Jump to content
Dogomania

Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?


chwiladlapupila

Recommended Posts

Skoro baza danych istnieje,choć jak widzę są z tym kłopoty,to teraz konieczny byłby obowiązek chipowania zwierząt domowych i ich rejestracji w takowej bazie,tak aby można było identyfikować zwierzęta i karać właściciela,min.za puszczanie psa luzem,itp.

Link to comment
Share on other sites

Dana:buzi: i Ada-jeje :buzi: dziękuję Wam.

[B]Najśmieszniejsze z tego wszystkiego jest to, iż user Sylepsis nie widział mojego pisma, któremu poświęcił już kilka postów, więc nie mam pojęcia o czym user Sylepsis pisze.[/B]

Sytuacja ta przypomina mi spot z akcji przeciwko pedofilii, w którym stary spaślak siedział przy kompie i korespondując w necie z dzieckiem pisał: "Witaj, ja też mam 12 lat".

Nie wiemy, kto kryje się za jakim nickiem i jakie pobudki nim kierują.
Znam przypadki - tu z dogo, gdy poważnie traktowało się kogoś, kto w końcu okazał się osobą chorą psychicznie czy też alkoholikiem.

W tej sprawie ważne jest, że wszyscy, oprócz - oczywiście, usera Sylepsis, dobrze się bawimy :roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Syllepsis;17351118
Nie jest moim zamysłem dostarczanie komukolwiek wielkich przyjemności. Po prostu skromna panna jestem, robię swoje i nie lubię się chwalić. :lol:[/QUOTE]
Bo nie masz czym, za to chamskie obrazanie kogos, niejednokrotnie pokazalas na tym watku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi'][B]Najśmieszniejsze z tego wszystkiego jest to, iż user Sylepsis nie widział mojego pisma, któremu poświęcił już kilka postów, więc nie mam pojęcia o czym user Sylepsis pisze.[/B]
[/QUOTE]

Jak to? Przecież sama wstawiłaś próbkę swoich dokonań epistolarnych:
[quote name='Odi'][FONT=Arial][SIZE=2] [FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Szanowny Pan [/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Andrzej Seremet[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Prokurator Generalny[/B][/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Prokuratura Generalna[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][B]ul. Barska 28/30[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][B]02-315 Warszawa[/B][/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=2]Szanowny Panie,[/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=2]w odpowiedzi na pismo PG II P 052/1/11 z dnia 23.03.2011 r. oraz w nawiązaniu do mojego pisma dotyczącego łamania praw zwierząt bezdomnych przez włodarzy gmin przesłanego do Pana pocztą elektroniczną w dniu 27 lutego 2011 r. uprzejmie informuję, iż intencją moją było zwrócenie uwagi Pana na masowe łamanie przez włodarzy gmin obowiązującego w Polsce prawa ochrony zwierząt.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma]Konkretne przykłady łamania praw zwierząt przez włodarzy gmin, a także stanowisko Prokuratury w tych konkretnych przypadkach łamanie przez włodarzy gmin obowiązujacego w Polsce prawa, podaje Biuro Ochrony Zwierząt Fundacji dla Zwierząt ARGOS z Warszawy na swojej stronie internetowej:[/FONT]
[FONT=Tahoma][FONT=Arial][URL]http://www.boz.org.pl/raport/2010/index.htm[/URL][/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=2]Osobiście zbierałam informacje wykorzystane w złożonym przez Biuro Ochrony Zwierząt Fundacji dla Zwierząt ARGOS zawiadomieniu o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez funkcjonariuszy publicznych 39 gmin z sześciu województw, którzy w 2008 r. zlecili wyłapanie co najmniej 600 bezdomnych psów i skierowali je do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wieluniu.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma]Los więszości z tych psów jest nieznany, co nasuwa podejrzenie popełnienia przez funkcjonariuszy publicznych przestępstwa porzucenia zwierząt określonego w art. 35 ust. 1 w związku z art. 6 ust. 2 pkt 11 ustawy z dn. 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt (Dz.U. 03.106.1002) na tle przestępstwa określonego w art. 231 k.k.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Część dokumentacji tej sprawy jest przedstawiona na stronie internetowej:[/FONT]
[URL]http://www.boz.org.pl/lz/wielun/index.htm[/URL]

