Jump to content
Dogomania

EMIL i inne moje tymczasy


wiosna

Recommended Posts

[URL="http://www.dogomania.pl/members/120019-Cocker_The_Best"][B]Cocker_The_Best[/B][/URL]
Super!!
Jeśli chcesz to mogę Ci pomóc, albo wystawić bazarek na podstawie Twoich zdjęć, albo możesz mi biżuterie wysłać paczką - ja zrobię zdjęcia i wystawię albo mogę Ci powiedzieć co i jak :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cocke The Best - witaj! :) i od razu baaardzo dziękuję za biżuteri na bazarek, byłoby to wielką pomocą :loveu:
Ja z bazarkami niestety nie nadążam - albo nie ma kiedy wystawić, albo jak już wystawię, to chętni muszą czekać na aktualizacje i rozliczenia :oops: Odkąd jest u nas maleństwo całkiem nie mam kiedy nad tym usiąść, a mały.. ehh, jakby to określić - je jak koń - i dobrze, bo dzięki temu zdrowy urośnie i braki uzupełni, tylko finansowo jest to dość bolesne :roll:
Tym bardziej będę bardzo zobowiązana jeśli powstanie dla naszych podopiecznych bazarro ;)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się że mogę pomóc, ale chwilowo to musze się wziąć za produkcje, wiele teraz nie mam, pare dni zejdzie, bo teraz zjazd powoli zaliczenia i te sprawy :P, ale mam motywacje do pracy:) kolczyki, bransoletki i do dzieła może coś z tego będzie. Obiecuje, że zrobie to jak najszybciej i pewnie wyślę to do Faflok i dziękuję za pomoc w przygotowaniu bazarku ja to kompletnie nie wiem o co chodzi, może z czasem nabiorę wprawy :)z końskami wiem ile jest roboty, naprawdę, ale tak wspaniale się odwdzięczają, że wszysto można im szybko wybaczyć, te któtkie momenty kiedy widzisz, chociaż troszeczke zaufania z jego strony po tylu dniach, tygodziach pracy z nim-wynagradza wszystko:) trzymam kciuku

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dziękuję Ci tutaj też ;)

Ja dziś w końcu wzięłam się za bazarki - najpierw ciuchowo-butowo-torbowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209153-Koszulki-letnie-spodnie-torba-adidasy-piżamki-na-psy-i-konie-Grey-Animals[/url]!, zapraszam ;) Jeśli możecie porozsyłajcie go i podrzucajcie czasem aby nie zniknął daleko w tyle. Dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za OT, ale to bardzo ważne dla mnie.


[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/575/dsc08473w.jpg[/IMG]


[B]Dziś w nocy (z 7. na 8. czerwca), w Stepnicy, woj. zachodniopomorskie, zaginął mój kucyk. Podejrzewamy, że został skradziony (nigdy nie oddalał się od stada, pilnował się koni z którymi chodził po pastwisku), ale równie dobrze może błąkać się gdzieś po okolicy. Kucyk to ponad 20-letni ogierek, kasztan, charakterystyczny, bardzo mały - ok 85 cm w kłębie, z powodu przykurczu utyka na prawą przednią nogę. Jeśli ktoś go widział lub słyszał o takim kucyku, bardzo proszę o kontakt. Tel 788 938 175 lub 788 667 772. Dla znalazcy lub osoby, która przyczyni się do jego odnalezienia nagroda!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiosna... wybacz, że mieszam, ale już nie wiem gdzie pokazać malutkiego:oops:...

... tu znowu nieszczęśliwe zwierzę do uśpienia...
Boję się nawet już opisywać... więc po prostu proszę- zajrzyjcie do[B] miesięcznego oseska konika.[/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209489-Miesi%C4%99czny-OSESEK-KONIA-skazany-na-U%C5%9APIENIE-bo-chory%21-A-mo%C5%BCna-wyleczy%C4%87...URATUJMY%21?p=17061524#post17061524"]http://www.dogomania.pl/threads/209489-Miesi%C4%99czny-OSESEK-KONIA-skazany-na-U%C5%9APIENIE-bo-chory!-A-mo%C5%BCna-wyleczy%C4%87...URATUJMY!?p=17061524#post17061524[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']Roma, mieszaj mieszaj, byle maluchowi się udało! Macie go już u siebie?
Aaa.. co tu będę gadać, nie ma to jak po tajniacku na pw :razz:[/QUOTE]

Wiem,że dziewczyny już rano wyjechały... wszystko było przygotowane, aż na wyrost i na zapas ciagnięte. Nie mam jeszcze informacji ... czekam w napięciu, bo wszystko się może stać... i bardzo się boję o maluszka. Tobie nie muszę tłumaczyć czego obawiam i dlaczego taki strach.

