Jump to content
Dogomania

XXXIII Kaszubska Krajowa Wystawa Psów Rasowych - CHOJNICE 01.08.2010


sachma

Recommended Posts

[FONT=Tahoma][B]XXXIII Kaszubska Krajowa [/B] [B]Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC)[/B][/FONT]

[FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Miasto - City, Date - D[/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Tahoma]Chojnice[/FONT][/B][FONT=Tahoma][B], 1.08.2010[/B][/FONT]

[FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Miejsce - Place[/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Centrum Park Chojnice PARK WODNY - Chojnice, ul.Huberta Wagnera 1[/SIZE][/FONT][/B]

[FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries[/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]16.07.2010 - nie będzie przedłużany ![/COLOR][/FONT][/B]

[FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Opłaty - Entry Fees[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][B] Wystawcy krajowi [/B][/FONT] [FONT=Tahoma](dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)[/FONT][FONT=Tahoma]
- za pierwszego psa (z katalogiem) [B]70 zł [/B]
- za każdego następnego (bez katalogu) [B] 60 zł[/B]
- za psa w klasie baby, szczeniąt (bez katalogu) [B] 40 zł

[/B] [/FONT][FONT=Tahoma] [B]Bezpłatnie[/B] (bez katalogu) - pod warunkiem wystawienia - psy/suki:
- zgłoszone do klasy weteranów,
- z tytułem Championa Międzynarodowego (Int.Champ.),
- wszystkich ras polskich.

[B][U]Opłaty, za psy zgłoszone w terminie, wnoszone w dniu wystawy wynoszą 100 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość psów.[COLOR=#333333]

[/COLOR] [/U] [COLOR=#ff0000]UWAGA !
Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.[/COLOR][COLOR=#333333]

[/COLOR]
Foreign exhibitors:[/B]
- for every dog [B] 25 Euro[/B]

Payment should be done directly at the show ![/FONT]

[FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Konto bankowe - Bank account[/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Tahoma][SIZE=2]55 1160 2202 0000 0000 5786 4873 BIG SA Millennium[/SIZE][/FONT][/B]

[FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Reklamy w katalogu[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][B]dla hodowców: cała strona (cz-b) 100 zł, pół strony (cz-b) 60 zł
dla firm: cała strona (cz-b) 120 zł, pół strony (cz-b) 80 zł[/B][/FONT]

[FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Adres organizatora - Organizer's address[/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][B]Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Chojnicach
pl.Jagielloński 2, 89-600 Chojnice [/B](Poland)[B]
tel.[/B]/phone (0048) [B]52-397-48-06 [/B]lub[B] 668-252-203
Biuro czynne: wt, pt 16 - 19 / [/B]Office hours: Tuesday, Friday 4.00 p.m. - 7.00 p.m.[B]

Strona oddziału: [URL="http://www.chojnice.zkwp.pl/"] [COLOR=#000000]http://www.chojnice.zkwp.pl[/COLOR][/URL][/B][/FONT]



[FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Planowana obsada sędziowska - Judges[/COLOR][/FONT]
[B] [FONT=Tahoma]
FCI 1[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Aleksandra Lubaszka[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][SIZE=2][B] (PL) [/B]
psy pasterskie
[B]Waldemar Federak (PL)[/B]
owczarki niemieckie[/SIZE][/FONT] [B] [FONT=Tahoma]

FCI 2[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Tomasz Borkowski[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][SIZE=2][B] (PL)[/B]
molosy
[B]Jadwiga Niciewicz (PL)[/B]
molosy
[B]Małgorzata Supronowicz (PL)[/B]
molosy
[B]Zbigniew Gilarski (PL)[/B]
pinczery, sznaucery[/SIZE][/FONT]
[B] [FONT=Tahoma]
FCI 3[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Andrzej Pławiński (PL)
Leszek Siejkowski (PL)[/SIZE][/FONT][/B] [B] [FONT=Tahoma]

FCI 4[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Wojciech Burski[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][B] (PL)[/B][/FONT] [B] [FONT=Tahoma]