[FONT=Tahoma][SIZE=2]Podaję informację ze strony internetowej Biura Ochrony Zwierząt Fundacji dla Zwierząt ARGOS z Warszawy:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2]"Biuro Ochrony Zwierząt [COLOR=#666666]Fundacji dla Zwierząt ARGOS zajmuje się problemem bezdomnych zwierząt w jego wymiarze publicznym. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#666666]Monitoruje działalność schronisk dla bezdomnych zwierząt, hycli i politykę gmin i urzędów. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#666666]Zbiera i publikuje informacje źródłowe. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#666666]W wybranych sprawach uczestniczy w postępowaniach sądowych i administracyjnych."[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=2]Proszę uprzejmie Pana Prokuratora Generalnego o zapoznanie się z konkretnymi przykładami łamania przez funkcjonariuszy państwowych - włodarzy gmin obowiązujacego w Polsce prawa ochrony zwierząt podanymi na stronach internetowych Biura Ochrony Zwierząt Fundacji dla Zwierząt ARGOS z Warszawy.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=2]Podaję adres internetowej strony głównej Biura Ochrony Zwierząt Fundacji dla Zwierząt ARGOS i uprzejmie proszę Pana Prokuratora Generalnego o zapoznanie się z tematem łamania praw zwierząt bezdomnych przez funkcjonariuszy publicznych:[/SIZE][/FONT]
[URL]http://www.boz.org.pl/index.htm[/URL]

[FONT=Tahoma][SIZE=2]Oczekuję od Pana Prokuratora Generalnego skutecznego egzekwowania przestrzegania obowiązującego w Polsce prawa w zakresie ochrony zwierząt.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=2]Z wyrazami szacunku[/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=2]Anna Cyndecka[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/quote][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Tahoma][SIZE=2]
Szczerze mówiąc, to ja też się nie dziwię, że PG nie wiedział, o co go właściwie prosisz. Naturalnie, nie licząc kilkakrotnie ponawianej przez Ciebie zachęty Pana PG do studiowania stron internetowych Argos i zapoznawania się z działaniami włodarzy! To jedyny konkretny wniosek z jakim wystąpiłaś!
Nie chcę nikogo obrażać, ale wyjątkowo zgadzam się z Syllepsis - takie pismo to "bele co". Co niby PG miał zrobić? Spodziewałaś się odpowiedzi: "Droga Pani Anno, Obiecuję, że zgodnie z Pani sugestią będę odtąd stałym czytelnikiem stron Argos"?

A co do Wielunia - przeczytałam wątek i wniosek mam taki: nic by Odi nie zdziałała bez danych pana Wypycha i działań ze strony fundacji Emir. Nie ma to jak się podczepić pod cudzy sukces!
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saeta']Jak to? Przecież sama wstawiłaś próbkę swoich dokonań epistolarnych:
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Tahoma][SIZE=2]
Szczerze mówiąc, to ja też się nie dziwię, że PG nie wiedział, o co go właściwie prosisz. Naturalnie, nie licząc kilkakrotnie ponawianej przez Ciebie zachęty Pana PG do studiowania stron internetowych Argos i zapoznawania się z działaniami włodarzy! To jedyny konkretny wniosek z jakim wystąpiłaś!
Nie chcę nikogo obrażać, ale wyjątkowo zgadzam się z Syllepsis - takie pismo to "bele co". Co niby PG miał zrobić? Spodziewałaś się odpowiedzi: "Droga Pani Anno, Obiecuję, że zgodnie z Pani sugestią będę odtąd stałym czytelnikiem stron Argos"?

A co do Wielunia - przeczytałam wątek i wniosek mam taki: nic by Odi nie zdziałała bez danych pana Wypycha i działań ze strony fundacji Emir. Nie ma to jak się podczepić pod cudzy sukces!
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
w przeciwienistwie do Ciebie Odi nie jest dwulicowa i wystepuje tylko pod jednym nickiem a nie tak jak Ty pod dwoma droga dosiu.wl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']w przeciwienistwie do Ciebie Odi nie jest dwulicowa i wystepuje tylko pod jednym nickiem a nie tak jak Ty pod dwoma droga dosiu.wl.[/QUOTE]
A Ty się ogólnie dobrze czujesz?
tzw. myśli ugłośnione i inne halucynacje daje się leczyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saeta'] Nie ma to jak się podczepić pod cudzy sukces!
[/QUOTE]

Czyli pod sukces kogo? Fundacji Emir czy Fundacji Argos? Tak napisała Saeta o Odi. A wiesz kto zbiera dane z tych gmin dla Fundacji Argos? NIE WIESZ TO NIE MÓW!!! Nie dziwie sie, ze możesz komuś kojarzyć się z "superentelegenymy" trollami - nie wskazując nikogo palcem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dosia.wil']Jolu, czy możesz mi to jakoś wyjaśnić, bo chyba nie ogarniam?

