Jump to content
Dogomania

Brak deklaracji na kwotę 135 złotych!!Czy Inka wróci do schroniska? Błagamy o pomoc!


Recommended Posts

przez 2 lata ignorowano moje propozycje więc dlaczego teraz ktoś miałby mi odpowiedzieć!...pozostawiam to bez komentarza,bo jeszcze powiem coś brzydkiego...cóż-ludzie,szkoda mi tylko Inki!

Edited by sasha
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sasha']przez 2 lata ignorowano moje propozycje więc dlaczego teraz ktoś miałby mi odpowiedzieć!...pozostawiam to bez komentarza,bo jeszcze powiem coś brzydkiego...cóż-ludzie,szkoda mi tylko Inki![/QUOTE] mam nadzieje ze Lilka juz wiecej nie bedzie wolac o kase na odrobaczenie, bedziemy pamietac o tym fakcie a za kolejne tabletki bedzie musiala zaplacic z wlasnej kieszeni, moze wtedy zacznie szanowac pieniadze sponsorow.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam jestem bardzo rzadko na dogo, wiecej w szpitalu i tak bedzie przez jeszcze dłuzszy czas, laptopa mam tez bardzo rzadko do dyspozycji..są wpłaty na konto inki z deklaracji stałych. zrobie rozliczenie bieżące ...naprawde nic na to nie poradze takie jest zalecenie lekarza aby tu lezec i koniec.a moze znajdzie sie ktoś chętny do poprowadzenie ksiegowości chociaz przez jakis czas, bo ja naprawde będę ale tylko tak z doskoku...komu mogę podać swój nr telefonu by powiadomił mnie o konieczności przelania pieniedzy dla Inki, wtedy mój maż przeleje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiek.l-g']przepraszam jestem bardzo rzadko na dogo, wiecej w szpitalu i tak bedzie przez jeszcze dłuzszy czas, laptopa mam tez bardzo rzadko do dyspozycji..są wpłaty na konto inki z deklaracji stałych. zrobie rozliczenie bieżące ...naprawde nic na to nie poradze takie jest zalecenie lekarza aby tu lezec i koniec.a moze znajdzie sie ktoś chętny do poprowadzenie ksiegowości chociaz przez jakis czas, bo ja naprawde będę ale tylko tak z doskoku...komu mogę podać swój nr telefonu by powiadomił mnie o konieczności przelania pieniedzy dla Inki, wtedy mój maż przeleje...[/QUOTE]
Poniewaz w tej chwili Fundacja placi za Inke, wiec nie mam nic przeciwko zeby pieniadze wplywaly na konto Fundacji. ;) Zycze Ci zdrowka :lol:

Link to comment
Share on other sites

objecuje kochani ze uzupełnie ksiegowośc zobaczyy dokładnie ile jest kasy i wspólnie pomyślimy i postaram sie zawsze tu wpasc jak tylko bedzie mozliwość...przed chwilą nadrabiałam zaległości na watku Daszki bedacej u Wiola&Miłosz, koszmar poprostu koszmar , ja sama jej uwierzyłam w miłośc do psów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Czy faktura doszła?[/QUOTE]
Kopiuje jeszcze raz moj wpis na watku na poprzednej stronie,
[B]Lilka wstrzymaj sie z wysylka fa, podam Ci nowy adres do wysylki faktur,
[/B]jezeli jeszcze raz wyslesz fa na adres platnika a nie na nowy adres, ktory jest podany na stronie Fundacji, to z przykryscia informuje Cie, ze bedziesz zmuszona do wyslania dublikatu na wlasciwy adres, pod ktorym miesci sie ksiegowosc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Sory...zapomniałam o zmianie adresu i wysłałam na stary...posyłam nową fakturę...
Mam prośbę :roll:nie bądź taka do mnie bojowo nastawiona wystarczyło przypomnieć.
Całusy od Ineczki:loveu:[/QUOTE]
Lilka czy Ty uwazasz ze ja mam tylko kontakt z Toba? nie jest to zlosliwosc z mojej strony, ale szanujmy nasz czas z wzajemnoscia, nie przyszlo mi do glowy zeby wyslac Ci przypomnienie.

Link to comment
Share on other sites

Odezwała się Pani Krysia na meila oto jego treść...
Przepraszam ze pisze ale obecnie jestem w niemczech i nie mam za bardzo mozliwosci zadzwonic tymbardziej na komorke.Chciałam sie cos dowiedziec o procedurach jak bym chciala zaadoptowac czy wziasc sama nie wiem jak to nazwac suczke od pani o imieniu INKA jesli jest to mozliwe prosze mi odpisac jakie koszty by byly tego wszystkie i kiedy mozna by ja wziasc.Poazdrawiam Krystyna

Co o tym myslicie?

