Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Lublin 11.06.2006


caterina1

Recommended Posts

[center][size=24]Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Lublinie[/size]


[img]http://img49.imageshack.us/img49/3684/medale4au.jpg[/img]
ma zaszczyt zaprosić Państwa na prawdziwie „kynologiczny weekend”,
będący prawdziwym świętem dla naszego oddziału. W dniach 10-11 czerwca 2006 organizujemy dla Państwa dwie wystawy:
[size=12]10 czerwca 2006 – Klubowa Wystawa VIII Grupy FCI[/size]

planowana obsada sędziowska:
Daila Rocchi (CHR) – golden retriever
Bogusława Szydłowicz-Polańczyk – labrador retriever
Henryk Stępka – pozostałe rasy
Kazimierz Ściesiński – spaniele

opłaty: za pierwszego psa (z katalogiem) – 70 zł
za każdego następnego psa – 60 zł
klasa szczeniąt – 30 zł
klasa baby – 15 zł

interchampiony, weterany – bezpłatnie (pod warunkiem doprowadzenia psa)

[size=12]11 czerwca 2006 – XL Krajowa Wystawa Psów Rasowych[/size]
planowana obsada sędziowska:
Grupa I: Joanna Adamowska, Waldemar Federak (owczarki niemieckie)
Grupa II: Jolanta Jabłońska (sznaucery, pinczery), Ewa Bukład,
Waldemar Mrowiec, Stanisław Podlaski
Grupa III: Jan Gajewski, Anna Zwierzyńska
Grupa IV: Kazimierz Ściesiński
Grupa V: Ewa Szeliga-Szeremeta
Grupa VI: Zbigniew Nocoń
Grupa VII: Jadwiga Konkiel
Grupa VIII: Daila Rocchi (labrador retiever), Bogusława Szydłowicz-Polańczyk,
Henryk Stępka (golden retriever)
Grupa IX: Wanda Kowalska
Grupa X: Zygmunt Jakubowski

opłaty: za pierwszego psa – 60 zł
za każdego następnego psa – 55 zł
klasa szczeniąt – 30 zł
rasy polskie, interchampiony, weterany – bezpłatnie (pod warunkiem doprowadzenia psa)

XL Krajowa Wystawa Psów Rasowych jest dla nas wystawą jubileuszową. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa atrakcje:
• finał konkursu plastycznego dla dzieci
• okolicznościowy, pamiątkowy medal dla wszystkich finalistów wyboru BOG (pierwsza szóstka)
• puchar dla każdego Zwycięzcy Rasy
• i inne!!!


Zapraszamy więc Państwa na letni weekend 10-11 czerwca do gościnnego Lublina.
Jak zwykle – zamówiliśmy piękną pogodę i gorącą atmosferę!!!
Specjalnie dla Was przedłużyliśmy termin przyjmowania zgłoszeń do [color=red]25 maja 2006[/color].

Po szczegółowe informacje zapraszamy:
• do biura oddziału(wtorki, środy, czwartek: 16.00 – 19.00)
• pod nr telefonu: 081/5327550
[email][email protected][/email]
[url]www.zk.lublin.pl[/url]
[size=12] CZEKAMY NA WAS!!![/size][/center]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Temin został przesuniety do 25.05.2005 tak jak pisała caterina , na str. www nie ma gdyż oba odpowiedzialna za strone nie zrobiła korekt , mam nadzieje , że się poprawi .
przypominam iż na wystawie będzie można zrobić badanie oczu na wady genetyczne ,w tej chwili nie mogę podać nazwisk lekarzy dlatego , że jeszcze niepotwierdili przybyia (zostali zaproszeni specjaliści w tej dziedzinie ).
Koszt badani to 50 złotych .

ps
jeśli pies jest zgłaszany w szczeniakach lub młodziezy nie jest wymagany rodowód , a w rubryce PKR na zgłoszeniu należy wpisać w przygotowaniu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota marzycka']
....przypominam iż na wystawie będzie można zrobić badanie oczu na wady genetyczne ,w tej chwili nie mogę podać nazwisk lekarzy dlatego , że jeszcze niepotwierdili przybyia (zostali zaproszeni specjaliści w tej dziedzinie ).
Koszt badani to 50 złotych ....[/quote]

