Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Lublin 11.06.2006


caterina1

Recommended Posts

Ja też byłam, zrobiłam troszkę zdjęć, ale nie tyle ile miałam w planach ;) no i wyszły kiepskiej jakości :/ mogę wysłać jakiejś dobrej duszyczce, żeby mogła je tu umieścić, bo ja nie mam gdzie na serwer wrzucić :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alimka']Ja też byłam, zrobiłam troszkę zdjęć, ale nie tyle ile miałam w planach ;) no i wyszły kiepskiej jakości :/ mogę wysłać jakiejś dobrej duszyczce, żeby mogła je tu umieścić, bo ja nie mam gdzie na serwer wrzucić :([/quote]
dawaj mi na maila :evil_lol: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

kto ma jeszcze zdjęcia??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MoniŚ']Talut z kim Ty byłas? :) Bo chyba Cię widziałam, chociaz w kątku tam nie byłam... chociaz widziałam z 3 dziewczyny podobne do Ciebie z beaglami, nie wiem która to byłaś Ty ;) . Z siostrą młodszą byłaś? ;> z tatem? ;>[/quote]
z młodszą siostrą, z tatkiem (podobna jestem do niego ;)) i z mamcią ;) miałam charakterystyczną opaskę na głowie (pamiątka po niedawnej kontuzji :eviltong:) :cool3:

tez mam fotki, ale tylko beagle i bassety i nie chce mi sie wstawiać :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alimka']Ja też byłam, zrobiłam troszkę zdjęć, ale nie tyle ile miałam w planach ;) no i wyszły kiepskiej jakości :/ mogę wysłać jakiejś dobrej duszyczce, żeby mogła je tu umieścić, bo ja nie mam gdzie na serwer wrzucić :([/quote]

dzięki za zdjęcia:multi: ale cos czuje ze to nie koniec :evil_lol:
to jest troszke i ze niby słabej jakosci :crazyeye:??
niestety dzisiaj nie wstawie bo jest ich mnostwo jutro postaram sie obrobic i wstawic

Link to comment
Share on other sites

hehe dzięki :)
jeszcze trochę zostało do wysłania to może coś tam znajdziesz :)

-------------

no już wszystkie poszły :) wstawisz kiedy wstawisz, mi to rybka, ja je mam na kompie dla siebie ;) tylko reszta zainteresowanych będzie dłużej czekać ;)

Link to comment
Share on other sites

Bylam i wrocilam :-)
Talut Gratuluje ! Niestety nie moglam Cie zobaczyc ,bo jakos akurat poczatek wystawy nam umknal ale trzymalam kciuki :-)
My z Bianka mamy ocene doskonala i srebro :-)
A p. sedzina Jabłońska bardzo nam sie podobala i oby wiecej sedziow w tym stylu sedziowalo ;otwarcie ,profesjonalnie , z komentarzem dla publicznosci .
Organizatorom dziekuje za mily dzien :-) A francuskie nalesniki pycha !!!!
Aga
Moge Ci przepisac z katalogu kto byl ,ale kto co zdobyl to juz nie wiem :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][B]moge poprosic o stawki:[/B]
[B]sznaucerow srednich czarnych[/B]
[B]sznaucerow srednich pieprz i sol[/B]
[B]sznaucerow mini czarno-srebrnych[/B]

:modla: :modla: :modla:[/quote] [B]SZNAUCER MINIATUROWY CZARNO-SREBRNE

[/B]Psy:

kl.pośrednia:
276. Sasquehanna FCI DEKIEL

kl.otwarta:
277. ALEKSANDER ROMANOV Vis a Vis

Suki:

kl.młodzieży:
278. DEBI Happy Dog
279. TORKA TORRECILLA Nadpilickie Bestyjki

kl.pośrednia:
280. FANTAZJA Dzikie Pola

kl.otwarta:
281. ABI Happy Dog
282. WYOMING Helloween

[B]SZNAUCER ŚREDNI CZARNY

[/B]Suki:

kl.młodzieży
300. Mł.Ch.BiH CHER vom Mandelroschen
301. HAVERA Animacja

kl.championów:
302. Int.Ch., Ch.Pl-Sk-H-Ltu-Ukr-Ros-Blr-Mlv-BiH POLA z Puszczy

[B]SZNAUCER ŚREDNI PIEPRZ I SÓL

[/B]Suki:

kl.pośrednia:
303. Mł.Ch.Pl. FINEZJA z Czartowego Pola

kl.otwarta:
304. ARIA Nasza Pasja

kl.honorowa:
305. Int.Ch. Ch.Pl-BiH-Rus PUMA Tamerlan

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']bardzo podobał mi sie sposob poruszania sie yorka który wygral BOG III poprostu plyną :)
był jeszcze taki ładny AST niestety nie wiem jak sie nazywa ale napewno był na BOG III niestety nie zają zadnego miejsca[/quote]

Ten ladny AST to Blue Diamond Sentinel "Nemo":loveu:, z Warszawy - cudne psisko, rewelacyjny charakter i wspanialy eksterier - wielka szkoda, ze nie znalazl sie w finalowej trojce, powinnien:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MoniŚ']Talut Ty bylas na zewnątrz? Bo Cie nie widzialam :([/QUOTE]

łee, i znow dogomaniacy sie przechadzali kolo siebie? ja bylam caly czas dzis pod krzakiem takim(zywoplot) kolo ringu labkow i flatow! no i widzialam jakies Beagle ale nie widzialam jakos Cie Talutku! :(
Widzialam Magde z Bianka, ale z daleka jak juz wychodzila :( czy dogomaniacy moga sie kiedys zgrac i zalozyc sobie plakietki DOGOMANIAK? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...