Jump to content
Dogomania

Marusia - młodziutka sunia red nose po przejściach na razie nowego domu nie szuka ;)


agnieszka32

Recommended Posts

Dziewczyny były wczoraj zostawione razem same, nie były izolowane pod naszą nieobecność i pięknie się zachowywały:multi::multi::multi:

Nie było ani jednego zadrapania na ich noskach, mąż w ciągu dnia zajrzał do nich i grzecznie sobie spały, każda w oddzielnym pomieszczeniu.

Marusia nadal boi się mojego męża, jednak jest coraz ufniejsza - potrafi już bez sikania podejść do niego i wziąć smakołyka z ręki :lol:

Fotek dzisiaj niet, bo mi wczoraj bateria padła - będą jutro ;)


Agaga21 - jakie winko Ci kupić? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:turn-l:[quote name='agnieszka32']
[B]Agaga21 - jakie winko Ci kupić? [/B]:cool3:[/QUOTE]:ylsuper::ylsuper::ylsuper::jumpie::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
w tej chwili tyle ci powiem: [B]HA![/B]



p.s. czerwone, półwytrawne lub wytrawne:multi::multi::multi:

p.s.2. zmień tytuł:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kochani, wszystkich postów zacytować nie dam rady, więc z góry przepraszam, bo nikogo tym nie chcę urazić ;)
Niestety, za dużo buziek mi pokazuje i nie chce się post zatwierdzić :evil_lol:


[quote name='fioneczka']nooo już dawno mówiłam ze pora tytuł zmienić :roll:
a Ty Aga jesteś kłamczucha ... okropna kłamczucha :eviltong::eviltong: i nos Ci jak u pinokia urośnie :evil_lol:[/QUOTE]

Niech sobie rośnie - na razie jest kluskowaty, więc jak się wydłuży, to może będzie lepiej wyglądał i obejdzie się bez operacji plastycznej :diabloti:

Decyzję o Marusi podjęłam wczoraj, gdy goniłam ją po całym ogrodzie, by jej zabrać kawałek drucika, który skądś wytrzasnęła (chyba z męża garażu). I kiedy w końcu udało mi się ją złapać (bo mała myślała, że to świetna zabawa), to niunia tak się mnie przeraziła, że od razu się posikała i przez resztę wieczora już się mnie bała. Przeszło jej dopiero w nocy.
Pomyślałam sobie, że nie pozwolę, by na niunię kiedykolwiek ktokolwiek podniósł głos, straszył, bił, czy dręczył psychicznie. Obiecałam jej, że nikt już mojej Marusi nie skrzywdzi, nigdy!

[quote name='ageralion']Jak to odpadl? Kojec wciaz stoi :grins:[/QUOTE]

Odpadł DT, bo po pierwsze, kojca już nie ma, mąż go rozebrał, zanim wróciłam wczoraj do domu z pracy :evil_lol: A po drugie - mówiłam już, że DT ze mnie beznadziejny :diabloti:

Zaraz zmienię tytuł ;)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://a.imageshack.us/img413/2175/p8085225.jpg"][COLOR=#4444ff]http://a.imageshack.us/img413/2175/p8085225.jpg[/COLOR][/URL] PIEKNA MODELKA :loveu::loveu::loveu:
Strasznie sie ciesze ze Marusia znalazla tak wspanialy dom :multi:
Czekamy na oficjalna zmiane tematu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']hehe Agnieszko !!! Uważam że jesteś idealnym DT :diabloti:

my też bardzo chcemy zostać DT [SIZE=1]tylko musi się sytuacja z operacjami TZa wyjasnić i leczeniem [/SIZE]

mam nadzieję że nam się uda i będziemy równie dobrym DT jak Wy :cool3:[/QUOTE]

Tak tak Mona musi mieć towarzystwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Aguś nie myśl ,że się jednym winkiem wykupisz.Jak się wszystkie zjedziemy,to skrzynka mało:evil_lol:Dobrze ,że mój Baster nie toleruje innych psów bo byłby ze mnie taki tymczas jak z Ciebie:oops:.[/QUOTE]

Winka u mnie zawsze dostatek :diabloti::diabloti::diabloti:
A z Basterkiem chyba nie jest tak źle, skoro swoją siostrzyczkę pokochał bardzo ;)


[quote name='fioneczka']hehe Agnieszko !!! Uważam że jesteś idealnym DT :diabloti:

my też bardzo chcemy zostać DT [SIZE=1]tylko musi się sytuacja z operacjami TZa wyjasnić i leczeniem [/SIZE]

mam nadzieję że nam się uda i będziemy równie dobrym DT jak Wy :cool3:[/QUOTE]

Asiu, nie mogę się doczekać, kiedy jakiś psiak trafi do Ciebie na DT :eviltong::lol:


[quote name='rufusowa']ale zaskoczenie :-o:crazyeye:

:evil_lol:

Gratuluję decyzji! Maruśka jest cu-dow-na :multi::multi:[/QUOTE]

No bardzo śmieszne :eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol:

Ja naprawdę sądziłam, że będę w stanie oddać Marusię do innego, oczywiście super-domu. Długo biłam się z myślami - jestem wygodna ostatnio, spokojnie nam się z Piczką żyje, bo ona jest ideałem, jak już kiedyś pisałam.
Marusia to takie z pozoru niewiniątko, ale jak się rozkręci, to potrafi pokazać różki :diabloti::diabloti::diabloti: Wczoraj wykopała wielką dziurę w trawniku, rozwaliła cały worek ziemi, pogryzła wąż ogrodowy, o uszkodzeniu fundamentów domu już nie wspomnę :evil_lol:
Wygląda na to, że zaczyna się czuć u nas swobodnie i bezpiecznie, więc cieszy się życiem i z niego korzysta :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...