Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 10.07.2010 r.


filonek_bezogonek

Recommended Posts

Moja BEES KNEES Fantazja Szpic-Moll czyli BB - Naj.Junior w Rasie i ukończyła Młodziezowego Championa.Queen Victoria -Viki ma 5 miesiecy i dzieki niej mogłam wziąć po raz pierwszy udział w konkurencji hodowlane -Najładniejsza Grupa Hodowlana i zdobyliśmy IV miejsce .Grupa Hodowlana to same JJ dzieciaki , dwie suczki to córki Kontrapunkt Heraldyki ,a piesek to syn Ariel .
Cieszę sie bardzo z tego IV miejsca w Grupach hodowlanych ,bo jestem poczatkującym hodowca ,a udało mi się wystawić własną zwycieską grupę
Mam nadzieję ,ze na Klubowej w Łodzi uda mi sie wystawić nastepne maluchy z mojej hodowli .Myslę o najnowszej trójce szczeniat jakie dała mi Ariel i JJ .mają one 10 tygodni i zapowiadaja się świetnie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karma'][URL="http://img535.imageshack.us/i/grupa1v.jpg/"][IMG]http://a.imageshack.us/img535/5678/grupa1v.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE]

Gratulujemy właścicielce grupy pomeranianów osiągnięcia i cieszymy się, ze podobało się zdjęcie choć myślimy, że warto by było podpisać skąd pochodzi... Zdjęcie pochodzi z serwisu [url]www.PodajLape.pl[/url] Jest możliwe pobieranie, bądź otrzymywanie od nas zdjęć większej rozdzielczości ale prosimy o wcześniejsze zapytanie o taką możliwość i podpisywanie zdjęć - w końcu obowiązują w naszym kraju prawa autorskie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PodajLape.pl']Gratulujemy właścicielce grupy pomeranianów osiągnięcia i cieszymy się, ze podobało się zdjęcie choć myślimy, że warto by było podpisać skąd pochodzi... Zdjęcie pochodzi z serwisu [url]www.PodajLape.pl[/url] Jest możliwe pobieranie, bądź otrzymywanie od nas zdjęć większej rozdzielczości ale prosimy o wcześniejsze zapytanie o taką możliwość i podpisywanie zdjęć - w końcu obowiązują w naszym kraju prawa autorskie!!![/QUOTE]
PodajLape.pl-Moim zdaniem sami powinniście podpisywać swoje zdjęcia na swoim serwisie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']PodajLape.pl-Moim zdaniem sami powinniście podpisywać swoje zdjęcia na swoim serwisie.[/QUOTE]

Słuszna uwaga, sytuacje takie uczą że ludzie sięgają po cudzą własność i bez znaku wodnego ani rusz. Natomiast prawo autorskie nakazuje, jeśli nie podpisanie to choćby informacje, skąd zdjęcie zostało pobrane. Autorka "postu ze zdjęciem" sama go nie zrobiła wiec powinna napisać skąd je ma. Panu Marcinowi była w stanie podziękować.... więc chyba wiele to nie kosztuje - napisanie tych kilku literek skąd sie ma zdjęcie.

Pozdrawiam, nie walczę - po prostu upominam się o swoje ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdjecie otrzymałam od osoby trzeciej ,która nie uprzedziła mnie ,że nie pochodzi z jej prywatnych zasobów .Tak ,ze posłuzyłam się tym zdjęciem nie wiedząć ,ze jest własnością podajlape .Nie musiałam uzyć tego zdjecia ,mam piekne zdjęcia od pana Gorazdowskiego .
Gdybym była śiwadoma ,ze jest to zdjęcie od podajlape nie opublikowała bym go wcale ,a tylko zdjęcia Pana Marcina Gorazdowskiego.
Podajlape przysłał do mnie prywatną wiadomość ,ja odesłałam przeprosiny i wyjaśnienia .Nawet dwa razy odsyłałam wyjaśnienia ,na tę prywatną wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...