:)... cóż i tak bywa! Nie darmo mój Lucuś najpierw Tajniaczkiem się zwał, a Negruś musiał pomocy Adama upraszać! ... aż nazbyt często to jest konieczne...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ohh, wątek spał od bardzo już dawna, ale teraz chcę Was poprosić gorąco o pomoc.
Zgłosiłam naszą Fundację w głosowaniu Krakvetu, potrzebne nam głosy. Prawda jest taka, że tonę w długach, nie starcza nam na weta, za karmę płacę z wielkim opóźnieniem i tylko dzięki cierpliwości dostawcy nam jej nie brakuje.. Wygrana zabezpieczyłaby psom jedzenie na dłuższy czas, a nam pozwoliła podnieść się trochę na nogi.

Bardzo Was proszę, poświęćcie naszym zwierzętom minutę czy dwie, zarejestrujcie się (zalogujcie) na [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14172[/url] i oddajcie głos na Fundację Grey Animals. To bardzo, bardzo ważne, wiele może pomóc.

A aktualne wieści co u Emila i reszty ekipy są na bieżąco na [url]www.greyanimals.org[/url] - zapraszam do śledzenia co u nas.
Heh, ciekawe, czy ktokolwiek jeszcze tu zaglądnie, czy piszę w nicość..? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']Ohh, wątek spał od bardzo już dawna, ale teraz chcę Was poprosić gorąco o pomoc.
Zgłosiłam naszą Fundację w głosowaniu Krakvetu, potrzebne nam głosy. Prawda jest taka, że tonę w długach, nie starcza nam na weta, za karmę płacę z wielkim opóźnieniem i tylko dzięki cierpliwości dostawcy nam jej nie brakuje.. Wygrana zabezpieczyłaby psom jedzenie na dłuższy czas, a nam pozwoliła podnieść się trochę na nogi.

Bardzo Was proszę, poświęćcie naszym zwierzętom minutę czy dwie, zarejestrujcie się (zalogujcie) na [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14172[/URL] i oddajcie głos na Fundację Grey Animals. To bardzo, bardzo ważne, wiele może pomóc.

A aktualne wieści co u Emila i reszty ekipy są na bieżąco na [URL="http://www.greyanimals.org"]www.greyanimals.org[/URL] - zapraszam do śledzenia co u nas.
Heh, ciekawe, czy ktokolwiek jeszcze tu zaglądnie, czy piszę w nicość..? ;)[/QUOTE]

Oficjalnym kandydatem dogomanii i miau jest [U][B]przytulisko Znajdki[/B][/U]. Łamiesz porozumienie.

Link to comment
Share on other sites

Tak wiem, już zostałam opieprzona. Choć nie kojarzę, aby w Regulaminie Dogo był zakaz próśb o głosy dla nieoficjalnego kandydata, ale może się mylę. Ehh, odechciewa się Dogomanii. Bo nawet jeśli jest takie porpzumienie, jest to uznaną i przestrzeganą zasadą, to przecież, na Boga, ja nie śledzę każdego tematu, nie jestem wszechwiedząca i wystarczyłoby napisać 'słuchaj Wiosna, my się tu dogadujemy i głosujemy na kogoś jednego, wybranego, zajrzyj tu i tu, poczytaj, zgłoś się czy cokolwiek.. A jeśli rzuca się na mnie ogrom chętnych do opieprzania i przytyków, to naprawdę.. smutno.

..chyba przeszło mi już proszenie na Dogo o pomoc. Nikt nie zapyta "hej, jak Ty sobie tam radzisz z tym wszystkim?", tylko "łamiesz porozumienie - precz". Ehhh....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']Tak wiem, już zostałam opieprzona. Choć nie kojarzę, aby w Regulaminie Dogo był zakaz próśb o głosy dla nieoficjalnego kandydata, ale może się mylę. Ehh, odechciewa się Dogomanii. Bo nawet jeśli jest takie porpzumienie, jest to uznaną i przestrzeganą zasadą, to przecież, na Boga, ja nie śledzę każdego tematu, nie jestem wszechwiedząca i wystarczyłoby napisać 'słuchaj Wiosna, my się tu dogadujemy i głosujemy na kogoś jednego, wybranego, zajrzyj tu i tu, poczytaj, zgłoś się czy cokolwiek.. A jeśli rzuca się na mnie ogrom chętnych do opieprzania i przytyków, to naprawdę.. smutno.