Jak i kiedy będzie to zorganizowane - dajcie więcej wiadomości!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota marzycka']Temin został przesuniety do 25.05.2005 tak jak pisała caterina , na str. www nie ma gdyż oba odpowiedzialna za strone nie zrobiła korekt , mam nadzieje , że się poprawi .
przypominam iż na wystawie będzie można zrobić badanie oczu na wady genetyczne ,w tej chwili nie mogę podać nazwisk lekarzy dlatego , że jeszcze niepotwierdili przybyia (zostali zaproszeni specjaliści w tej dziedzinie ).
Koszt badani to 50 złotych .

ps
jeśli pies jest zgłaszany w szczeniakach lub młodziezy nie jest wymagany rodowód , a w rubryce PKR na zgłoszeniu należy wpisać w przygotowaniu .[/quote]

tylko ze ja czekam na nostryfikacje...:roll: w szczeniakach za 30zl moge zglosic ale za iles tam eruro na hodowce niekoniecznie...;) chyba ze przyjmiecie "w nostryfikacji" za 30zl ;)

Link to comment
Share on other sites

a ja wysłałam 12.05 zgłoszenie faxem i nawet byłam w związku bo miałam nadzieje ze ktos będzie ale niestety nie i nie wiem czy doszlo czy nie

i jeszcze jedno pytanie jak rodowód bedzie gotowy to dadzą mi jakos znać czy sama mam sie upominac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']a ja wysłałam 12.05 zgłoszenie faxem i nawet byłam w związku bo miałam nadzieje ze ktos będzie ale niestety nie i nie wiem czy doszlo czy nie[/QUOTE]
Ja swoje przynioslam osobiscie i mam watpliwosci czy dotarlo :) zostalo rzucone na jedna sterte z innymi papierzyskami, wiec istnieje ryzyko, ze sie gdzies zawieruszy. Dlatego za jakis czas planuje sie przejsc i sprawdzic, czy aby na pewno jest. Najlepiej udac sie tam przed 19, bo wtedy jest juz luzniej.

[quote name='karolayna']i jeszcze jedno pytanie jak rodowód bedzie gotowy to dadzą mi jakos znać czy sama mam sie upominac?[/QUOTE]

Koniecznie sie upominaj! Ja tego nie zrobilam i na rodowod suczki czekalam 3 miesiace, choc od dawna juz lezal w oddziale (panie twierdzily, ze wyslaly zawiadomienie, ale jakos do dzis nie doszlo)... na rodowod pieska czekalam juz tylko 4 tygodnie, ale tym razem co tydzien dzwonilam i dowiadywalam sie, czy juz jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gracjana']tylko ze ja czekam na nostryfikacje...:roll: w szczeniakach za 30zl moge zglosic ale za iles tam eruro na hodowce niekoniecznie...;) chyba ze przyjmiecie "w nostryfikacji" za 30zl ;)[/quote]

Zgłosić szczeniaka można , nie zgłasza się na hodowce tyko na siebie , a w rubrykach gdzie trzeba podać numery wpisać należy w przygotowaiu .Wtedy opłata będzie 30 pln.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gra...']Jak i kiedy będzie to zorganizowane - dajcie więcej wiadomości![/quote]

Szczerze pisząc nie mam pojęcia jak takie badania wyglądają , jedni mówią że zapuszcza się jakieś krople psu inni że z włosa , a jeszcze inni że z krwi .Są podobno różne metody , która będzie a wystawie nie mam pojęcia .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ReiMar']Ja swoje przynioslam osobiscie i mam watpliwosci czy dotarlo :) zostalo rzucone na jedna sterte z innymi papierzyskami, wiec istnieje ryzyko, ze sie gdzies zawieruszy. Dlatego za jakis czas planuje sie przejsc i sprawdzic, czy aby na pewno jest. Najlepiej udac sie tam przed 19, bo wtedy jest juz luzniej.

