Jump to content
Dogomania

Domy tymczasowe i hoteliki, które trzeba omijać


maja602

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Są i takie i takie.
Wydarzenie usunięte, słusznie bo oczywiście zleciało się stado sępów gotowych linczować każdego po równo.
To link do albumu Gagaty zrobionego 2 dni po moich zdjęciach:
[url]https://plus.google.com/u/0/photos/112086272007107033840/albums/6003856205891889585[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hey
potrzebuję info o tym hoteliku, w którym jest ta sunia ...... moze się mylę ale jakos dziwnie mi jest, nie moge wykopac z pamięci ...
tam jest ok czy moze nie ok
pomóżcie - dobry ten hotel bo to imie ..... gdzies słyszałam
[url]https://www.facebook.com/events/553250448116401/?context=create&source=49[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinnia1']między Czarnkowem a Obornikami (to podobno coś w stronę Wałcza) pani Honorata? nic więcej nie znalazłam na wydarzeniu[/QUOTE]
W pierwszym poście tego wątku jest na Czarnej Liście:
"2) Oborniki Śląskie, prowadzi vetoborniki- kombinat, ciasne, pietrowe klatki, ciemne pomieszczenia, przepełnienie str. 1 post 7"
Może to to...? :hmmmm:

Link do wątku, który powstał nt. w/w hoteliku nie działa, nawet po dopisaniu brakującego "forum" w adresie - możliwe, że został zamknięty.
Jeżeli jednak ktoś miał go w subskrybcjach, a wątek nie został usunięty, a jedynie zamknięty, to ma tam wgląd.

Ta Honorata też mi się po umyśle jakoś plącze, ale nie mam pojęcia w jakim kontekście - tyle, że wiem, że właśnie z dogo kojarzę...

Link to comment
Share on other sites

jak to rozgryźć - tam pojechała bardzo pokrzywdzona sunia, a ja mam cos bardzo niepokojącego w pamięci a nie potrafię dopasowac tego - mam brak danych
pomóżcie, bardzo proszę - ta suczka jest cała w nużeńcu, cała, caluteńka

pomóżcie, ja jestem tutaj nowa, nie znam nikogo, osoby będące dłużej szybciej to namierzą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinnia1']jak to rozgryźć - tam pojechała bardzo pokrzywdzona sunia, a ja mam cos bardzo niepokojącego w pamięci a nie potrafię dopasowac tego - mam brak danych
pomóżcie, bardzo proszę - ta suczka jest cała w nużeńcu, cała, caluteńka

pomóżcie, ja jestem tutaj nowa, nie znam nikogo, osoby będące dłużej szybciej to namierzą[/QUOTE]
Może skontaktuj się z Pogotowiem dla Zwierząt z Trzcianki,może mogą sprawdzić to miejsce i dopytać się o psa.
[URL="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl/www"]http://www.pogotowiedlazwierzat.pl/www
Pola17 jest z Szamotuł,może ją poproś o pomoc.
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

inka33 chyba coś się Tobie pomyliło, to nie są Oborniki Śląskie tylko Oborniki Wielkopolskie, hotelik jest w Sierakówku gmina Połajewo, byłam na stronie hotelu na FB i tam właściwie nie ma żadnych informacji i żadnych zdjęć, jest tylko numer telefonu i zupełnie nie rozumiem dlaczego nie ma nazwiska właścicielki, masz rację Kinnia1 że chyba jest coś nie tak i to miejsce powinno zostać znienacka skontrolowane, poza tym widocznie jestem ślepa ale nie widzę nawet cienia poprawy stanu psa, a osoba która utworzyła to wydarzenie jest bardzo niewiarygodna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulka 1108']inka33 chyba coś się Tobie pomyliło, to nie są Oborniki Śląskie tylko Oborniki Wielkopolskie, [/QUOTE]
:oops: Ja i geografia to... szkoda gadać... Sorki!

[quote name='ulka 1108']hotelik jest w Sierakówku gmina Połajewo, byłam na stronie hotelu na FB i tam właściwie nie ma żadnych informacji i żadnych zdjęć, jest tylko numer telefonu i zupełnie nie rozumiem dlaczego nie ma nazwiska właścicielki, masz rację Kinnia1 że chyba jest coś nie tak i to miejsce powinno zostać znienacka skontrolowane, poza tym widocznie jestem ślepa ale nie widzę nawet cienia poprawy stanu psa, a osoba która utworzyła to wydarzenie jest bardzo niewiarygodna[/QUOTE]
Może googlem poszukaj - po imieniu i miejscu, jak nie ma więcej danych.
Trzeba sprawdzić koniecznie, jeśli coś się wydaje 'nie halo'...!

Link to comment
Share on other sites

inka33 nie przepraszaj kochana, ponieważ była już afera z Obornikami Śląskimi więc o nich pomyślałaś, kiedyś też szukałam hoteliku w internecie dla mojej suni, ale oprócz telefonu i adresu było imię i nazwisko właścicielki oraz zdjęcia, a to co jest na wydarzeniu na FB to dla mnie jest nie do przyjęcia, niestety nie ufam ani trochę założycielce wydarzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...