:???: :???: :???:[/QUOTE]
I niech tak zostanie, w koncu ten watek dotyczy innego tematu, a w najblizszej przyszlosci i tak zostanie zamkniety.
Moze bedzie nam dane spotkac sie na kolejnym watku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saeta']Jak to? Przecież sama wstawiłaś próbkę swoich dokonań epistolarnych:
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Tahoma][SIZE=2]
Szczerze mówiąc, to ja też się nie dziwię, że PG nie wiedział, o co go właściwie prosisz. Naturalnie, nie licząc kilkakrotnie ponawianej przez Ciebie zachęty Pana PG do studiowania stron internetowych Argos i zapoznawania się z działaniami włodarzy! To jedyny konkretny wniosek z jakim wystąpiłaś!
Nie chcę nikogo obrażać, ale wyjątkowo zgadzam się z Syllepsis - takie pismo to "bele co". Co niby PG miał zrobić? Spodziewałaś się odpowiedzi: "Droga Pani Anno, Obiecuję, że zgodnie z Pani sugestią będę odtąd stałym czytelnikiem stron Argos"?

A co do Wielunia - przeczytałam wątek i wniosek mam taki: nic by Odi nie zdziałała bez danych pana Wypycha i działań ze strony fundacji Emir. Nie ma to jak się podczepić pod cudzy sukces!
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Odnoszę takie wrażenie Saeto, iż przyjęłaś niewłaściwe założenie, a takie to mianowicie, że ja się chwalę i dlatego publikuję swoje pisma, nb. publikuję tu na dogo jedynie małą część tego, co robię, ale to nie jest istotne.

Publikuję część korespondencji z urzędami, aby inni, mądrzejsi, bardziej doświadczeni, bardziej pomysłowi ludzie ode mnie poszli w moje ślady i próbowali dużo mądrzej, aniżeli ja to robię, coś zrobić dla zwierząt.
Po to właśnie to publikuję, aby zachęcić i pokazać, że upór, determinacja CZASEM przynoszą jakieś, wcale nie powiedziane, że najlepsze, efekty.

Nie uważam się ani za lepszą, ani za mądrzejszą od kogokolwiek.
Mało tego - uważam, że są całe rzesze ludzi, niech będzie nawet, że wszyscy inni ludzie są dużo lepsi ode mnie.
Problem tylko w tym, że tym wszystkim dużo mądrzejszym, dużo bardziej doświadczonym nie chce się niczego robić w sprawie poprawy losu zwierząt, a mnie się chce.

Tyle w kwestii ogólnej.

Teraz szczegóły.

1. Moich pierwszych pism skierowanych do Ministra Sprawiedliwości oraz Prokuratora Generalnego nie publikowałam, zatem user Sylepsis odnosi się do czegoś, o czym nie wie nic.
Na to nieopublikowane pismo otrzymałam z Prokuratury odpowiedź, którą wkleiłam tu na dogo.
Postanowiłam wykorzystać tę sytuację, aby zwrócić uwagę Prokuratury Generalnej na sprawy prowadzone przez Pana T. Wypycha oraz pokazać Prokuraturze, że do niej jest skierowany list otwarty napisany przez P. Wypycha.
Konsultowałam tę sprawę z P. Wypychem i uzyskałem jego zgodę na takie działanie.

Żadnym z moich pism nie startuję w konkursie piękności i nie ubiegam się o jakiekolwiek zaszczyty, ani apanaże.
Piszę tak, jak umiem, na ile mi czasu, konceptu starcza i na ile prawo obowiązujące pozwala.

2. Sprawa Wielunia jest dwuwątkowa.

Jeden wątek dotyczy poczynań Fundacji Zwierzyniec.
W tej sprawie od lata 2009 r. współpracuję z Panem T. Wypychem.

