Jump to content
Dogomania

Wyprawka- czyli pierszwe zakupy przed przybyciem szczeniaczka


Madzika

Recommended Posts

[quote name='Madzika']wlasnie stwierdzilam ze na pierwsze zakupy musze wziasc moja karte kresytowa plus tate :cool3::cool3: samej mogloby byc ciut ciezko ( mama dofinansowuje mi papugi). Same zabawki beda kosztowc kolo 70 do tego lozeczko z 40 ( nie wiem nawet jaki owal kupic dla bc aby mu starczylo na 3 -4 miechy ( potem jak zezre to i tak kupie wieksze),karme kupie w necie 200zł, i jeszcze weterynarz. Mam nadzieje ze w 500 zeta zakoncze 1 miesiac zycia szczeniaka tutaj :roll:[/quote]
Jesli planujesz wydac 70 zł na zabawki, to kup KONGA i ze 2-3 sznurki czy cos takiego. Gdzie ty chcesz pomiescic zabawki za 70 zł ? :crazyeye: Chyba ze kupisz duzo, a do zabawy piesek bedzie mial ze 3 zabawki, a jak zniszczy to bedziesz dokladac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olund']Ważne też jest aby nie dawać psiakowi wszystkich zabawek naraz i cały czas, bo się nimi znudzi i nie będa dla niego interesujące. Lepiej wydzielać po jednej lub dwie i po zabawie zabierać.[/quote] Zależy- ja zostawiałam i pies nic mi nie zniszczył w domu, ani nie miał dużych problemów z mleczakami- wszystkie wypadły same :razz: Może 1-2 wydzielać jako nagrode, a jakąś zostawić żeby pies mógł się zająć?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...