Jump to content
Dogomania

101 dalmatyńczyków - DOGOMANIACY POMOCY - DT dla mikrusków na cito potrzebne


Guest monia3a

Recommended Posts

  • Replies 817
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

[quote name='Piromanka']Ale fajne gnojki... I oczywiście mają takie drohiczyńskie pyszczki.. :-)[/QUOTE]

Może skusisz się na jednego ?? Jadę w niedzielę do Wawy z Pixi wiec mogę jakby co dowieść :)

Link to comment
Share on other sites

Lilo jest najspokojniejsza ze wszystkich maluchów, trochę nieśmiała i zdecydowanie najdrobniejsza z całej gromady. Z rodzeństwem dokazuje i nie daje im forów ale do ludzi podchodzi z większą nieśmiałością niż pozostałe.
Pindol natomiast jest bardzo odważny, za człowieka da się pokroić, wystarczy westchnąć w jego stronę a on już leci. Bardzo radosny chłopczyk. Człowiek u niego jest nr1. Strasznie zakręcony i energiczny.
Tosia jest pomiędzy Lilo a Pindolem. Chyba najbardziej normalna ;) nie przegina. Lubi człowieka, chętnie nawiązuje kontakt, nie jest bojaźliwa, odważnie poznaje nowe miejsca.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie, po naradzie, możemy dać DT Lilo. Teraz pozostaje jedynie kwestia transportu, albo Białystok-Lublin, albo Wawa-Lublin w niedzielę, pomóżcie proszę szukać. Szczylki mają coś poza odrobaczeniami? Czy na razie są przed szczepieniami i raczej bez wychodzenia na dwór?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Może skusisz się na jednego ?? Jadę w niedzielę do Wawy z Pixi wiec mogę jakby co dowieść :)[/QUOTE]

Niestety mam wstrzymany tymczas. Jeszcze nie wiem gdzie sama będę mieszkać (i czy będę miała gdzie), wiec nie mogę na niepewny los tułaczy zabierać psa na razie.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='MartynaP']obróżki mogłabym zrobić jeśli jeszcze potrzebne
musiałabym zakupić taśmę na allegro i zapinki

te szczeniaczki z 10 postu sa u tej kobiety czy ktoś je zabrał ?[/QUOTE]

Obróżki już nie są nam potrzebne, mamy wystarczającą ilość, dziękuję :)

Psiaczki z 10 postu już wszystkie oddane. Teraz z najmniejszych są trzy na poprzedniej stronie ale już takie 3,5 miesięczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']W takim razie, po naradzie, możemy dać DT Lilo. Teraz pozostaje jedynie kwestia transportu, albo Białystok-Lublin, albo Wawa-Lublin w niedzielę, pomóżcie proszę szukać. Szczylki mają coś poza odrobaczeniami? Czy na razie są przed szczepieniami i raczej bez wychodzenia na dwór?[/QUOTE]
Wirusówki (pierwsze) ma zaszczepiona Tosia, ona jest ok 2 tygodnie starsza od reszty. Dziś miałam szczepić maluchom ale teraz nie wiem, szczepić czy nie?
Czyli ew. transport Warszawa-Lublin skoro monia3a jedzie do W-wy?

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='jaanna019']Wirusówki (pierwsze) ma zaszczepiona Tosia, ona jest ok 2 tygodnie starsza od reszty. Dziś miałam szczepić maluchom ale teraz nie wiem, szczepić czy nie?[/QUOTE]

Szczepionki mam w domu więc jakby co będą na wynos :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Dziewczyny ja jadę do Wawki w niedzielę - tę niedzielę a nie w piątek. W piątek to potrzebujemy transportu Białystok - Lublin.
Może poszukać w lokalnych portalach?? U nas na BO często się ogłaszają ludzie, że jadą danego dnia np. do Wawy i mogą kogoś lub coś zabrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Dziewczyny ja jadę do Wawki w niedzielę - tę niedzielę a nie w piątek. W piątek to potrzebujemy transportu Białystok - Lublin.
Może poszukać w lokalnych portalach?? U nas na BO często się ogłaszają ludzie, że jadą danego dnia np. do Wawy i mogą kogoś lub coś zabrać.[/QUOTE]

Nadal czekam na wiadomość z Warszawy, czy Pani zdecyduje się na Pixi. A wyjazd tak czy inaczej planowany?

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='joanna83']Nadal czekam na wiadomość z Warszawy, czy Pani zdecyduje się na Pixi. A wyjazd tak czy inaczej planowany?[/QUOTE]

Jeśli żaden psiak nie będzie jechał to nie pojedziemy chyba, nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='joanna83']Nadal czekam na wiadomość z Warszawy, czy Pani zdecyduje się na Pixi. A wyjazd tak czy inaczej planowany?[/QUOTE]

Pani z Wawy rozmyśliła się i narazie nie weźmie Pixi ale napewno po jakimś czasie będzie szukała psiaka do adopcji.
Do Warszawy tak czy inaczej jedziemy :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Na naszym wątku zbiorczym - białostockim były dwie oferty przewozu po niedzieli więc nie jest źle, myślę, że mała Lilka niedługo opuści Ani progi :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie widziałam :) A teraz powiem Wam coś ciekawego - jakiś czas temu odezwała się Pani chętna na moją Joy, poprzednią tymczasowiczkę. Jako, że Joy w domu, kazałam Pani odezwać się za ok. tydzień - dziś się odezwała, wysłałam zdjęcie Lilo, bardzo się spodobała. Wysłałam też ankietę przedadopcyjną, zobaczymy, jak wyjdzie :) Może Lilo pojedzie do swojego domu?

Link to comment
Share on other sites

Pani odesłała mi ankietę przedadopcyjną, wyszła bardzo dobrze - pani zgadza się na wizytę, podpisanie umowy, jest za sterylizacją. Mieszka w domu jednorodzinnym, pies mieszkałby w domu i miał dostęp do podwórka. Mieli wiele zwierząt, ostatnio odeszła po długiej chorobie ich 15letnia suczka. To co, szukać kogoś do wizyty? Domek w Chełmie, woj. lubelskie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...