Podaję link do tej sprawy zamieszczonej na stronie BOZ ARGOS:
[URL]http://www.boz.org.pl/lz/wielun/index.htm[/URL]

Podaję link do mojego zestawienia gmin i dodam, że aby znaleźć te 37 gmin, z których Fundacja Zwierzyniec odbierała psy za publiczne pieniądze musiałam zbierać info z prawie dwukrotnie większej ilości gmin.
Szczerze mówiąc to już rzygałam tymi rozmowami z urzędasami, ale to mnie nie zniechęciło.
Oto ten link: [URL]http://www.boz.org.pl/lz/wielun/wykaz.pdf[/URL]

Z Panem T. Wypychem przegadałam przez telefon wiele godzin i dużo, bardzo dużo się od Pana Tadeusza Wypycha nauczyłam.
Choć zawsze powtarzam, że człowiek się ciągle uczy, a i tak głupi z tego świata odejdzie.
Mogę śmiało powiedzieć, iż Pan T. Wypych jest moim Mentorem, ale też uważam, iż każdy uczeń ma prawo krytykować Mistrza, jeśli POTRAFI przedstawić w tej konstruktywnej krytyce ARGUMENTY.

Drugi wątek dotyczy losu Psów Wieluńskich, które pozostały w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Wieluniu po wyrzuceniu z niego Fundacji Zwierzyniec.

W dniu 19 kwietnia 2010 r. na Matrixie napisałam (post nr 271):
[quote name='"Odi"']Dano i Belu cieszę się, że interesuje Was los Psów Wieluńskich, że jesteście tu dla nich.

Wiem doskonale, iż w pojedynkę niewiele można zdziałać.
Podobnie rzecz się ma w sprawie Schroniska dla zwierząt w Wieluniu.
Moja dociekliwość musiałaby skończyć się wraz z pierwszą odpowiedzią Pana Naczelnika WGKiM Urzędu Miejskiego w Wieluniu, który na pierwsze moje pismo interwencyjne odpisał: zapewniam ,że wzmocnimy starania o zabezpieczenie psów w tym trudnym czasie zimowym


Musiałabym zadowolić się tym wyżej cytowanym zapewnieniem Pana Naczelnika, gdyby nie Emir, która przejechała kilkaset kilometrów, zaprosiła TVP Info i dokonała pamiętnej inspekcji Schroniska dla zwierząt w Wieluniu w asyście biegłego sądowego lekarza weterynarii.
Podczas owej relacjonowanej przez TVP Info wizyty Emir w schronisku okazało się, że zwierzęta są pozbawione nawet wody do picia, że kilkudniowe maleństwa psie leżą w budzie na gołych dechach przy kilkunastostopniowym mrozie, a ich matka jest pozbawiona dostępu do jedzenia i picia, zaś pracownicy schroniska na tyle nie interesują się będącymi pod ich opieką zwierzętami, że nie mieli nawet pojęcia, iż kilka dni wcześniej sunia się oszczeniła.
Natomiast właściciel firmy ECHO administrującej schroniskiem bez żenady przyznał przed kamerami, że się nie zna "na tym".
Po prawie roku administrowania schroniskiem właściciel ECHA przyznał także, iż nie prowadzi ewidencji.
Pomimo fatalnych doświadczeń z Fundacją Zwierzyniec, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wieluniu od początku maja 2009 r. do 18 stycznia 2010 r. nie był w stanie wyegzekwować od administratora schroniska - firmy ECHO, prowadzenia ewidencji psów.
To tylko kilka pierwszych z brzegu przykładów łamania prawa w Schronisku dla zwierząt w Wieluniu.
O wszystkich tych oraz innych przykładach łamania prawa w Schronisku dla zwierząt w Wieluniu przez firmę ECHO, PLW w Wieluniu, a także pośrednio przez Łódzkiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dowiedziała się cała Polska dzięki Emir Szefowej Fundacji "EMIR" doświadczonemu Przedstawicielowi organizacji społecznej, której statutowym celem działania jest ochrona zwierząt.

Ponadto, gdyby nie Dogomaniacy, którzy "mają oko" na wieluńskie schronisko, a którzy na chwilę obecną pragną pozostać anonimowi, gdyby nie ich konkretna pomoc w postaci fotografii nie mielibyśmy skali porównawczej.[/quote]

Tak, powtórzę to po raz wtóry i nic nigdy tego nie zmieni: bez działań dokonanych przez Panią Krystynę Sroczyńską, czyli Szefową Fundacji dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych EMIR niczego bym nie wskórała w sprawie pomocy Psom Wieluńskim chociażby z tego powodu, że mieszkam ponad 400 km od Wielunia i urzędasy w wieluńskim magistracie okłamywaliby mnie bez końca.

Nie podczepiam się pod niczyje sukcesy, ani też nie jestem kolekcjonerką sukcesów, gdyż nie o chwałę i sławę mi chodzi, lecz o to, aby pokazać, że każdy może coś zrobić dla poprawy losy zwierząt - w sposób mniej lub bardziej udany, ale trzeba chcieć i zwyczajnie wziąć się do roboty.

