Jump to content
Dogomania

Domy tymczasowe i hoteliki, które trzeba omijać


maja602

Recommended Posts

  • 7 months later...
  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

no i jeszcze jedno - czy post jest napisany serio czy z przymrużeniem oka? bo ten fragment gdzie jest napisane że behawiorysta zakłada że można przyjąć że część kotów zmówiła się i zamknęła te 2 koty w pralce - no, kurczę, sama nie wiem co o tym myśleć...

Link to comment
Share on other sites

To mrugnięcie dotyczyło innej sprawy- nie mogę usunąć postu. 

Opiekunka te koty zamknęła w szczelnej pralce i się udusiły. Wlazły (koty miewają takie pomysły) a ona zatrzasnęła pralkę nie sprawdzając czy nie ma w środku kota. Konały wiele godzin :(

Pomyśl, jakiej siły trzeba żeby zatrzasnąć drzwiczki pralki- myślisz że kot byłby w stanie to zrobić? Zapewniam Cię że nie. No i koty się nie "zmawiają".... 

Link to comment
Share on other sites

Ja o tym doskonale wiem że koty się nie zmawiają :) Zastanawiam się tylko czy behawiorysta tej pani właścicielki na serio opowiadał takie rzeczy, czy to taki "czarny humor" z jego strony...

 

Nie wyobrażam sobie tego - choćby w chwili zatrzaskania pralki, żeby nie usłyszeć jakiegoś ruchu w środku.... przecież 2 koty to prawie całą pralkę by zajęły.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

OSTRZEZENIE PRZED HOTELIK PSIA PRZYSTAŃ 
Kazimierza Wielka 
BEATA KWIECIEŃ
Psy nie sa szczepione ,nie ma kwarantanny ,nie ma odpowiednich warunków ,hotelik jest w dawnym przerobionym chlewie ,budy dla psów sa po parwo czyli cały czas psy moga sie zarazać .Psy sa przyjmowane z róznych miejsc i chore i zdrowe brak odrobaczenia i szczepień .
Psow ok 30 albo i więcej dokładna liczba psów hotelikowanych nie jest znana 
Na fb hotelik został wpisany w marcu ,ciagle trwa dyskusja ,ale przeważają opnie negatywne https://www.facebook.com/events/278987012180205/903149616430605/ 
podaje link do fb ,mam problem z wstawieniem fot na dogo 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
zgloszenie z fb ,cytat 
55 min · 
 

poniewaz KTOŚ miły zgłosił mój post w sprawie Drako , daje tez tutaj 
 NIESTETY POPRZEDNIE KOMENTARZE TEZ ZNIKNEŁY  
OPISZĘ WAM CO SIE OSTATNIO WYDARZYŁO...
Drako, jak wiecie był w Hoteliku ''Bezpieczna Przystań'' 
Hotelik pobierał opłatę w wysokosci 400 zł / za mc ...
Drako miał okazję na dom... 
Wpłyneła ankieta, została umówiona wizyta... 
Po wizycie podjeliśmy decyzję ,że pojedzie Drako.
Trochę trwało zorganizowanie transportu, gdyż to dość daleka droga
Znaleźliśmy pana który jechał, z Poznania do Tarnowskich Gór...
Wszystko zostało umówione, zaplanowane, domek do którego miał jechać Drako, zgodził się na odebranie psiaka z Tarnowskich Gór...
I wszystko byłoby może i super, gdyby nie to ,że chłopak od rana nie odbierał telefonu, a kiedy już ok 10 włączył telefon, z jakiegoś powodu nie dogadał się z kierowcą. ( My wiemy z relacji kierowcy, że chłopak popił , jak było naprawde ,już nie to jest istotne)
Psiaka odebrała z konieczności Małgorzata Anna która miała najbliżej.
W tym wszystkim okazało się , ŻE BARDZO DOBRZE SIĘ STAŁO ,ŻE DRAKO WYJECHAŁ Z HOTELU ''Bezpieczna przystań'' 
Ponieważ jak dostaliśmy zdjęcia i opis psa, to JA OSOBIŚCIE nie mogłam się uspokoić... z nerwów, bezradności... niemocy
PIES, który był jadąc do Hoteliku dużym, silnym psiakiem
został doprowadzony do stanu, gdzie nawet w schroniskach psy tak nie wyglądają
CHUDY, SAME KOŚCI, STERCZĄCY GRZBIET, BRUDNY, ŚMIERDZACY I Z OGROMNĄ ILOŚCIĄ PCHEŁ! 
na zdjeciach wszystko widać...
Oczywiście tłumaczenia Piotra Greflinga ...
Pies jadł co dwa dni, ponieważ był agresywny i w ten sposób Piotr chciał Go wprowadzic do stada...
Pozostawiam to bez komentarza...
!!! Hotelik był sprawdzany, ostatnio byla tam osoba robiąca zdjecia 28 stycznia !!!
Na stronie hoteliku jest piękny opis : 
- ''Bezpieczna Przystań to miejsce stworzone z myślą o dobru zwierząt. Prowadzimy Dom Tymczasowy oraz hotel, dla zwierząt. Głównie dla psów i kotów. Z terenów Poznania i okolic. Współpracujemy z poznańskimi Fundacjami dla Zwierząt oraz ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Gaju. Zwierzaki przebywające u nas, znajdują się w naszym DOMU. Nie w kojcach, ani budach na dworze. Futrzaki są integralną częścią naszej rodziny. Dzielimy z nimi kanapę i życie Prowadzimy resocjalizację trudnych przypadków. Przyjmujemy pod swój dach także zwierzaki wymagające szczególnej opieki zdrowotnej, czyli wymagających np. stałego podawania leków czy specjalistycznych karm weterynaryjnych. Bardzo chętnie przyjmujemy psich i kocich seniorów, aby zapewnić im godną jesień życia, na kanapie, a nie na betonie czy przy budzie. , , ''
Płacąc 400 zł ( gdzie mam potwierdzenia co miesięczne ) chciałam by pies miał odpowiednia opiekę, jedzenie i był traktowany JAK ŻYWE ZWIERZĘ !!!
Co zrobił Piotr... sami widzicie ...
Do tego dochodzą jeszcze inne sprawy , które wypłyneły wczoraj... psy zabierane w agonalnym stanie... psy martwe.. psy z połamanym kręgosłupem... sprawy w prokuraturze ...
Pisząc to, co spotkało Drako, który jedzie do weterynarza by potwierdzić jego stan, CHCIAŁABYM Was przestrzeć przed tym hotelem i człowiekiem - jak dla mnie POTWOREM
WYDARZENIE : https://www.facebook.com/events/233718353717621/ 

16924014_1257826547638144_703342500_n.jpg

16976506_1258230704264395_1690930197_n.jpg

16996579_1258231234264342_1342270387_n.jpg

16997211_1258230594264406_436182835_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...