Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

Kajtun został umówiony do profesora Galantego na przyszły piątek na operację usunięcia całej żabki.
Stwierdzono, że nawet dla niego to będzie nie lada wyzwanie.
Wstępnie oszacowano koszty na 800-1.000zł
Wczorajsza konsultacja byla za darmo.
Psiak zachowywał się wzorowo, Guliwer cały.

Bardzo bardzo dziękuję za cierpliwość i transport Guliwerowi - transport był za darmo.
Pani Magłosi z Noska za organizację i czujność.
Dorocie, że nam Guliwera poleciła.
:Rose:

I Kajtulkowi...że był taki kochany i grzeczny. :)

Link to comment
Share on other sites

aż się pisać nie chce :(
lekarz olał wczoraj sprawę , mimo iż Alice zapisywała Kajtuna na wizytę , facet nie pojawił się w lecznicy.
Jak Alice będzie dostępna to napewno napisze coś więcej, bo boję sie że cos namieszam informacyjnie.
Ja wam moge jedynie zdać relacje od Guliwera , który stwierdził , że Kajtun to wcale nie jest jakiś drapieżnik, tylko bardzo delikatna kruszynka :))
Mimo iż Guliwer jest duzym facetem , nawet bardzo dużym 190cm i ponad stówa wagi to z kajtem poradził sobie , a Kajtun dał sobie radę z nim.więc chociaż tutaj miłe zaskoczenie.
Co do zabiegu , to badał kajtuna inny lekarz i stwierdził , ze psa trzeba operowac i żabke wyciąć całkowicie, za tydzień w piątek byc może dojdzie do tej operacji, ale tak jak napisałam , trzeba poczekać na info od Alice napewno będzie dokładniejsze

Link to comment
Share on other sites

Ja ciągle próbuję się dodzwonić do profesora, żeby te sprawę wyjaśnić. Ten drugi wet nie mógł/ czy też nie chciał się do Galantego dodzwonić z tego co zrozumiałam? Byłam w kontakcie telefonicznym z Panią Małgosią w trakcie wizyty, ale jeszcze raz na spokojnie przedzwonię i się dopytam jak to wyglądało.
Sama wiesz w jakim wczoraj byłam stanie przez to wszystko....
Najwazniejsze jednak, że ostatecznie zostały podjęte najlepsze kroki dla zdrowia i przyszłości Kajtuna.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to olanie, czy coś innego. Bo ciężko złapać kontakt z profesorem. Mam nadzieję, że się wyjaśni.
Bardzo się wszyscy podenerwowaliśmy. Mi właściwie dopiero przechodzi, ale nie odpuszcze. Z gęby cholewy nie robię.

zamówiłam Kajtunowi ogłoszenia na bazarku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208438-ALLEGRO-50-ogłoszen-10-zł-za-pakiet!-Na-sterylkową-skarbonkę!-do-25.06[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Na dobry początek witam wszystkich ;) na początek mam pytanko jak Kajtun stoi z kasą piątek niedaleko a zabieg tani nie jest ;( Cieszę się że forum poczytałem dopiero dzisiaj bo bym się pewnie tego potwora bał ;) Oprócz małego ataku na wysokości kostki nie spotkałem się z wielką agresją z jego strony ;) Powiem wam tyle w rzeczywistości jest słodszy niż na fotach ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...