[B]SYNERGIA I JESZCZE RAZ SYNERGIA.
Sami, pojedynczo jesteśmy bez szans.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Zgadzam się z przedmówczynią. Byłam kilkakrotnie celem chamskich ataków usera Syllepsis na tym forum[/QUOTE]
Najciekawsze jest to, że już kilka razy zgłaszałem moderatorom fakt publikowania tu na wątku przez usera Syllepsis PW - bez skutku. Raportowanie przy użyciu 'raportuj zły post' pisanie PW - wszystko na nic. Regulamin omija Syllepsis. Widać więcej może.
A może publikowanie PW kawałkami jest dopuszczalne ? na to pytanie także nie ma odpowiedzi. Znajoma królika - nie inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']
Znam przypadki - tu z dogo, gdy poważnie traktowało się kogoś, kto w końcu okazał się osobą chorą psychicznie czy też alkoholikiem.

W tej sprawie ważne jest, że wszyscy, oprócz - oczywiście, usera Sylepsis, dobrze się bawimy :roflt::roflt:[/QUOTE]
Zapewniam, że Syllepsis kiedy czyta to co napisałaś i to poniżej, też dobrze się bawi.

[URL]http://foto0.m.onet.pl/_m/190d9dae643e234e9219a93cce5de5f4,20,19,0.jpg[/URL]

[quote name='Agata Balu']Zgadzam się z przedmówczynią. Byłam kilkakrotnie celem chamskich ataków usera Syllepsis na tym forum[/QUOTE]
Miła ma powiem tak, Syllepsis nie jest od macochy i zawsze odpowie adekwatnie na atak szantażysty i ten fakt każdy szantażysta musi brać pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syllepsis']
Miła ma powiem tak, Syllepsis nie jest od macochy i zawsze odpowie adekwatnie na atak szantażysty i ten fakt każdy szantażysta musi brać pod uwagę.[/QUOTE]
Klamiesz w zywe oczy, nie zapraszlam Cie ani na PW ani nie atakowalam na watku, takich jak Ty omijam szerokim lukiem, zeby nie smierdzialo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saeta']Jak to? Przecież sama wstawiłaś próbkę swoich dokonań epistolarnych:
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Tahoma][SIZE=2]
Szczerze mówiąc, to ja też się nie dziwię, że PG nie wiedział, o co go właściwie prosisz. Naturalnie, nie licząc kilkakrotnie ponawianej przez Ciebie zachęty Pana PG do studiowania stron internetowych Argos i zapoznawania się z działaniami włodarzy! To jedyny konkretny wniosek z jakim wystąpiłaś!
Nie chcę nikogo obrażać, ale wyjątkowo zgadzam się z Syllepsis - takie pismo to "bele co". Co niby PG miał zrobić? Spodziewałaś się odpowiedzi: "Droga Pani Anno, Obiecuję, że zgodnie z Pani sugestią będę odtąd stałym czytelnikiem stron Argos"?

A co do Wielunia - przeczytałam wątek i wniosek mam taki: nic by Odi nie zdziałała bez danych pana Wypycha i działań ze strony fundacji Emir. Nie ma to jak się podczepić pod cudzy sukces!
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Ja powiem tak. W czarnej dziurze byłaś i z czarną mambą się widziałaś, która Cię zakąsiła - to powód główny twojej przypadłości. Na wątrobę pomaga tylko przeszczep, na pozostałe dolegliwości tylko chirurg.

