Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

Na ten tychmiast - proszę bardzo:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239930-Kto-chce-szczeniaczka-Będzie-mały-Czeka-na-dom?p=20439828#post20439828[/URL]

Jak bazarkową dyszkę dostrzegę, to potwierdzę na bazarku.

A mail...? zaraz sprawdzę... i editnę tu.

[COLOR=#0000ff][B]Edit:[/B][/COLOR]
Nie, nie doszedł... :(

Edited by inka33
Link to comment
Share on other sites

Berbeć już do DS pojechał, ale jeszcze trochę kciuków dla niego się przyda.

A cioteczka inka się rozchorowała i ledwie zipie, a tu bazarek rozliczać trza... :(
Książę Kajtun niech się zaniedbywany nie czuje, tylko zdrowia niech mi życzy, jak ja jemu Cudownego Domku. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A próbowałyście ogłaszać go na facebooku na PSYgarnij ?
Tam jest duzy odzew, ludzie ostatnimi czasy wola szukać tam, niż przeglądać ogłoszenia.[/QUOTE]

[B]Diana79[/B], pomocy! Ja nie rozumiem, co ona do mnie mówi... :(

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dziś pokaźne pudełko fantów na bazarek dla Kajtuna od [B]mmd[/B]. :multi:
Dzięki, Cioteczko Wielkiego Serca! :Rose:

Są 23 filmy, próbki kosmetyków, 2 lakiery, kolczyki i cuś jeszcze.
Czyli to tylko od Ciebie, tak?
Pytam, żeby potem na bazarkach zanotować.

Jak mój fader zobaczył taka ilość filmów, to podarował też kilka od siebie. :)
Będzie można poszaleć. :evil_lol:

Tylko nie wiem, czy wobec tego dawać razem z książkami i puzzlami, czy osobno, bo się boję, że nie ogarnę...

Link to comment
Share on other sites

Melduję, że zajrzałam w paszczękę Kajtuśka i nic tam niepokojącego nie ma. Podobnie na szyjce - nie drapie sobie ranki. Zawijające pazurki podcięliśmy (zebrałam się i kupiłam w końcu własny obcinak). Chłopak zdrowy i wesoły :)

Niestety na tym dobre wieści się kończą, bo w sprawie domku cisza :( Nikt nie dzwoni, nikt nie pisze, totalna cisza w eterze. Dla pocieszenia powiem, że to nie tylko Kajtuśka dotyczy. Ogólnie mamy zastój i brak konkretnych telefonów. Wiosna tuż, tuż, może wtedy coś ruszy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Melduję, że zajrzałam w paszczękę Kajtuśka i nic tam niepokojącego nie ma. Podobnie na szyjce - nie drapie sobie ranki. Zawijające pazurki podcięliśmy (zebrałam się i kupiłam w końcu własny obcinak). Chłopak zdrowy i wesoły :)

Niestety na tym dobre wieści się kończą, bo w sprawie domku cisza :( Nikt nie dzwoni, nikt nie pisze, totalna cisza w eterze. Dla pocieszenia powiem, że to nie tylko Kajtuśka dotyczy. Ogólnie mamy zastój i brak konkretnych telefonów. Wiosna tuż, tuż, może wtedy coś ruszy...[/QUOTE]

Dzięki za info - zwłaszcza te pozytywne. :)

Poproszę jeszcze o potwierdzenie wpłaty, jeśli można...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33'][B]Diana79[/B], pomocy! Ja nie rozumiem, co ona do mnie mówi... :([/QUOTE]

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A próbowałyście ogłaszać go na facebooku na PSYgarnij ?
Tam jest duzy odzew, ludzie ostatnimi czasy wola szukać tam, niż przeglądać ogłoszenia.[/QUOTE]

tam jeszcze nie, spróbuję go tam wrzucić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']tam jeszcze nie, spróbuję go tam wrzucić ;)[/QUOTE]
Dzięki, Dianuś! :loveu:

[quote name='Czorcik']inka miałam Ci dzisiaj pomóc, przepraszam nie dam rady :( w niedzielę sprobuje[/QUOTE]
Nie szkodzi, Czorciu - jak by Ci się udało do końca lutego, to będzie OK. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']...

Są 23 filmy, próbki kosmetyków, 2 lakiery, kolczyki i cuś jeszcze.
Czyli to tylko od Ciebie, tak?

[/QUOTE]

Tak, wszystko ode mnie.

Książki i filmy razem się dobrze sprzedają i później pakują :) A im więcej, tym lepiej, bo jak ktoś widzi więcej dla siebie i może mieć wspólną wysyłkę, to się prędzej zdecyduje, bo wysyłki drogie przecież. Ale rób tak, żeby ogarnąć :)

Murka - buziaki dla Kajtuna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Tak, wszystko ode mnie.

Książki i filmy razem się dobrze sprzedają i później pakują :) A im więcej, tym lepiej, bo jak ktoś widzi więcej dla siebie i może mieć wspólną wysyłkę, to się prędzej zdecyduje, bo wysyłki drogie przecież. Ale rób tak, żeby ogarnąć :)[/QUOTE]
Kochana, jak przegląd płytek w domu zrobilismy, to razem z Twoimi i Guliwerowymi wyjdzie ok. 50 fantów...
Razem z książkami nie dam rady... Może "symultanicznie", ale nie razem. :oops:

A tak w ogóle, to może jakieś sugestie cenowe do płytek na Priv...? :modla:

[quote name='mmd']Murka - buziaki dla Kajtuna![/QUOTE]
Ode mnie też! :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...