Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Lublin 11.06.2006


caterina1

Recommended Posts

[quote name='kingula']Mam ogromna prosbe w imieniu moich znajomych, ktorzy jada do Lublina ze swoja labradorka. Sunie mial wystawiac znajomy hodowca labkow, ale najprawdopodobniej nie jedzie na wystawe (nie przyjeli jego zgloszen na klubowke dzien wczesniej :/ ) Wlascicielka suni jest po powaznej operacji kostki i nie bardzo moze biegac, czy ktos bylby chetny aby pomoc im w wystawieniu slicznej i spokojnej labradorki?[/quote]
Ja tez bardzo chetnie:p W sumie na klubowce wystawiam flatke, a w neidziele chyba nic. Wiec bartdzo chetnie:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zabajka']Uuuuuuu.... To przy takiej "konkurencji" musimy zrejterować....;)[/quote]
:eviltong: Cóż ja dla Ciebie za konkurencja ;) Wystawiałam do tej pory tylko psy znajomych, w tym trzy występy były planowane przed wystawą:eviltong: Ale lubię to robić, chyba w sumie idzie mi nie najgorzej, ci sami ludzie dają mi psy po raz kolejny, nie wiem na ile po znajomości, a na ile po czym innym:p No i gdzieś nauczyć się porządnie trzeba, na razie mam do tego tzry psy znajomych...
Ale i tak wielkie dzięki za te jakże przepiękne i podnoszące na duchu słowa:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jestescie wspaniale :multi::multi: Bardzo Wam dziekuje w imieniu swoim i wlascicielki. Czy moglabym poprosic na pw o jakies namiary na Was? :oops:
Znajoma codziennie trenuje z suczka, ale glownie stanie- biegania sie troche obawiaja. Suczka pieknie reaguje na smakolyk. Ma 5 konkurentek, ale nawet ocena doskonala nas ucieszy :)
Bardzo Wam dziekuje za odzew :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Dziewczyny jestescie wspaniale :multi::multi: Bardzo Wam dziekuje w imieniu swoim i wlascicielki. Czy moglabym poprosic na pw o jakies namiary na Was? :oops:
Znajoma codziennie trenuje z suczka, ale glownie stanie- biegania sie troche obawiaja. Suczka pieknie reaguje na smakolyk. Ma 5 konkurentek, ale nawet ocena doskonala nas ucieszy :)
Bardzo Wam dziekuje za odzew :loveu:[/quote]
Parson probujacy zagryzc konkurentow, szczeniak pierwszy raz wsrod tlumu i flacik chcacy wycalowac wszystkich dookola:razz: Nie moze byc tak zle z labolem:lol: A jeszcze mam pytanie, jakiej masci jest sucz?
Juz wysylam pw.

Link to comment
Share on other sites

Tak będa badania cena 100 zł. [FONT=Arial] Badań dokona dwóch spośród czterech uprawnionych do tego lekarzy w Polsce obok dr-aKiełbowicza i dr-a Garncarza,a mianowicie dr Ireneusz Balicki i dr JacekMadany z AR Lublin.[FONT=Arial][SIZE=2]Kazdy badany pies moze liczyc na miedzynarodowy certyfikat.[/SIZE][/FONT]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Eeee... ale to znaczy, że cena będzie taka sama jak u p. Garncarza :shake:
To ja już wolę sobie spokojnie pojechać z suką do pana Jacka.
Liczyłam, że przy zbiorowych badaniach będzie jakaś zniżka. A tak, to podejrzewam, że sporo osób, które normalnie by nie przebadały z powodu odległości i ceny, nadal nie przebada z powodu ceny.

Link to comment
Share on other sites

Uffff. Mam na głowie całkowitą zmianę wyglądu mojej stronki www, więc nie mam kiedy tu zaglądać (gorąca linia między mną a moim komputerowcem:lol: ). Po południu zaczynamy ostatnie poprawki fryzjersko- kosmetyczne, potem zjeżdżają do nas goście z Bieszczad (nie lubię formy "Bieszczadów"). Podwórko będzie pełne niufków, kłaków i może nawet uda nam się zdążyć zagrilować , tak by niufki nie porwały kolacji.
A jak Wasze przygotowania do wystawy ?
Kingula- jak przy deszczowej pogodzie utrzymasz śnieżną biel...?
ela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talut']a teraz szybka piłka-jak lepiej? :cool3:

[IMG]http://img104.imageshack.us/img104/5733/dscn22716dz.jpg[/IMG]

czy

[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2807/dscn22705zy.jpg[/IMG][/quote]

Jak dla mnie to te drugie:cool3: Na 1 focie przyciskasz fafle za mocno.Kiedyś hodowałam bassety....ehhhh,super sie je wystawiało,prościej niz makity;) :evil_lol:
Wyjeżdżam z Białegostoku tak,żeby byc na 10.00 przy ringu szpiców,wpadnij może...;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...