A teraz fakty. W sprawie wieluńskiej walczą trzy siły, podaję w kolejności składania doniesień do prokuratury ARGOZ BOZ, PdZ (dawne PiSdZ), EMIR. Mówię tu o doniesieniach dotyczących działalności fundacji Zwierzyniec. W tej sprawie 99 % materiału dowodowego zgromadziła Odi, Karma - userka z forum Zwierzyńca, 2 NN - pracownice schroniska zatrudnione tam przez fundację Zwierzyniec i ja. Materiały te zgromadziła i wstępnie opracowała Odi. Zostały one przekazane wymienionym wyżej org.
Każda z wym. org. złożyła swoje doniesienie zgodnie ze swoją wolą, metodą i sposobem podejścia do tematu. BOZ - tradycyjnie przeciw urzędnikom, EMIR i PdZ - przeciw fundacji i osobiście Krystynie K. za wykroczenia przeciw ustawie o ochronie zwierząt i pośrednio przeciw urzędnikom. I tak BOZ swoje doniesienie złożył w oparciu o materiał zebrany przez Odi - TW nawet, w rozpędzie, podał na swojej stronie internetowej pełne dane osobowe włącznie z adresem i numerem telefonu Odi - dopiero na interwencję Odi - dane wrażliwe usunął. PdZ - upoważnił Odi do reprezentacji w tej sprawie i złożył doniesienie w oparciu o materiał zebrany w 100 % przez Odi i mnie. EMIR - otrzymał od nas wszystkie materiały oraz część bezpośrednio od Karmy. Część materiału dowodowego dot. stanu schroniska i dobrostanu przebywających tam psów EMIR posiadał z własnej interwencji w schronisku - wizyta na przełomie zimy i wiosny 2009.
Sprawa zaginięcia ponad 400 psów w schronisku w Wieluniu została wykryta przez Odi, co także można wyczytać na stronach Emira. Od tego zaczęła się wojna z fundacją Zwierzyniec o zaginione psy. W następstwie złożonego doniesienia EMIR jako jedyna organizacja była w stałym kontakcie z Odi i jako jedyna podjęła dalszą walkę o los i byt psów wieluńskich pozostających pod opieką firmy Echo z Wielunia. Dzięki nieustannym nękaniu władz miasta i firmy Echo przez EMIRA i Odi poprawiano na miarę możliwości byt tym nieszczęśnikom. W efekcie psy zostały przeniesione do Czartek - gdzie do dziś szczęśliwie żyją ...... już bez zainteresowania mediów. Na każdym etapie postępowania i przygotowywania materiałów i dowodów Odi współpracowała z BOZ, PdZ i EMIREM.
Żadna z organizacji nie przypisuje sobie sukcesu w tej sprawie, bo go jeszcze nie ma ! - robi to SAETA, kto ? ....... SAETA - rozdawaczka medali i najwyższe jury. :roflt:
Potrafisz czytać ze zrozumieniem ? to poczytaj wątek jeszcze raz i podane przez Odi linki. Potem zadawaj pytania, nawet głupie.

Mimo, że piszesz jakoby w cudzym imieniu (twierdzę jednak, że nikt do tego Cię nie upoważnił - chyba nawet Cie nie znają) to guzik z tego wyszło poza Twoją osobistą kompromitacją w każdym calu.

Do tego jeżeli prawdą jest to co Ada pisze - to ..... nie jest to wielkie zaskoczenie, bo nie tylko Ada ma takie podejrzenia - byłby to poziom poniżej popisów Syllepsis.

[B]Proszę Moderatora o sprawdzenie czy user Saeta to także user Dosia.will - ostatnie częste wpisy łatwe do sprawdzenia. [/B]

PS. Czy wiesz chociaż z czego ten opisywany przez Ciebie sukces wynika ?
Pewnie też nie wiesz, że to nie to pismo o którym pysk strzępisz.
Kiedyś ktoś proponował wspólne spotkanie tu piszących w celu .....ustalenia celu. Pisałem, że ja nie widzę w tym celu - teraz dodam z niektórymi nigdy ! w żadnej sprawie !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Proszę Moderatora o sprawdzenie czy user Saeta to także user Dosia.will - ostatnie częste wpisy łatwe do sprawdzenia.
[/QUOTE]
A może powiadomić CBŚ?

:roflt: :ghost_2: :roflt: :ghost_2: :roflt: :ghost_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana'][B]I agenta Tomka[/B] :crazyeye:
Saeta, przecież wszyscy mamy prawo do powiadamiania moderatorów,
w pewnych przypadkach :cool3:.[/QUOTE]

Z całym szacunkiem do tutejszych modów, ale...
Jeśli mogę wyrazić moje preferencje, to ja bym wolała agenta Tomka.
Przystojniaczek i szarmancki podobno nadzwyczaj... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']
Przy sprzeciwie posłów PiS trzy połączone komisje przyjęły naszą nowelizację. Ostatecznie jednak za przyjęciem całości nowelizacji głosowało 36 posłów, nikt nie był przeciw, nikt się nie wstrzymał.
18 sierpnia debata, 19 sierpnia głosowanie. [/QUOTE]

Gdzie ta debata i gdzie to głosowanie? Prześledziłam terminarz sejmowy. Nie ma tam nic na ten temat. Nie ma także do tej pory sprawozdania z posiedzenia połączonych komisji w sprawie projektu nr 4257

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...