Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

[B]Kociabanda2[/B] chocby reklamą pomóż! podnoś bazarki i temat kajtunka, wszystko się liczy, odwdzięczymy się tak jak nalepiej potrafimy!
ja się własnie wzięłam za molestowanie cioteczek wiadomosciami...rzeczywiscie frekwencja nam spada, co z tego ze po operacji i Kajtun jest na dobrej drodze do zdrowia, kiedy ciagle brak widoków na dom, kiedy psa trzeba przyuczyc w hotelu jak sie zyje z ludzmi na dluzsza mete?

ech Kajtun tylko teraz Ty rogów nie pokaz przypadkiem....

prosze odwiedzajcie nas!

Link to comment
Share on other sites

Witaj alice midnight.
Kajtun ma się coraz lepiej.Spędził wczoraj kilka godzin na działce i świetnie się tam czuł. Apetyt mu dopisuje ale nie jest nachalny i przy naszych posiłkach nie sępi jak niektóre psiaki. Jeszcze nie było sytuacji aby został sam w domu więc nie znam jego reakcji. Była dzisiaj treneka. Był w stosunku do nie nieufny. Dopiero kiedy wychodziła to do niej doszedł. Zakupiłam vagothyl - koszt 12.99 . Co do kosztów to myślę, że najkorzystniej będzie razem. Zaczyna już się bawić i mnie zaczepia.Jeśli chodzi o przemywanie to aczkolwiek nie chętnie ale nie robi już większych oporów.Ma jeszcze antybiotyk na trzy dni.

Link to comment
Share on other sites

Jestem tu dzięki Runie. Przelewam na razie 20 zł tylko, ale myślę, że to zawsze coś.
Muszę porozmawiać z rodzicami o Kajtunie. Niedawno odszedł nasz Pinki, co bardzo wszyscy przeżyliśmy, lecz moi rodzice, tata w szczególności, nie chcą kolejnego psa. Spróbuję im w pełni przedstawić historię Kajtuna i może ruszy to ich serca. Problem jednak największy polega na tym, że o ile Pinki umiał nawet i 10 godzin być sam w domu, tak nie wiem, jak zareaguje Kajtun na min. 8h samotności w zamknieciu ... Póki co ja jestem - jestem na L4, będę wypowiadać umowę o pracę, ale będę też szukać nowej pracy, a i w planie mam wyprowadzkę.
Jedno jest pewne - 20 zł płynie do Kajtunka, a ja ściskam mocno kciuki za to, żeby wydobrzał.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Witajcie!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Właśnie ogarnąłem cały temat, uczciwie przeczytawszy wszystkie posty !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]I tak oto jestem i ja na wątku Kajtuna !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Trzymaj się, chłopcze !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Pozdrawiam serdecznie i podrzucam psiaka !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff](D.)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

dziekuje za zaproszenie i jestem . Widziałam waszego kajtka w piątek jak odwiedzałam naszą gromadkę :-) Bardzo fajny psiak a ten guz ogromny !!!!!!!!!!
Jest tam między innymi nasz zagłodzony skinni .U niego na watku dziewczyna zorganizowała bazarek " W RYTMIE NASZYCH SERC " sprzedaje tm cegiełki po 5 zł .U skinniego sie sprawdziło !!! zapytajcie moze dla kajtunia tez cos takiego by zrobila .Moge na razie tylko podpowiedzieć i odwiedzać kajtka bo finansowo u mnie słabo.
link do bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190046-W-RYTMIE-WASZYCH-SERC-dla-Skiniego-...-ofiara-okrucieństwa-do-15.08.-do-godz-24.oo[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wchodzę na watek Alice...... , zastanowię się jak mogłabym pomóc. Kajtunek to rzeczywiście fajny chłopak po tak ciężkich przeżyciach. Najbardziej mi przykro, że na dzień dzisiejszy nie mogę dać mu wsparcia finansowego chociaż pewnie najbardziej tego potrzebuje.

AliceW podpisy są usuwane przez moderatorów gdy przekroczą dopuszczalne rozmiary tzn. 100x500 pikseli (wysokość x długość), to wszystko zależny od wielkości banerków. Trzeba je sprawdzać jak sie wkleja do sygnatury.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...