..chyba przeszło mi już proszenie na Dogo o pomoc. Nikt nie zapyta "hej, jak Ty sobie tam radzisz z tym wszystkim?", tylko "łamiesz porozumienie - precz". Ehhh....[/QUOTE]
Ot co, widocznie Twoje zwierzaki nie potrzebuja jesc.:shake::-(

Link to comment
Share on other sites

Marto, ja dawno temu próbowalam z Tobá sié skontaktowac i nic... Ja wiem ze Ty dzialasz i nie masz czasu wiele pisac na dogo, ale na smsa nawet? Nic nie wiadomo co u Ciebie sié dzieje jesli ktos nie czyta strony fundacyjnej, stád tez myslé ze ludzie nie wiedzá ze pomoc jest potrzebna (poza normalná oczywistá potrzebá kazdej fundacji) i jak jest pilna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='wiosna']Tak wiem, już zostałam opieprzona. Choć nie kojarzę, aby w Regulaminie Dogo był zakaz próśb o głosy dla nieoficjalnego kandydata, ale może się mylę. Ehh, odechciewa się Dogomanii. Bo nawet jeśli jest takie porpzumienie, jest to uznaną i przestrzeganą zasadą, to przecież, na Boga, [B]ja nie śledzę każdego tematu, nie jestem wszechwiedząca i wystarczyłoby napisać 'słuchaj Wiosna, my się tu dogadujemy i głosujemy na kogoś jednego, wybranego, zajrzyj tu i tu, poczytaj, zgłoś się czy cokolwiek..[/B] A jeśli rzuca się na mnie ogrom chętnych do opieprzania i przytyków, to naprawdę.. smutno.

..chyba przeszło mi już proszenie na Dogo o pomoc. Nikt nie zapyta "hej, jak Ty sobie tam radzisz z tym wszystkim?", tylko "łamiesz porozumienie - precz". Ehhh....[/QUOTE]

wiosna, 10tego dziewczyny zostawiły Ci wiadomość w profilu że jest wybierany wspólny kandydat i proszą o głosy na "Znajdki"


powszechnie wiadomo, że wszyscy na dogo potrzebują pomocy bo po to mniej więcej to forum jest
i myślę, że nie ma się co obrażać na dogo

bo każdy pewnie nie raz zebrał pomyje ale tez i nie raz uzyskał pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']Tak wiem, już zostałam opieprzona. Choć nie kojarzę, aby w Regulaminie Dogo był zakaz próśb o głosy dla nieoficjalnego kandydata, ale może się mylę. Ehh, odechciewa się Dogomanii. Bo nawet jeśli jest takie porpzumienie, jest to uznaną i przestrzeganą zasadą, to przecież, na Boga, ja nie śledzę każdego tematu, nie jestem wszechwiedząca i wystarczyłoby napisać 'słuchaj Wiosna, my się tu dogadujemy i głosujemy na kogoś jednego, wybranego, zajrzyj tu i tu, poczytaj, zgłoś się czy cokolwiek.. A jeśli rzuca się na mnie ogrom chętnych do opieprzania i przytyków, to naprawdę.. smutno.

..chyba przeszło mi już proszenie na Dogo o pomoc. Nikt nie zapyta "hej, jak Ty sobie tam radzisz z tym wszystkim?", tylko "łamiesz porozumienie - precz". Ehhh....[/QUOTE]

smieszne. i nic wiecej.
Ja k sobie radzisz?.. to chyba zbedne pytanie bo widac ze poradzisz sobie swietnie w kazdej sytuacji.

Beszczelnosc i tyle. Odechciewa sie Tobei dogomani? W sumie to dobrze. Nie potrzeba tutaj osob ktore nie przestrzegaja porozumien.
Wystarczylo ladnei stanac w kolejce a napewno wiele osob by Ci pomoglo, ale jak wolisz teraz z siebie niewiniatko robic to Twoja sprawa.

Licze ze Krakvet odpowiednio rozpatrzy ostatnie godziny glosowania.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='wadercia']smieszne. i nic wiecej.
Ja k sobie radzisz?.. to chyba zbedne pytanie bo widac ze poradzisz sobie swietnie w kazdej sytuacji.

Beszczelnosc i tyle. Odechciewa sie Tobei dogomani? W sumie to dobrze. Nie potrzeba tutaj osob ktore nie przestrzegaja porozumien.
Wystarczylo ladnei stanac w kolejce a napewno wiele osob by Ci pomoglo, ale jak wolisz teraz z siebie niewiniatko robic to Twoja sprawa.

Licze ze Krakvet odpowiednio rozpatrzy ostatnie godziny glosowania.

Pozdrawiam![/QUOTE]

...sorry że się wcinam ale czy aby nie za ostro osądzacie działania wiosny....są cioteczki co siedzą na dogo i na bieżąco śledzą wątki a są takie co mają inne zajęcia i dogomanię traktują pomocniczo....czy to tak trudno zrozumieć komuś kto jest aż tak zaangażowany....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Zapraszam na bazarek dla Podopiecznych [B]Wiosny[/B]. Podnoście, rozsyłajcie, kupujcie ;)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233708-MOLE-KSI%C4%84%C5%BBKOWE-DO-BOJU-%28ksi%C4%85%C5%BCki-p%C5%82yty-i-inne%29dla-Podopiecznych-WIOSNY-do-26-10-%29-%29?p=19828808#post19828808[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...