Jump to content
Dogomania

Brak deklaracji na kwotę 135 złotych!!Czy Inka wróci do schroniska? Błagamy o pomoc!


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdyska25']dajcie znać, jakby trzeba było "odświeżyć" ogłoszenia- może na inne województwo.[/QUOTE]
jestem zdania ze mozna ja oglaszac, bez przerwy, moze wlansie sprobowac na mazowieckie?
Wiadomo ze mlodym psom trudno znalezc ds a co dopiero dla starszej juz Inki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Faktura juz poszła za karmę parę dni temu od firmy z której biore karme...o ta ci chodzi?[/QUOTE]
pilnuj, prosze bo pp cos nawala, napisz mi z jakiej firmy i na jaka kwote, od teraz zajmuje sie finansami Elik w naszej fundacji, i wszystkie fa beda kierowane do niej bezposrednio, omijajac siedzibe Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Faktura z REMVET Gorzów Wielkopolski na kwote ok 300zł i dawno poszła do was od tej firmy.[/QUOTE]

Niestety nie dotarła. Trzeba będzie poprosić o duplikat, bo bez niego nie możemy zapłacić za karmę.
W sprawie adresu do wysyłki faktur proszę o kontakt na adres - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Sprawdzę o co chodzi z fakturą w poniedziałek...odrobaczyłam Inkę koszt 24zł czy na to faktura też?[/QUOTE]
na kazda zlotowke potrzebna jest fa, tylko ze my jako Fundacja zobowiazalismy sie oplacac hotelik Inki, bez kosztow dodatkowych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']To znaczy, ze np.leczenia i innych rzeczy nie pokryjecie? A o fakturze na karmę pisałyśmy na koniec maja. Pomyliłam koszt za odrobaczenie to jest 18zł...[/QUOTE]
Na pozostale koszty, powinni zebrac kase Ci co sie zobowiazali na opieke nad Inka.
Pamietam ze o karmie pisalysmy i nie wycofujemy sie z zaplaty za fa tylko prosze wyjasniej to, bo fa nie dotarla.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']O dzięki...wczoraj dowiedziałam się że, fakturę wysłano więc czekałam na wieści od ciebie. Fakturę za następny miesiac zminusuję o tę drobne.:-o[/QUOTE] Skontaktuj sie prosze z Elik, [email][email protected][/email] moze uda sie zeby to Elik zamowila karme dla twoich zwierzakow, a Ty uzgodnisz z nia jaka karma to ma byc, chcialybysmy uniknac ewentulanych bledow, tym bardziej ze od tego miesiaca nie zmienila sie siedziba fundacji i na fa ten zapis pozostaje bez zmian ale fa ma byc wyslana bezposrednio do Elik z pominieciem siedziby, dlatego lepeij bedzie jak ona sama bedzie to prowadzic dalej. Adres do wysylki fa zostanie zapisany na naszej stronie [url]www.proanimals.org[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wtrącę się,dziwi mnie dziewczyny,że chce Wam się wydawać kasę(której i tak Inka ma mało!) na odrobaczenie jej,kilka razy na tym wątku proponowałam,że mogę przesłać tabletki na odrobaczenie Inki(Barika też!)zaoszczędziłoby to kasę tak potrzebną na opłacenie hotelu Inki...nikt jednak z mojej propozycji nie skorzystał...szkoda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sasha']Wtrącę się,dziwi mnie dziewczyny,że chce Wam się wydawać kasę(której i tak Inka ma mało!) na odrobaczenie jej,kilka razy na tym wątku proponowałam,że mogę przesłać tabletki na odrobaczenie Inki(Barika też!)zaoszczędziłoby to kasę tak potrzebną na opłacenie hotelu Inki...nikt jednak z mojej propozycji nie skorzystał...szkoda...[/QUOTE]
WIELKA szkoda, latwiej jest kase wydawac, zwlaszca nie swoja, niz podac adres do przyslania tabletek na odrobaczenie psow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sasha']Wtrącę się,dziwi mnie dziewczyny,że chce Wam się wydawać kasę(której i tak Inka ma mało!) na odrobaczenie jej,kilka razy na tym wątku proponowałam,że mogę przesłać tabletki na odrobaczenie Inki([B]Barika też![/B])zaoszczędziłoby to kasę tak potrzebną na opłacenie hotelu Inki...nikt jednak z mojej propozycji nie skorzystał...szkoda...[/QUOTE]
Ja pierwszy raz słysze ,że taka propozycja była. Z chęcią z niej skorzystam . [B]Oczywiscie, chodzi o Barika.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/70679-sasha"]sasha[/URL] wybacz ,ale jestem na wątku Barika ,moze gdyby taka propozycja padła u niego ,napewno bym skorzystała.Tutaj wpadam sporadycznie,zajrzeć ,czy ruszyło cos w kwestii adopcji . Cały czas odnawiam jej ogłoszenia.

Watek Barika. Praktycznie ,mało kto tam zagląda.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189860-Barikowi-brakuj-95-zł-deklaracji-by-mógł-nadal-pozostać-w-hoteliku!-Prosi-o-pomoc![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']dlaczego ignorujecie post sashy? nie rozumiem, dlaczego nie skorzystałyście z jej oferty pomocy podczas gdy inka wciąż jest na minusie![/QUOTE]
Inka nie jest juz na minusie, ale jak obserwowalysmy ten watek to Lilka oprocz wolania i kase nic wiecej nie robila, nawet nie potrafi zaoszczedzic kasy na tabletki ktore sa oferowane za gratis, a kasa ta mogla by byc przeznaczona na inna bide, najwazniejsze ze sa zabezpieczone psy ktore sa u niej.
I znow jak zwykle ani slowa o Ince.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...