Jump to content
Dogomania

Domy tymczasowe i hoteliki, które trzeba omijać


maja602

Recommended Posts

[quote name='rozi']Ciekawa jestem, jak czują się te stare, małe psy w DT, gdzie inny, też potrzebujący pomocy indywidualnej, ale duży, rozwala klatki i nie panuje nad sobą. A opiekuna nie ma w domu cały czas, a bywa tak, prawda?[/QUOTE]
Chyba już przestałam rozumieć, o co chodzi. Akurat ja jestem w domu cały czas, a gdy wychodzę, muszę nie tylko psy rozdzielić (na wszelki wypadek), ale i koty, pozamykać okna, żeby żaden nie wypadł, roboty więcej niż w zimie ;). Czy Ty Rozi uważasz, że w ogóle nie powinno się trzymać psów nigdzie poza DS, bo przestałam kapować, o co chodzi w tej dyskusji? Chyba dobre DT, a nawet PDT spełniają swoją rolę, tylko cioteczki zamiast łupać w komputer powinny częściej odwiedzać swoich podopiecznych i sprawdzać, co się tam dzieje. Popyt rodzi podaż, niestety.
Chore społeczeństwo, dla którego zwierzę jest nic nieczującą zabawką, jak się zniszczy, znudzi-to do śmietnika. I tu jest pies pogrzebany:edukować, uczulać dzieci, kiedy jeszcze nie są skażone brzydkim światem.

A w ogóle zajrzyjcie sobie tu, i niech ktoś powie, czy DT nie był potrzebny???

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241617-ŻYWE-TRUPY-odpady-z-pseudo-BŁAGAMY-o-wsparcie-i-o-domy-tymczasowe!!![/URL]

Edited by dziuniek
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ulvhedinn']Cóż, dziuniek- Rozi pije do mojej Kraksy....[/QUOTE]
Kraksa moze i potrafi skubanica dostac sie wszedzie gdzie chce, ale nie widze jej w sytuacji kiedy to wyrzadza krzywde innemu psu. Rozi, wiele dogomaniakow mialo z nia do czynienia, wszyscy sa zachwyceni :diabloti: Nie wierzysz - odwiedz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']
Gdyby ktoś chciałby się dowiedzieć jakiś konkretów JAKIE HOTELIKI NALEŻY OMIJAĆ nic na ostatnich stronach by tutaj nie znalazł...
[/QUOTE]
Każdy konkret jest wklejany do pierwszego posta, razem z informacją, gdzie dokładnie można przeczytać uzasadnienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']ale wątek dotyczy złych domów tymczasowych a nie tego czy to jest dobre czy złe[/QUOTE]

:megagrin: Szukałam kiedyś psa dla znajomej (pod Warszawę), więc przeglądałam wątki, powinny dotyczyć psów. Na początku krótka historia skąd się wziął, ze dwa zdjęcia, potem ojej biedny piesek co tu robić - kilka stron, to przerzucam się na ostatnie wpisy, żeby zobaczyć jak on się zachowuje, gdzie jest, czy zdrowy itd. Jadę do tyłu: hopeczki na dobranoc, mizianki, gdzie ten domek - kilka stron.
Wymiękłam po trzydziestu wątkach.
Pies jest, ale aż z Brodnicy, jakby tu bliżej mało było.

Już się wyłączam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']:megagrin: Szukałam kiedyś psa dla znajomej (pod Warszawę), więc przeglądałam wątki, powinny dotyczyć psów. Na początku krótka historia skąd się wziął, ze dwa zdjęcia, potem ojej biedny piesek co tu robić - kilka stron, to przerzucam się na ostatnie wpisy, żeby zobaczyć jak on się zachowuje, gdzie jest, czy zdrowy itd. Jadę do tyłu: hopeczki na dobranoc, mizianki, gdzie ten domek - kilka stron.
Wymiękłam po trzydziestu wątkach.
Pies jest, ale aż z Brodnicy, jakby tu bliżej mało było.

Już się wyłączam.[/QUOTE]

Ale to chyba nie znaczy żeby z każdym wątkiem robić tak samo tym bardziej, że ten jest WAŻNY...
Założyciel wątku powinien prosić o wyczyszczenie go przez moda...

Też już kończę dyskusje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tak założyłam wątk w celu wpisywania ZŁYCH domów tymczasowych i hotelików dla zwierząt. Powód jest podany w pierwszym poście. Istotnie dyskusje tego rodzaju zaciemniają wątek i powodują, że osoby szukajace konkretnych informacji nie magą się przebić przez posty nic nie wnoszące. Będę starała się poprosić o wyczyszczenie dywagacji nie na temat.

Wklejam poniżej ważną informację:

