Jump to content
Dogomania

Lila - najpiękniejsza mała sunia dogomanii ma wspaniały DOM!!!


Andzike

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Akrum']znalazłam takie młode cudo:
[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5152/misial.jpg[/IMG]
z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188957-Misia-%C5%9Bliczna-rudo-bia%C5%82a-malutka-sunia-szuka-domu[/url]!
podobna?? sznupka na pewno, to są zdjęcia jeszcze ze schronu, ale po kąpieli i wyczesaniu, może i by podobna do Lilki naszej była, prawda??
może by ją podsyłać domkom??[/QUOTE]
a czy Misia też jest podsyłana domkom nadal dzwoniącym w sprawie Lilki?
Na wątku są teraz nowe zdjęcia (z hoteliku), śliczniej tam wygląda - można się w niej zakochać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']a czy Misia też jest podsyłana domkom nadal dzwoniącym w sprawie Lilki?
Na wątku są teraz nowe zdjęcia (z hoteliku), śliczniej tam wygląda - można się w niej zakochać :)[/QUOTE]

Jest, jest;) już jeden domek się w niej zakochał :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Na księżniczkę Lilę jest sporo chętnych jeszcze. Może wklejcie tu jeśli macie podobne pieski do adopcji, Lila się na pewno nie obrazi :) a nam ułatwi polecanie innym domkom[/QUOTE]
cioteczki, ja wiem że Tamarka ni w ząb nie jest podobna do Lilki, ale może jednak mogłybyście podsyłać Tamarkę też ludziom chętnym na Lilke? Ona w DT u zuzki już jakiś czas siedzi i cosik nie ma szczęścia do adopcji:
[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6320/obraz062t.jpg[/IMG]
[IMG]http://img682.imageshack.us/img682/4444/obraz025n.jpg[/IMG]
[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/6665/obraz024g.jpg[/IMG]
a oto jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182992-%C5%81YSA-zaniedbana-w-depresji-co-jeszcze-zniesie!-BRAKUJE-65-Z%C5%81-NA-hotelik[/url]
ona na początku trafiła do dt z chorobą skóry (choć to raczej było albo z depresji,z tęsknoty za człowiekiem,albo uczulenie na odchody pchiełek), ale teraz już śladu nie ma po tamtych wyłysieniach. Teraz jest cudowną i urokliwą sunieczką, pełną radości :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']a zapomniałam spytać, [B]myjka[/B] - jak się miewa Lilka??[/QUOTE]

Lilka to jest małpa jedna!! Księżniczka arystokratka, która jak jej nie pozwolę czegoś zrobic - np. zjeść z ziemi czegoś to sie obraża! Już nie będzie chodzić na spacerkach! O nie teraz będziemy iść tusz za moją nogą z uszami do tyłu. Bo to nie jest coś w stylu - "przepraszam wiem, że żle zrobilam" ona ewidentnie się obraża! Wic kończy się tak, że muszę ją przeprosić i poprosić zeby zaczeła znów biegać, siusać itp!!!

Ostatnio byłyśmy w knajpie na naszych Kabatach, (strasznie fajne miejce - takie psiarskie, żeby tam gdzieś przejść trzeba się przeprawić przez podłogę usłaną psiakami) i Lilka zrobiła FURORĘ!! Zakochał się w niej pies pasterski - Kapsel (nie jest to mały piesek) więc jak w amory zaczął uderzać między stolikami prawie przemeblował knajpę - dając strasznie dużo uciechy wszystkim obecnym. Potem zdradził swojego właściciela i już do końca siedział przy Liluni. A ta Małpa moja kochana warczała na niego i nie dała się zbliżyć. Phiii taki wielki śmierdziel... phiii ! Została ochrzczona Blondyną i ma swoją miseczkę z wodą:)

Niestety nadal się bardzo boimy nieznanych miejsc, ludzi czy samochodów. Więc chodzimy wszędzie gdzie się da razem. (jest tak śliczna, że wszędzie mi pozwalają wejść z nią;p ostatnio nawet u kosmetyczni ze mną była... grzecznie się położyła za swoim kocyku)

Ale WINDA! WINDA nie stanowi już dla nas problemu!!! :multi:


Lilka całuje wszystkie Ciotki!!

