu mądry Dom Stały...! :modla:

[COLOR=#0000ff][B]to będę ogromnie wdzięczna![/B][/COLOR]

:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Kajtunku, jako, że ostatnio nie mam kompletnie czasu, żeby zaglądnąć...
To gwarantuję (póki co) 10zł stałej miesięcznej deklaracji na czas nieokreślony. Jak się uda to będzie podwyższa, póki co niestety tylko tyle :oops:

Ineczko, proszę prześlij mi tylko na PW numer konta :)[/QUOTE]
Cioteczko...! Ty wiesz, co...? :loveu:

[quote name='lipsik']Jestem tu od niedawna i nie wszystko jeszcze ogarniam. Chciałabym pomóc, proszę o jakieś dane do wpłaty[/QUOTE]
Witam serdecznie Kajtunową nową Ciocię...! :multi:

[B][COLOR=#0000ff]****[/COLOR][/B] Kochane, wyślę Wam to konto, jak się odnajdę w swojej PRIV-skrzynce, ok? :oops:
...więc chyba jutro, bo dziś już nie kumata się zrobilam...


[quote name='diana79']ja mu mogę zafundować ogłoszenia ale potrzebuję zmieniony tekst do ogłoszeń bo portale odrzucają z takim samym i nie chcą mi na bazarkach już przyjmować i inne fotki ale on ma dużo wiec cos wybiorę
tyko jest jakiś inny tekst do ogłoszeń?[/QUOTE]
No... właśnie nie ma... :(

Tzn. oprócz tego, co teraz "chodzi" jest jeszcze ten rymowany... :oops: ale to by sie trzeba zorientować, na ktorych portalach takie dziwo da się wstawić (długość! - a jeszcze kontakt trzeba dopisać).

Jeszcze ktoś mi podpowiadał, że można na kilku portalach wstawiać i usuwać co 2-3 dni, żeby bez wyróżniania ciągle był na początku.
No, ale to by się musiał ktoś podjąć i regularnie to robić... pamiętać, pilnować...

Ja się chwilowo na to nie piszę - za długo mi się schodzi z przygotowaniami i rozliczeniami bazarkowymi itp. żebym to jeszcze ogarnęła...

Trzeba coś pomyśleć z tym tekstem... ale ja już nie mam pomysłu.... :(
Podobnie, jak mi nie chce wyjść banerek dla Kajtuna - nie podoba mi się to, co mi wychodzi i się kończy na delete...

Link to comment
Share on other sites

[B]kto może pomóc i napisać kilka nowych zdań o Kajtunie[/B] bo ja nie mam wcale do tego głowy

z portalami masz rację Inka można usuwać co kilka dni i wstawiać nowe ale jeśli je się samemu robiło bo jak ktoś inny to nie da się usunąć
ja mam kilka portali gdzie co parę dni odświeżam ogłoszenia Kajtuna i są na pierwszej ale to za mało
stale musimy mu dorabiać nowe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Inka33 wczoraj wysłałam @, przepraszam za zwłokę. Wysłałam też Kajtunowi parę groszy dodatkowo.

Fajnie że są nowe deklaracje, bo bida u Kajtuna :([/QUOTE]
Dzięki, Cioteczko dwojga iMMion. :)
Teraz ja mam zaległość z odpisaniem... ale - poprawię się lada dzień. :)

[quote name='diana79'][B]kto może pomóc i napisać kilka nowych zdań o Kajtunie[/B] bo ja nie mam wcale do tego głowy

z portalami masz rację Inka można usuwać co kilka dni i wstawiać nowe ale jeśli je się samemu robiło bo jak ktoś inny to nie da się usunąć
ja mam kilka portali gdzie co parę dni odświeżam ogłoszenia Kajtuna i są na pierwszej ale to za mało
stale musimy mu dorabiać nowe ;)[/QUOTE]
Kochana, pomyślimy... Chyba, że na kilku mozna zaryzykować zmieszczenie tego rymowanego...? :oops:
Niewątpliwie by się wyróżnił. ;)

[quote name='Czorcik']wwskazuję na chwilke do Kajtka , nie mam czasu nawet poczytać, dziecko ma prawie 40 stopni temperatury :([/QUOTE]
Jesssu, to zdrowia życzę! :calus:

Wybaczcie chwilową prawie nieobecność... ja tu jeszcze wrócę! :p

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT="MS Shell Dlg 2"]Wit[SIZE=4]am Kajtunku przepraszam Cię jak i Cioteczki, że mnie nie było ale brak czasu i dostepu do internetu miałam. Widzę, że ciocia Ania wpadła w sam raz. Czym Ciocia Anka ma się zająć Cioteczki czytam i widzę, albo ogłoszenia albo tekst tak?? Więc Cioteczki pisać za co mam się brać? Wymiziać Kajtunka [/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No ja niestety muszę się wziąć za rozliczenie...

