Jump to content
Dogomania

Pies na krety


Ursusek

Recommended Posts

Krety są pod ochroną, ich się nie morduje tylko odstrasza, na co miliony sposobów można znaleźć w google.pl :shake: Ja pozbyłam się z działki sadząc zioła, których krety nie lubią - jak było mnóstwo, tak teraz sporadycznie trafia się jakiś kopiec.

Inna sprawa, że jeśli przeszkadza Ci rycie ogródka i kopce, to miej świadomość, że po tym jak pies zacznie ci te krety wykopywac i tępić, ogródek będzie wyglądał milion razy gorzej niż z samymi kretami. Zresztą, wielki "miłośniku zwierząt", pies na łańcuchu raczej Ci kreta nie upoluje :p

Link to comment
Share on other sites

Ursusek -Ty bardzo prowokujesz ,swojego psa zakuwasz lancuchem ,a teraz tak pozyteczne i do tego znajdujace sie na czerwonej liscie male pozyteczne zwierzatka jakimi sa krety chcesz mordowac.?wstyd !jedna latwa metoda ,ktorej krecik nie lubi sa dzwieki ,dlatego u mnie na wsi gospodarze wkladaja do kopca odwrocone butelki (ponoc dzwiek z otoczenia jest intesywniejszy)sa rowniez srodki zapachowe ,ktorych kret nie lubi,bez obawy ze to zwierzatko sie otruje.Poprostu sie on wyprowadzi.te srodki dostaniesz w kazdym sklepie ogrodniczym.
ps aa swojego psa lepiej zwolnij z lancucha i zajmij sie nim (idz z psem do psiej szkoly i zobacz czy swojej energi nie spozytkowal by w psich sportach)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='DanielLubas']Naprawdę krety są pod ochronną ??[/QUOTE]

Oczywiście, że tak. Za zabicie kreta grozi kara do 3 lat więzienia i grzywna do 100 tys. zł.

[url]http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Sprawa-kreta,wid,15552790,wiadomosc.html?ticaid=110cb8[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...