Jump to content
Dogomania

101 dalmatyńczyków - DOGOMANIACY POMOCY - DT dla mikrusków na cito potrzebne


Guest monia3a

Recommended Posts

  • Replies 817
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

[quote name='mshume']A co to za jasny psiak za Felkiem? Kiedy będziecie u Pani,zeby ewentualnie zapytac? Moze są jakies lepsze fotki psiaka?[/QUOTE]

Raczej nie prędko - chybaże będzie domek na 100% wtedy pojedziemy i któregoś przywieziemy.
Narazie mamy zapchane DT właśnie drohiczyniakami.

Psiaki będące w DT są w pierwszych postach z opisami i zdjęciem :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Wczoraj nie chciałam pisać aby nie zapeszać ale Pixie jest w DS :multi:

Z Panią rozmawiałam jakiś czas temu mailowo ale ucichło i myślałam, że Pani się przestraszyła, że opieka nad takim psem będzie trudna. Kilka dniu temu zadzwoniłą do mnie z wiadomością, że zdecydowali się na Pixie i są pewni na 100%, że chcą właśnie ją. Pani podczytuje nasz wątek i mam nadzieję, że zdecyduje się w końcu zalogować i poopowiadać o Pixie.

Wczoraj zawiozłam małą do nich ale nim znaleźliśmy ulicę to troszkę pobłądziłyśmy a trafić tam jest naprawdę dziecinnie proste :oops: ( moja mapa nie nadaje się do niczego tej ulicy wogóle na niej nie ma :evil_lol: )
Otworzyli nam młodzi ludzie, a w domu na pierwsze spojrzenie rzucił się widok wyprawki dla suni ( karma - taka jaką jadła do tej pory, piękne posłanko, szeleczki ze smyczką, miseczki ) byłam naprawdę mile zaskoczona, ponieważ nie każdy szykuje się tak do przyjęcia pieska.
Porozmawialiśmy, wypiliśmy herbatkę, powiedziałam o wszystkiem, ostrzegłam o różnych dziwnych zachowaniach psa, ludzie się nie rozmyślili więc mała została.

Zadzwoniłam później i powiedziałam aby zdjęli jej szeleczki, które pewnie w nocy by porwała. Pani leżała z Pixie i oglądała TV, a Pan krzątał się po mieszkaniu wzbudzając ciekawość suni. Mieli za chwilę wybrać się na spacer po kolacji. Powiem szczerze, że nie mogłam dziś spać ciągle myśląc o tym jak jej tam jest, czy nie uciekła, czy spełniła oczekiwania, czy ...

Na koniec powiem Wam, że wydaje mi się, że będzie dobrze. Chciałabym aby te psiaki znajdowałay właśnie takie domy, w których jest cicho i spokojnie, a opiekunoiwie są wyciszeni i opanowani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Oddałam moją Klarę :( Buuuuuuuuuu. Zawiozłam dziś do ds krzykacza. Państwo chcieli szczekliwego psa no to mają ;)[/QUOTE]

O proszę! Czyli stan Drohiczynek w DT = 3 sztuki. To już nie jest źle, zwłaszcza, że jedna już się raczej nigdzie nie wybiera prawda Monia? ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Wczoraj dzwoniła do mnie Pani zainteresowana Klarą :D nie mam pojęcia skąd miała mój numer. Zaproponowałam inne drohiczynki - zobaczymy. Pani z Gdynii :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...