[B]Do zapłaty 9 lutego było -367 zł
Wpłaty:[/B]
+367 zł inka33
[B]Razem: 0 zł[/B]

[B]Koszty:
-360 zł hotelowanie[/B]

[COLOR=#ff0000][B]Do zapłaty na dzień 11 marzec jest: -360 zł.[/B][/COLOR]

[COLOR=#000000][/COLOR]Lada dzień będę Fiprexować całe towarzystwo, więc Kajtusiek też się załapie. Już pisałam na wątku hotelikowym, że postaram się o jakieś świeże fotki (napisałabym "wiosenne", ale u nas śnieg ;) ). Może gdzieś koło weekendu mi się uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja myślę, że tam gdzie się da wrzucić rymowankę, a tam gdzie są ograniczone znaki to wymyślić jakiś mega super hiper tekst :)
anka :) ?[/QUOTE]
Wydaje mi się, że to dobry pomysł... :)
A, i chyba Ci nie podziękowałam za deklarację... :Rose: Zanotowałam ją przed chwilą w rozliczeniu.

[quote name='diana79']ja będę próbować z rymowanką ale potrzebny i nowy tekst i ogłoszenia których nigdy za wiele ;)

edit gdzie mogę znaleźc rymowankę?[/QUOTE]
O tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20457555#post20457555[/URL]

Tylko dane trzeba dopisać i chyba to zdanie, gdzie jest i że w transporcie pomożemy...

[quote name='anka :)']Czyli Cioteczki ustalmy kto co za co się [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]co za co się bierze? a w rzeczy samej sama ja?[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Może najpierw pokombinuj przerobienie tego tekstu, co wstawiałaś na bardziej zachęcający/intrygujący lub całkiem nowego.

Tutaj link do tego tekstu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20443753#post20443753[/URL]

Tylko nie wiem już, czy się mam upierać przy tej całkowitej uczciwości, że Kajtun nadaje się tylko dla doświadczonego opiekuna...
czy liczyć na to, że jak tego dopisku nie będzie, to jakieś telefony jednak się pojawią i wtedy "się" będzie tłumaczyć dokładniej...?

[B]Murka[/B], ponieważ to Ciebie będą nękać tymi setkami telefonów :modla: po wstawieniu wierszyka i nowego tekstu Anki, więc proszę Cię, powiedz, co o tym myślisz? :oops:

-------------------------------------
Przepraszam Was bardzo, ale trochę słabo się czuję, więc może nie wszystkim odpowiedziałam :oops: za co przepraszam!
Mam nadzieję, że za kilka dni wrócę do formy i nadrobię ewentualne zaległości...

Edited by inka33
Link to comment
Share on other sites

[B]:) Dobra, żeby było Wam prościej, to wstawiam jeszcze raz tekst, z którym ostatnio Kajt miał ogłoszenia:[/B]

..................................................

MŁODY MIX PINCZERA - [U]Czy do końca życia będzie NICZYJ...?
[/U]
Kajtun to około 3,5-letni energiczny psiak w typie pinczera średniego (waży ok. 13kg). Jest zdrowy, wykastrowany i zaszczepiony.

Potrafi stróżować, uwielbia ganiać za piłką, aportować i bawić się z opiekunem, a także z innymi psiakami, z kotami niekoniecznie.
Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Niezbyt dobrze radzi sobie z hałaśliwą miejską rzeczywistością, ale umie chodzić na smyczy, zachowuje czystość w domu i zna podstawowe komendy. Dobrze by było, gdyby mógł biegać po ogrodzie.

Szukamy dla niego Domu Stałego oraz odpowiedzialnego Właściciela znającego tajniki psiej psychiki, który go pokocha na zawsze, otoczy troską, zapewni ciepły kąt, pełną miskę, dużo ruchu i konsekwencję w wychowaniu.

Kajtun to psiak po przejściach, który za mądrą miłość odwzajemni się wiernością oraz radosnym błyskiem w oku.
Choć nie jest ideałem i ma swój charakterek, zasługuje przecież na Prawdziwego Przyjaciela, prawda...?

Obecnie psiak przebywa w przytulisku niedaleko Janowa Lubelskiego.
W razie potrzeby pomożemy w transporcie.
[U]
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI[/U]:
telefon: 503 683 050
email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

..................................................

