Jump to content
Dogomania

Domy tymczasowe i hoteliki, które trzeba omijać


maja602

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Działa,działa!!!!Ona teraz zabrała się za koty.Przedwczoraj oferowała pobyt dla dwóch bezdomniaków w cenie 10zł. za dzień bez wyżywienia.Była jak zwykle bardzo czarująca i kompetentna.Ogłasz się na allegro pod różnymi adresami tzn. podaje inne miasto umiejscowienia hoteliku dopiero jak zadzwonisz to mówi -Jaktorów.Ma też rózne nr tel. kom.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='esperanza']AlinaS ogłasza się na stronie petsitter.pl oferując profesjonalną opiekę w swoim "hotelu" Saba.
Napiszę do administratora w sprawie usunięcia tego ogłoszenia.[/QUOTE]

Popieram. Ta cała historia z Aldo i innymi psami miała dla AlinyS łagodne skutki. Powinna się cieszyć, że nikt nie złożył doniesienia do Prokuratora i nie musiała zająć się inną działalnością.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Popieram. Ta cała historia z Aldo i innymi psami miała dla AlinyS łagodne skutki. Powinna się cieszyć, że nikt nie złożył doniesienia do Prokuratora i zająć się inną działalnością.[/QUOTE]
Właśnie dlatego, ze nikt nie złożył doniesienia, nie poniosła żadnych konsekwencji, to nie zajęła się inna działalnością.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='malagos']Przypominam wątek........
A wet-siostra, trafiła dawno na Czarne Kwiatki, teraz znów oferuje dt dla psa?.......[/QUOTE]
a mam prośbę ,podaj link do tego wątku gdzie wet siostra oferuje dt

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=red]Nie ma watku, miała taki napis w sygnaturze!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Teraz, gdy stała sie tragedia, mogę tylko powiedziec:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=red]A NIE MÓWIŁAM??????[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos'][B][SIZE=3][COLOR=red]Nie ma watku, miała taki napis w sygnaturze!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Teraz, gdy stała sie tragedia, mogę tylko powiedziec:[/COLOR][/SIZE][/B]


[B][SIZE=4][COLOR=red]A NIE MÓWIŁAM??????[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

A co się stało? Napisz parę słów na ten temat. Na tym wątku właśnie takie sprawy trzeba opisać, ku przestrodze innych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']A co się stało? Napisz parę słów na ten temat. Na tym wątku włąsnie takie sprawy trzeba opisać, ku przestrodze innych.[/QUOTE]

Kolejne 2 psy za TM, otrute :( : [url]http://www.dogomania.pl/threads/189485-Psie-piek%C5%82o-na-Martenowskiej-w-STARACHOWICACH.-Jest-nas-10.POM%C3%93%C5%BB!/page32[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Napiszcie krótko co się stało.[/QUOTE]
Już 5 psów się u niej otruło śmiertelnie (nie wiem ile nieśmiertelnie bo nie znam wszystkich wątków ale tylko z ostatniej sytuacji dwa). Podobno ktoś trutkę rozsypał czy też podłożył w kiełbasie na jej posesji (już po raz kolejny) aczkolwiek głównym "podejrzanym" o otrucie jest jej Tż a nawet i ona sama. Wątek jest faktycznie bardzo długi, przytaczam tylko to co sama przeczytałam.

Link to comment
Share on other sites

Czy chcecie , żeby wet-siostrę umieścić na pierwszej stronie? Szczerze powiem, że nie czytałam całego wątku na jej temat. Uważam, że pięć śmiertelnych przypadków, to zbyt dużo, aby jej dom mógł być uważany za dobry i bezpieczny. Proszę o Waszą opinię a przede wszystkim niech się wypowiedzą osoby, które znają sprawę. Ja jestem za .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...