Link to comment
Share on other sites

Myślę , że trzeba wypytać : gdzie ta pani mieszka na co dzień , czy wyjazd do Niemiec to tylko epizod czy to stały sposób zarobkowania , poinformować o wizycie przedadopcyjnej . Może Ada ma ankietę przedadopcyjną którą można by jej na maila poslać ,jeśli nie to chyba Fioneczka ( o ile się nie mylę ) miała taką bardzo dokładną to sciągnę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Myślę , że trzeba wypytać : gdzie ta pani mieszka na co dzień , czy wyjazd do Niemiec to tylko epizod czy to stały sposób zarobkowania , poinformować o wizycie przedadopcyjnej . Może Ada ma ankietę przedadopcyjną którą można by jej na maila poslać ,jeśli nie to chyba Fioneczka ( o ile się nie mylę ) miała taką bardzo dokładną to sciągnę[/QUOTE]
Alicjo, nie mam ankiety do z pytaniami przedadopcyjnej. Sciagnij prosze od Fioneczki.

Link to comment
Share on other sites

Tak pisze Pani Krysia...
:roll:
Pani Liliano nie nie jestem mloda osoba mam 48 lat wczesniej mialam suczke ale niestety byla chora meczyla sie i musialam ja uspic od tamtej pory nie chcialam miec juz psa poniewaz bardzo to przezylam ale teraz znowu cora bardziej i czesciej mysle o tym ankiete od pani dostalam jak bede juz na miejscu w polsce wypelnie ja przesle i umowimy sie dalej co i jak.Oczywiscie jesli nic sie nie zmieni i nie wydazy bo sama pani musi przyznac ze zycie nam płata rozne niespodzianki jeszcze raz dziekuje bardzo i pozdrawiam Krystyna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Tak pisze Pani Krysia...
:roll:
Pani Liliano nie nie jestem mloda osoba mam 48 lat wczesniej mialam suczke ale niestety byla chora meczyla sie i musialam ja uspic od tamtej pory nie chcialam miec juz psa poniewaz bardzo to przezylam ale teraz znowu cora bardziej i czesciej mysle o tym ankiete od pani dostalam jak bede juz na miejscu w polsce wypelnie ja przesle i umowimy sie dalej co i jak.Oczywiscie jesli nic sie nie zmieni i nie wydazy bo sama pani musi przyznac ze zycie nam płata rozne niespodzianki jeszcze raz dziekuje bardzo i pozdrawiam Krystyna[/QUOTE]


nie wiem czy to dobry pomysł aby niemłoda już Inka szła do osoby, która tak do końca nie jest pewna gotowości na nowego psa w swoim życiu.
Jak biedny Barik by przeżył rozstanie ze swoją ukochaną?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Tak pisze Pani Krysia...
:roll:
Pani Liliano nie nie jestem mloda osoba mam 48 lat wczesniej mialam suczke ale niestety byla chora meczyla sie i musialam ja uspic od tamtej pory nie chcialam miec juz psa poniewaz bardzo to przezylam ale teraz znowu cora bardziej i czesciej mysle o tym ankiete od pani dostalam jak bede juz na miejscu w polsce wypelnie ja przesle i umowimy sie dalej co i jak.Oczywiscie jesli nic sie nie zmieni i nie wydazy bo sama pani musi przyznac ze zycie nam płata rozne niespodzianki jeszcze raz dziekuje bardzo i pozdrawiam Krystyna[/QUOTE]

[quote name='mdk8']nie wiem czy to dobry pomysł aby niemłoda już Inka szła do osoby, która tak do końca nie jest pewna gotowości na nowego psa w swoim życiu.
[B]Jak biedny Barik by przeżył rozstanie ze swoją ukochaną?[/B];)[/QUOTE]
to już inna inkszość, więc może szukajcie im wspolnego domu ...nie żartuję wcale

co do wieku pani Krysi ...jestem starsza od niej i jakoś się nie czuję zobligowana do tego by napisać nie jestem już młoda :)
wg mnie pani Krysia dała sobie i wam czas na decyzję , pozwólcie aby sprawa sama powoli się rozwijała , może akurat , a może ktoś inny się zgłosi , a może ktoś weźmie oba ... a może pani Krysia po powrocie do Polski zadzwoni ,może nie .... czas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Sory...zapomniałam o zmianie adresu i wysłałam na stary...posyłam nową fakturę...
Mam prośbę :roll:nie bądź taka do mnie bojowo nastawiona wystarczyło przypomnieć.
Całusy od Ineczki:loveu:[/QUOTE]
Lilka nie podalas na rachunku konta do przelewu, musisz jednak doslac nowy rachunek lub jego dublikat, lub podac Elik, mailem nr. konta, albo podaj na poczcie fundacyjnej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...