[I]W imieniu Otoz Animals inspektorat w Lublińcu oświadczam….
[COLOR=#000000]Pod pseudonimem Wiola & Miłosz działała kobieta która figurowała pod różnymi nickami[/COLOR][/I]
[COLOR=#000000][I]I nazwiskami. Niestety jestem zmuszona powiedzieć Wam że Daszki już nie ma z nami…(*)(*)(*)[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Wioleta poddała Ją eutanazji 6. VI.201 r. Powodem były rzekome przerzuty nowotworu na jelita. To wyjaśnienia lek wet. Zresztą całkiem wiarygodne…. Tak czy inaczej Wioleta naciskała na eutanazję. Kilka dni wcześniej 22.V.201 r poddała eutanazji psa o imieniu Fenek. Powód…. Nadmierna agresja.[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Obecnie Wioteta Klasz vel Klaudia Klasz vel bahawiorystka Gosia vel nieżyjąca KOFEINA stwierdzamy z prawie zupełną pewnością to jedna i ta sama osoba ścigana d 7 lat przez KGP we Wrocławiu listem gończym .[/I][/COLOR]
[URL="http://www.wroclaw.policja.gov.pl/www/index.cgi?strona=kp_lesnica_posz&numer=9&menu=3"][COLOR=#4444ff]http://www.wroclaw.policja.gov.pl/ww...numer=9&menu=3[/COLOR][/URL]
[COLOR=#000000][I]W obecnej chwili staramy się wraz z kilkoma osobami jak i z Miłoszem partnerem „Wioli” ustalić co stało się z resztą psów. Kilka z nich trafiło już spowrotem w nasze ręce. Wiemy że pies o imieniu Parys też został uśpiony. Nie wiemy co się dzieje z[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Kubą (amstaf) ponoć pod opieką jakiegoś Maćka z Wrocławia[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Barbi (maść ruda)[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Demon (amstaf)[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Barry[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Basza [/I][/COLOR]
[COLOR=#0000cd][I][B]Jagger[/B][/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Łatek[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Wiemy że jest wiele innych psów których losów nie znamy…. Jeśli macie jakieś wątpliwości co do losów psów wyadoptowanych przez Wiolę….. proszę dajcie znać na[/I][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected] [/COLOR][/EMAIL][COLOR=#000000][I]tel 66073717[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Miłosz stara sie pomóc…. Nie bardzo wie jak. Sam czuje się oszukany….ma żal za uśpienie Fena…zaprzyjaźnili się. Nie mogę więcej pisać….. jesteśmy zbulwersowane tym co zaistniało zważywszy ,że przeżyłyśmy śmierć Kofeiny nader boleśnie. [/I][/COLOR]

[COLOR=#000000][I]Wioleta z Rzeszowa nigdy nie była wolontariuszem Otoz Animals i nie urodziłą córki i Karinki . Wiola (kofeina ) z Wrocławia nigdy nie urodziła bliźniąt i nie była żona lek wet. [/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Przepraszam za to że musiałam Wam to powiedzieć…… wolałam żeby to nigdy się nie stało.[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']POdaj, pod którym nazwiskiem ta osoba jest ścigana, bo nie widzę jej wśród tych z listów gończych[/QUOTE]

Katarzyna J.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA!SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Tutaj wszystkie info:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA%21SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA%21SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA%21[/URL]


Bark słów na tą całą historię.......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Myślałam, że nigdy nie będę chciała tu kogoś dodać, ale niestety z przykrością dopisuję Basiura ( Aneta z Rokitna Szlacheckiego koło Łaz ).
1. nieleczony Kanis, odebrany w gorszym stanie niż przyjechał (od postu 1288 )
wątek : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217371-KANIS-ZN%C3%93W-BEZDOMNY-w-BDT-u-wolfa-potrzebna-pomoc-w-utrzymaniu-i-DS/page52[/url]
2. okradziony z pieniędzy staruszek ( od postu 29)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244903-malutki-staruszek-wr%C3%B3ci%C5%82-do-swojego-domku/page2[/url]
Poza tym nieoczekiwana wizyta z Fundacji Lepszy Świat ( dea2 na dogo) kiedy okazało się, że w największym upale zwierzęta są bez wody.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='ulvhedinn']Przeokropnie!!!!! Teraz siedzą i się trzęsą albo nauczyły się lewitować i ukrywać na lampie. No i przecież zapomniałaś- jak któryś sprawia problemy to ląduje na zawsze w zamknietej na kłódke klatce, a jak szczeka, to mu się buzię taśmą klejącą zaklei. A jak duży zeżre jakiegoś małego to i spokój, mozna sobie poszukac następnego.

Rozi, jak masz coś do mnie (albo do Kry) to rusz tyłek, przyjedź i poznaj moje znerwicowane, "nie panujace nad sobą" :diabloti: lub biedne, zalęknione/zaszczute/pozamykane w klatkach psy (i koty, zapomniałaś o kalekich kotach!!!!). Zapraszam.

A jak Ci się nie chce ruszyć, to zapytaj kogoś kto regularnie chodzi z nami na spacery, albo przychodzi do nas- np Bros, Terierfankę, Uru, Abilab- jak zmieniają się psy u mnie. Jak zmieniły się np Maniek, Żubr, Piku, czy Korek. Normalnie widać po nich nerwicę, że hohohoho!!!!!!!!! No chyba, że nerwowa atmosfera, zagrożenie, "duży nie panujący nad sobą pies", oraz złe traktowanie to idealny sposób na wyprowadzanie lękowych psów na prostą, w takim razie odkryłas normalnie nową metodę szkoleniową :diabloti:[/QUOTE]

ha ha ha ha ha ha ha ABSURD JAKIŚ.przecież ulvhedin juz pomaga długo ludzie co wam odbija.

Edited by majku33krakow
Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']Paranoja.zgłosiła to pani na policje?[/QUOTE]

Takie ogłoszenie zostało zamieszczone przez właścicielkę yorka. Szuka swojego psa. Wkleiłam, ku przestrodze. Co właściciel yorka zrobił, żeby go odszukać. Nie wiem, bo nie znam tej osoby. Czy zgłosiła na Pilcję, też nie wiem, bo nie o tym jest ten wątek. Nie piszę, czy bzdura, czy nie bzdura ale gdyby takie zajście nie miało miejsca, to chyba ogłoszenia by nie zamieściła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...