FCI 5[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Zygmunt Jakubowski (PL)[/SIZE][/FONT][/B] [B]
[/B][B][FONT=Tahoma]
FCI 6[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Wojciech Burski[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][B] (PL)[/B][/FONT]
[B] [FONT=Tahoma]
FCI 7[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Magdalena Świętoń (PL)[/SIZE][/FONT][/B] [B] [FONT=Tahoma]

FCI 8[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Wojciech Burski (PL)
Magdalena Świętoń (PL)[/SIZE][/FONT][/B]
[B] [FONT=Tahoma]
FCI 9[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Rafał First (PL)
Małgorzata Supronowicz (PL)[/SIZE][/FONT][/B] [B] [FONT=Tahoma]

FCI 10[/FONT][/B] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Marta Kościańska[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][B] (PL)[/B][/FONT] [B]

[/B][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Tomasz Borkowski (PL)[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma]
Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)

Kto się wybiera?
My jedziemy :)
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla mnie nie liczy się ważność wystawy, tylko możliwość spotkania się z pasjonatami, hodowcami i możliwością konstruktywnej wymiany zdań. Nie chcę być niby hodowcą, który tylko robi trzy wystawy, aby pies otrzymał prawa hodowlane. Nie tylko o to powinno chodzić w tej całej "zabawie" kynologicznej. Nasza rasa jest rzadka w Polsce i trzeba ją promować, a wystawy to dobry pretekst do tego. Są wakacje i trzeba przyjemnie spędzać weekendy ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Dla mnie nie liczy się ważność wystawy, tylko możliwość spotkania się z pasjonatami, hodowcami i możliwością konstruktywnej wymiany zdań. Nie chcę być niby hodowcą, który tylko robi trzy wystawy, aby pies otrzymał prawa hodowlane. Nie tylko o to powinno chodzić w tej całej "zabawie" kynologicznej. Nasza rasa jest rzadka w Polsce i trzeba ją promować, a wystawy to dobry pretekst do tego. Są wakacje i trzeba przyjemnie spędzać weekendy ;D[/QUOTE]
Zgadzam sie z tobą :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeśli chodzi o Panią sędzine to wyczytałam, że owszem może być nieprzyjemna, ale wielu ludzi ceni sobie jej opis, który jest rzetelny, ma przedstawione plusy i minusy psiaka(co przeciez jest dobre w dalszej hodowli). Jeśli ktoś jeździ i wybiera sobie tylko pasujących sędziów u których może dobrze wypaść to co to jest za wystawianie, oszukiwanie siebie i innych. Czemu ludzie nie zrozumieją, że nasz pies ma być doskonały dla nas, a wystawy to miły dodatek-wybierają sędziów, krzyczą na ringach, że to niesprawiedliwe(a ja naiwna myślałam, że kynologia to fajne hobby, a nie zawistni ludzie w około,oczywiście nie wszyscy). A ja tam jeźdzę na wystawy dla zabawy, na razie w mojej rasie nie spotkałam nieżyczliwych ludzi i mam nadzieję, że tak zostanie i spotkania na wystawach to będą po prostu miłe spotkania. Powodzenia wszystkim życzę ;D

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] A ja tam jeźdzę na wystawy dla zabawy[/QUOTE]

My też jeździmy dla zabawy ;) no ja też żeby sobie popatrzeć :P bo po prostu lubię :)