Ta kupa to pewnie zgłoszenia , a te odbierane są systematycznie przez osobę składającą katalog .


Koniecznie sie upominaj! Ja tego nie zrobilam i na rodowod suczki czekalam 3 miesiace, choc od dawna juz lezal w oddziale (panie twierdzily, ze wyslaly zawiadomienie, ale jakos do dzis nie doszlo)... na rodowod pieska czekalam juz tylko 4 tygodnie, ale tym razem co tydzien dzwonilam i dowiadywalam sie, czy juz jest :)[/quote]

Zawiadomienia są zawsze wysyłane odrazu gdy przyjdą rodowody , najczęściej w ZG trwa to 3 msc . Ja swoje metryki zawiozłam osobiście do ZG a rodowody przyszły mi po 8 miesiącach po niebyt miłym faxie ode mnie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota marzycka']Zawiadomienia są zawsze wysyłane odrazu gdy przyjdą rodowody , najczęściej w ZG trwa to 3 msc . Ja swoje metryki zawiozłam osobiście do ZG a rodowody przyszły mi po 8 miesiącach po niebyt miłym faxie ode mnie .[/QUOTE]
No to dziwne... bo ani wtedy w przypadku suczki ani teraz pieska nie przyszlo zadne zawiadomienie... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dostępne w Polsce jest tylko badanie dna oka po zakropleniu atropiny.
I takie też będzie wykonywane na wystawie w Lublinie.
Badanie genetyczne z krwi i włosa dostępne jest w Polsce tylko dla briardów-odpowiednie testy, dla tej rasy.
Resztę wykonuje OPTIGEN w USA.

Link to comment
Share on other sites

Ja sie wybieram jak co roku, poluze sie jako fotograf ;) wiec jezeli ktos nie bedzie mogl tam pojechac to bedzie mogl sobie obejzec zdjecia :p Mam nadzieje ze wielu dogomaniakow tam bedzie. Ja chyba nie wezme mojej suni, bo po pierwsze nie ma rodowodu, a po drugie chyba nie mozna tam wchodzic z innymi psami jak nie tymi co bedą wtystawiane??:roll:
Pozdr ;) Aga i Luna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiessa']Ja sie wybieram jak co roku, poluze sie jako fotograf ;) wiec jezeli ktos nie bedzie mogl tam pojechac to bedzie mogl sobie obejzec zdjecia :p Mam nadzieje ze wielu dogomaniakow tam bedzie. Ja chyba nie wezme mojej suni, bo po pierwsze nie ma rodowodu, a po drugie chyba nie mozna tam wchodzic z innymi psami jak nie tymi co bedą wtystawiane??:roll:
Pozdr ;) Aga i Luna[/quote]

Można wchodzić z innymi psami tylko musisz miec koniecznie ksiązeczke zdrowia z aktualnym szpepieniem przeciwko wsciekliznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']Można wchodzić z innymi psami tylko musisz miec koniecznie ksiązeczke zdrowia z aktualnym szpepieniem przeciwko wsciekliznie.[/QUOTE]
Dwa lata temu nie wpuszczono mnie na teren wystawy z suczka, ktora nie byla zgloszona (oczywiscie mialysmy ksiazeczke i szczepienie, ale nikt nawet nie chcial do niej zagladac) - uslyszalam od pana na bramce a pozniej od weterynarza oblsugujacego wystawe, ze nie moge wprowadzic niezgloszonego psa. Rok temu juz nie probowalam, ale slyszalam od innych osob, ze bylo tak samo. Odradzalabym wiec zabieranie ze soba niezgloszonego pieska.

Link to comment
Share on other sites

ja byłam ostatnio w Lublinie na wystawie II i VII grupy z shihtzakiem (czyli grupa IX) i bez problemu za okazaniem ksiązeczki z aktualnym szczepieniem przeciwko wsciekliznie mnie wpuscili.. no ale jezeli komus sie zdarzylo ze nie wpuscili to moze jednak lepiej nie brac psa..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...