Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

[quote name='Czorcik']do mnie też raczej nie startował , i ja do niego również hehhehe:diabloti::diabloti:
aż przyszedł taki moment , ze go wymiętosiłam,
prosiłam : róbcie zdjęcia , róbcie zdjęcia !!! bo nikt mi nie uwierzy, ale olano mnie :angryy:[/QUOTE]

[B]Czorcik[/B], szacuneczek! ;)

Link to comment
Share on other sites

[I][B][COLOR=royalblue]Witajcie Kajtunowi dobroczyńcy![/COLOR][/B][/I] :)

Ja jeszcze tu nie umiem, ale się naumiem!

[I][COLOR=darkorchid]Córcia wyskrobała 25 pocztówek[/COLOR][/I] (19 szt. od 1zł i 6 szt. od 50gr) [I][COLOR=darkorchid]na bazarek dla Mokrych-Noskowiczów[/COLOR][/I]. :)
To mało, ale serduszko się liczy! :) Dla kogo miałoby to iść, jeszcze z nią ustalę.
[COLOR=darkorchid][I]Kto jest chętny do zrobienia?[/I][/COLOR] Czorcik? Borsuq? Guliwer? :)

[B][COLOR=royalblue]No i kto mi powie, co tam u zbója?[/COLOR][/B] ...bo cisza tu martwa i nie ma czego "podglądać"... :(

Pozdrawiam serdecznie i czekam na nauki. Pomożecie? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33'][I][B][COLOR=royalblue]Witajcie Kajtunowi dobroczyńcy![/COLOR][/B][/I] :)

Ja jeszcze tu nie umiem, ale się naumiem!

[I][COLOR=darkorchid]Córcia wyskrobała 25 pocztówek[/COLOR][/I] (19 szt. od 1zł i 6 szt. od 50gr) [I][COLOR=darkorchid]na bazarek dla Mokrych-Noskowiczów[/COLOR][/I]. :)
To mało, ale serduszko się liczy! :) Dla kogo miałoby to iść, jeszcze z nią ustalę.
[COLOR=darkorchid][I]Kto jest chętny do zrobienia?[/I][/COLOR] Czorcik? Borsuq? Guliwer? :)

[B][COLOR=royalblue]No i kto mi powie, co tam u zbója?[/COLOR][/B] ...bo cisza tu martwa i nie ma czego "podglądać"... :(

Pozdrawiam serdecznie i czekam na nauki. Pomożecie? ;)[/QUOTE]

Witam Pani Leno :)
Bazarek moze Pani sama zrobić - tylko regulamin trzeba poczytać :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/112101-Nowy-REGULAMIN-Bazarku-AKTUALIZACJA[/url]!
a potem reklamowac tu:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazarków[/url]

Link to comment
Share on other sites

Alarm dla Bródna!
Dziś rano zerwała się ze smyczy świeżo adoptowana sunieczka. Było to w okolicy ul. Suwalskiej.
Tu jej wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213017-Be%C5%BCowa-mikro-sunia-jej-psie-dziecko..-znalezione-w-polach-JU%C5%BB-W-NOWYCH-DOMACH!-%29/page3[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]mmd[/B] - a otóż tak! :multi: Ale my są ludzie, a nie domek. :mad:
Trochę mam stracha, jak to będzie, ale ogólnie to się cieszę.
Córka - stara 12-latka :eviltong:, czyli Młoda mówi, że mnie podtrzymuje na duchu. I nawet jest to prawda. :evil_lol:

[B]alice midnight[/B] - na początek wolę skorzystać z pomocy innych dogo-warszawiako-maniaków. A jak już będę tu bardziej oblatana, to będę mogła sama. A tak, to szybciej jakiś zwierz skorzysta troszeczkę. :p

[B]mmd[/B] - ale wieści i tak by były - za darmo - bez pomocy w bazarku! :evil_lol:

[B]Mysza2[/B] - witam! witam! Też się cieszę, ale poproszę o kciuki w sobotę - oprócz zapoznawania się z domem, czeka Kajta spotkanie z moim ojcem (facetem!) i nie wiem, który lepiej to zniesie... :roll:

[B]Czorcik[/B] - tak mnie męczyliście wszyscy'78, że w końcu musiałam ulec... :diabloti:

[B]Guliwer89[/B] -
po 1. nie terrorysta! tylko mały słodki psiak, nieco nieufny - i słusznie. ;)
po 2. nie tylko mój... kilka sztuk nas będzie miał. :loveu:
po 3. to był straszliwy zaplanowany podstęp, żeby mnie tu szybciej zwabić...? :mad:

[B]mmd[/B] - co do Maxi, juz odpowiedziałam na jej wątku... :-(

[COLOR=royalblue][B][I]Pozdrawiam wszystkich![/I][/B][/COLOR] :hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']ale diabełek to z niego jest :)
jak byłyśmy w Nosku z zebrazebrą a Kajtun nas obserwował przez okno , to cieszyłyśmy się , ze karabinu nie miał, bo by nas wystrzelał w tym ogrodzie :):)[/QUOTE]
Wiesz co - przez okno to mój też udaje potwora :)
No dobra - Kajtun jest trochę diabełek, ale ta jego diabełkowatość jest słodka.
To po prostu taki psiak, któremu wiele razy zrobiono krzywdę, woli już nie liczyć na czułości i dlatego pierwszy atakuje. Możliwe, że mu przejdzie. W razie czego mam różne swoje dróżki do różnych swoich znajomych, a oni mają behawiorystów - będzie dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...