Ale to też kwestia tego że wiele lat jeździłam z moimi szczurami na wystawy, które nauczyły mnie masę pokory ;) Raz się wygrywa, raz się przegrywa, ale najważniejsze to dobrze się bawić. Jako wystawca szczurów powinnam przestać jeździć, bo sędzin mamy 2 i zawsze są obie na wystawie :P więc zakładając że na jakiejś wystawie zjadą moje zwierzaki za coś, to nie powinnam już niczego szukać na wystawach, mimo to jeżdżę, bo to super zabawa - zwłaszcza integracja po wystawach :P (wystawa zawsze trwa dwa dni i oba dni są wszyscy wystawcy, zawsze staramy się zarezerwować pokoje w jednym hotelu, a z soboty na niedzielę mamy imprezkę z zarządem i sędzinami i możemy sobie przy drinku podyskutować o standardach i tym jaki poziom jest na obecnej wystawie ;) )
Tylko że u nas przy 10-20 wystawcach nie ma mowy o tym żeby ktoś się wykłócał o ocenę, żeby komuś się coś nie podobało - takie osoby bardzo szybko są uświadamiane że takie zachowania nie są akceptowane i albo zaczną to traktować jako zabawę, albo nie mają co liczyć na przychylność reszty ;)
Tylko że u nas w grę nie wchodzą pieniądze - szczur musi być zdrowy żeby go rozmnażać, nie musi zdobywać super tytułów na wystawach ;)

Link to comment
Share on other sites

Czasem sobie marzę żeby zmienili wzorzec pudla i żeby mógł być pokręcony i ścięty na równo :D wtedy też miałabym tylko kąpiel :P mogłam jednak zastanowić się głębiej nad portugalczykiem :P a nie francuza brać :D z drugiej strony żyje się z charakterem, a pudla żadna inna rasa nie przebije w moich oczach ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja juz mam pierwszy przeciek z wystawy:
[COLOR=Red][B]basenji LOVE IS ON MY SIDE Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS, BOB. [/B][/COLOR]
suczka jest z mojej hodowli, ale w rękach forumowej [COLOR=Blue][B]jamnicze[/B][/COLOR], której bardzo-bardzo gratuluję:)

I następna sunia (puppy class)[COLOR=Red][B] PINACOLADA IS A GIRL Asiaczek FCI - w.o.1, Best puppy:)[/B][/COLOR] To był debiut Malutkiej, która dostała bardzo ładny opis od sędziego. Nonono, sie porobiło;)

Czekamy na finały:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Byłam, widzialam:)Mam kilka zdjęć, jak się obrobię to wrzucę.Dla mnie skandaliczny jest fakt, że nadal w zaparte można się wystawić przy terenie wystawy z zagródką pełną, papierowych chociaż, westów oraz mopsów i w najlepsze handlować wciskając nie do końca świadomej publice takie farmazony, że głowa pęka.HANDLARSTWO POD SZYLDEM ZKwP:|

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][B]Asiaczku[/B] GRATULACJE :multi::multi: jak to fajnie gdy dzieciaki wygrywają :loveu::loveu:[/QUOTE]
Wiesz, szczerze mówiąc, to ja bardziej cenię, jak dzieciaki wygrywają, niz stare. Bo jak młode - to jakby idę do przodu z hodowlą, a jak stare - stoje w miejscu...

[quote name='Blow']Byłam, widzialam:)Mam kilka zdjęć, jak się obrobię to wrzucę.Dla mnie skandaliczny jest fakt, że nadal w zaparte można się wystawić przy terenie wystawy z zagródką pełną, papierowych chociaż, westów oraz mopsów i w najlepsze handlować wciskając nie do końca świadomej publice takie farmazony, że głowa pęka.HANDLARSTWO POD SZYLDEM ZKwP:|[/QUOTE]
A wydawałoby się, że z tym juz wygraliśmy... Może trzeba było porobić fotki i wezwać SM lub Policję...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A wydawałoby się, że z tym juz wygraliśmy... Może trzeba było porobić fotki i wezwać SM lub Policję...?

Pzdr.[/QUOTE]

Istnieje taka ewentualność ale nie jestem do końca pewna czy istnieją przepisy w kodeksie cywilnym dotyczące handlu zwierzęciem?To po pierwsze.Po drugie...Przypuśćmy, że wzywam, przyjeżdżają-jak udowodnić, że facet sprzedaje?Równie dobrze mógł przyjechac na wystawę i zabrać ze sobą maluchy.Już ten burak by się wymigał, stwierdzam po rozmowie...Walka z wiatrakami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...