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]:grins:[FONT=verdana] No to jeszcze (też dla ułatwienia) ponownie rymowanka:[/FONT] [/SIZE]

[CENTER][FONT=verdana] [I][B][FONT=comic sans ms]Posłuchajcie, Przyjaciele!
Jestem Kajtek, jakich wiele.
Z rasą nie mam nic wspólnego,
ale chyba nic w tym złego?

Znaleziony jestem psiak,
co ma około czterech lat.
Sięgnę tylko Ci do łydki
i w ogóle jam niebrzydki.

Jestem czarny podpalany,
białą łapę mam, tors biały.
Krótka sierść ma i ogonek.
Długo czekam na Swój Domek...

Mieszkam teraz w hoteliku
i choć kumpli mam bez liku,
wolałbym przy Tobie być
i domowym życiem żyć.

Powiem dzisiaj bez ogródek:
chciałbym mały mieć ogródek,
w którym często słońce świeci,
lecz bez szalejących dzieci!

Chętnie kota bym pogonił
i przed zbójem Cię obronił.
O psiej koleżance marzę,
co mi grzeczność psią pokaże.

Pragnę: własne mieć piłeczki,
świeżej wody dwie miseczki,
chodzić z Tobą na spacery -
wszak mam po to łapki cztery.

Kochaj mnie, drap, trenuj, kąp,
coś smacznego daj na ząb.
Nie zostawiaj mnie na długo,
bo mi wtedy będzie smutno...

Będę dawał Ci buziaki,
obszczekiwał łobuziaki.
Tylko nie hałasuj, proszę,
bo hałasy kiepsko znoszę.

Lubię hasać, kocham jeść.
Bardzo proszę, weź mnie! Weź!
Będę wierny Ci jak pies,
zawsze, aż po życia kres.

Jestem zdrowy, zaszczepiony,
lecz mam zmartwień cztery tony!
Nie mam jajek, lecz mam CHIP,
a na razie mówię: Chlip...[/FONT]
[/B][/I]
[/FONT][/CENTER]
[RIGHT][FONT=verdana][COLOR=#008080]by[/COLOR][COLOR=#b22222] [B]inka33, JGG, jola_li[/B]
[/COLOR][COLOR=#008080]zima 2012/2013[/COLOR]
[/FONT][/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']No ja niestety muszę się wziąć za rozliczenie...

[B]Do zapłaty 9 lutego było -367 zł
Wpłaty:[/B]
+367 zł inka33
[B]Razem: 0 zł[/B]

[B]Koszty:
-360 zł hotelowanie[/B]

[COLOR=#ff0000][B]Do zapłaty na dzień 11 marzec jest: -360 zł.[/B][/COLOR]

Lada dzień będę Fiprexować całe towarzystwo, więc Kajtusiek też się załapie. Już pisałam na wątku hotelikowym, że postaram się o jakieś świeże fotki (napisałabym "wiosenne", ale u nas śnieg ;) ). Może gdzieś koło weekendu mi się uda.[/QUOTE]

[B]Mureczko[/B], widziałaś pewnie aktualne rozliczenie - jeszcze nie stać Kajtuna na całą wpłatę... :(
...ale dziś kończy sie jeden bazar, a za tydzień drugi, więc powinno się udać uzbierać... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2] [COLOR=#000000][FONT="MS Shell Dlg 2"]Jutro zajmę się nowym tekstem myślę, że zrobię coś w stylu smutnego opowiadania jak mi się uda, tak aby łapał za serduszko... zajęłabym się już teraz ale czekam na ino od Cioci co ona sądzi o tym dopisku moim zdaniem dobry pomysł nie podawać tego...... gdy będzie jakiś telefon wtedy wyjaśnić szczegóły, może jak pisze w ogłoszeniu że psiak dla osoby takiej i takiej ludzie się płoszą, bo zawsze ludzie patrzą na takie rzeczy i płoszą się nawet zadzwonić?... więc czekam na odpowiedź...[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kajtunku Ciocia Anka razem z kicią, która siedzi mi na laptopie pozdrawia Cię.... Ja myślę nad tekstem potem już tylko ogłoszenia zostaną mi tylk oten tekst mysle i myśle Cioteczki prosze o cierpliwość jutro powinien wieczorem się pojawić + ogłoszenia. Moja kicia mnie pogania patrzy [COLOR=#000000][FONT="MS Shell Dlg 2"]jakby chciała powiedzieć no weś to powinno być dzisiaj bierz się do roboty (taa kochany ten mó luj) :roll:[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...