Link to comment
Share on other sites

super masz, że możesz ją wszędzie ze sobą zabierać, do knajpy, kosmetyczki... ja nawet z moimi nie mogę siedzieć w tzw. ogródkach przy barze...
w końcu psiak to członek rodziny, no nie? a jak na smyczy jest, to przecież nie nabroi... a nawet jakby kupę przy stoliku zrobiła, to przecież sprzątnę, no nie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']cioteczki, ja wiem że Tamarka ni w ząb nie jest podobna do Lilki, ale może jednak mogłybyście podsyłać Tamarkę też ludziom chętnym na Lilke? Ona w DT u zuzki już jakiś czas siedzi i cosik nie ma szczęścia do adopcji:
[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6320/obraz062t.jpg[/IMG][/QUOTE]
Tamarką żaden domek się nie zainteresował? przecież ona taka śliczna jest i w sam raz do kochania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']i co, i co... jak tam nasza księżniczka się miewa?[/QUOTE]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]No więc tak:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Okazało się, że nasza (przepraszam MOJA) arystokratka ma uczulenie na te szwy wchłaniające się! I napuchła gulka z ropą. zobaczyłam to wieczorkiem więc postanowiłam, że następnego dnia z rana pojedziemy do cioci. Niestety nie upilnowałam jej w nocy i wylizała sobie to. Następnego dnia o 6:00 (sobota) przychodzi do mnie ja patrzę a ta gulka otwarta i jakiś ciemno granatowy sznurek jej wisi z brzusia!!! Matko kochana!! Pod pachę psa i do ciotki! Okazało się że ma uczulenie, coś tam zrobiła z tym szwem moja ciocia i nakazano nam kaftanik, nie lizać się i jodynę żeby wysuszyć i zdezynfekować! Dziś już jest bardzo ładnie, nie jest to zaczerwienione i ładnie się goi i Lilka ma stylowy kaftanik w niebieską krateczkę. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Najlepsze jest to że jak pierwszy raz zobaczyłam ten brzusio to wiedziałam, że tak to się skończy ale wszyscy mi mówili że nie okey się goi. HA! Ja wiedziałam lepiej i dobrze, że wnikliwie się jej przyglądałam... Chyba się marnuję powinnam być diagnostą ;p [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Na spacerkach już coraz lepiej już mniej warczymy na inne psy, teraz bardziej chce się bawić. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Strasznie jest dla mnie to, że jak Lilka się skapnie, że już się szykuję do pracy to chodzi za mną i "miałcy". Ja to bym najchętniej brała ją do racy ze sobą ale.... nie da rady. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]A co do zabierania psiaków wszędzie ze sobą to niestety nie wszędzie w warszawie można wejść. Ostatnio nawet z kababa nas wyrzucili! Ale ja powoli przyzwyczajam moje okoliczne sklepiki itp że ja wchodzę z Lilką a jak się niepodobna to ja znajdę sobie inne miejsce! Phiiiiii!!!! bez przesady w Anglii czy UE już nie ma z tym problemu i nawet do bardzo drogich knajp można wparować z pupilem a kelner zanim poda Ci kartę to przyniesie miseczkę z wodą dla pupila! [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ja szybko muszę porobić w pracy co się da... bo obiecałam Liluni, że dziś idziemy na bezpieczne pole do mojej mamy, żeby pouczyć się bez smyczki poruszać się. A właściwie pilnować się:) [/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Calibri][SIZE=3]Kochane Cioteczki :) [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Lilka już jest zagojona:) Jeszcze odczekam dzień czy dwa i się pozbędziemy kaftanika. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Ostatnio biegałyśmy bez smyczki i Lilka bardzo ładnie się pilnuje! Jak dostała głupawi na polu i zaczęła zataczać kółka to aż miło było popatrzeć:) taki szczęśliwy pies! tak się zmęczyła, że jak wróciłyśmy to padła i poszła spać! [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

W Łódzkim schronisku taki cuduś czeka na kogoś kto go pokocha. Myslę, że troszkę do Liluni podobny, to może i nim się jakiś domek zainteresuje? :???: wiek: ok. 5 lat, wielkość: mała
[URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=4551[/URL]

[IMG]http://a.imageshack.us/img807/4314/fenek.jpg[/IMG]

[IMG]http://a.imageshack.us/img819/9295/fenek1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[FONT=Calibri][SIZE=3]Kochane Cioteczki!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Bardzo przepraszamy z Lilką, że tak długo się nie odzywałyśmy ale no zarobione byłyśmy!! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Lilka moja lalka ma się świetnie! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Została królową kabat! Ponieważ zaczepia wszystkich na spacerach- to znają nas już wszyscy. Tak więc nie mam możliwości przemknięcia na szybki spacer bo się śpieszymy. Zawsze ktoś zagada... ale nie nie do mnie do Lilki! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Bez smyczki chodzimy juz po polu i łące naszej Kabackiej. Bardzo BARDZO jest grzeczna! Pilnuje się! Ale uwielbi hasać!! I kocha pieski! (szczególnie te większe... to chyba wpływ Nany) U mojej przyjaciółki którą ma dwa goldenki to już czuje się jak u siebie i nawet śpi na posłaniu z nimi i wyjada im z miski.... Bo Małpa moja uwielbia jeść!! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Wreszcie dobrałyśmy idealną karmę! Dla małych piesków Royal'a. Uwielbia ją ale niestety nie może jedzenie stać zawsze bo ona zje wszystko! A jest zbyt zgrabna żeby się upaść!! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Strasznie się boi burzy.... Okropnie.... pracuje nad tym żeby się tak nie bała... Macie jakieś pomysły??!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]AAA... i po trawnikach to my nie chodzimy!! bo się można pobrudzić i tak są psie kupy Fuuuu! chodzimy po ścieżkach lub chodnikach na trawniku siku kupa i na paluszkach ucieka na czysty grunt! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Zabawa się zaczyna jak pada! Jeeejjjj tyle kałuż! i wszystkie trzeba ominąć!! No chyba ze spotka się z Kapslem to wtedy już nie ważne szaleją razem i brudas taki wraca do domu że nie wejdzie dalej z przedpokoju zanim jej się nie wytrze... [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Czasem się zastanawiam, kto odwalił za mnie całą robotę z nauczeniem jej tych wszystkich rzeczy.... Bo je jej nie zdążyłam tego nauczyć! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Jednym słowem!! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Mam ZŁOTEGO PSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I strasznie ją kocham!!! [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...