Jump to content
Dogomania

Haleczko, spoczywaj w pokoju[']


bellatriks

Recommended Posts

[*]

Dzisiaj, 12.05.2006, w przeddzień moich piętnastych urodzin. Halka odeszła. Trzy tygodnie leczenia odkleszczowej boreliozy nic nie dały. W ostatnich dniach Pan Weterynarz bywał u niej nawet dwa razy dziennie. W krytycznej chwili postanowiona zabrać ja do kliniki. W drodze, około południa, zmarła.


Haleczko, kochałam Cię jak żadne inne stworzenie na ziemi. Swoim ciepłym różowym języczkiem potrafiłaś zmyć każdy smutek i troskę, a białą puszystą sierścią wypełniałaś wszelkie zaistniałe pustki i niedostatki.
Pamiętaj o nas za Tęczowym Mostem. Zanieś swoją radość i energiczną wesołość Rotti, odszukaj Sarę, Lazy, Amaruca i wszystkie inne psy, o ktoóych nadal pamiętamy i będziemy pamiętać. Może odnajdziesz także Bena? Ty go nie znałaś, ale Ben był poprzednim psem mojego dziadka, dalmatyńczykiem. I odnajdź babcię. Dziadek na pewno by się cieszył, gdybyś ja serdecznie polizała swoim mięciutkim i delikatnym języczkiem.

I pamiętaj czasem o Harnasiu. On też Cię bardzo kocha, choć pewnie nie do końca jeszcze rozumie, że odeszłaś. Kocham Cię Haluniu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A już myślałam że będzie dobrze:-(
Haleczko to dla ciebie ['], a jak zobaczysz białasa z podkręcanym włosem imieniem Bahusek to się go trzymaj bo bardzo fajny z niego kumpel.

Belatriks
Wiem co czujesz niestety trzymaj się.

Link to comment
Share on other sites

[I][B]:-(:-(:-(tak bardzo mi przykro .
Czytając w Waszej galerii liczyłam na to ,że Haleczka z tego wyjdzie :shake: ale widać los chciał inaczej.
Przykro mi z Tego powodu :-(i tak bardzo żal mi Harnasia , bo jemu ciężko będzie teraz :-(

Haleczko [']['][']
[/B]jak spotkasz Harleya to liźnij go jęzorkiem
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Belluś Słońce nie wierze w to :shake:

A powiem inaczej wierze w to że Halka trafiła właśnie pod opieke naszych milusnych za Tęczowym Mostem..Wierze że biega z moim najukochańszym Kolumbkiem...Psem który nigdy nie lubił innych, ale wierze że tam wszystkie psie są rodziną...tak jak my tu na dogomanii jesteśmy Twoją rodziną i masz w nas oparcie i jesetsmy z Tobą! Zajmij się teraz Harnasiem bo on chyba najbardziej odczuje brak Haleczki..kompanki na dobrei na złe..pomocnicy we wszystkich zabawach...

Trzymaj sie cieplutko Buziaki :calus:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi smutno...

Przyznam się bez bicia, ze nie wiedziałam o chorobie Haleczki..niestety praca i szczeniak w domu pochłaniaja mnie bez reszty, coraz rzadziej tu bywam. Ale bywam na teczoywm moscie, zeby pisac do Lazy..i dzis przeczytałam cos strasznego. Równo w miesiac po odejscu Lazy odeszła Halka...wiem co czujesz, ale to i tak nie pomoze Ci w bólu. Dobrze, że masz Harnasia...to Ci pomoze, ulży w bólu, chociaz nikt nie mówi ze bedzie lekko...

Trzymaj sie dzielnie.

Dla Ciebie Haleczko...(') Lazy się Tobą zajmie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...