Jump to content
Dogomania

17 letnia kicia z guzami...w swoim domku :)


Recommended Posts

[quote name='piołun']wątek kotów z Żywca

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207380-%C5%BBywieckie-koty-Chudy-Bartu%C5%9B...-tylko-sp%C3%B3jrz-nie-potrzebujemy-wiele?p=16833305#post16833305[/url]
kolejny kot Bartuś, kolejny potomek Kropci


[IMG]http://images49.fotosik.pl/968/b072fed2f12ab760.jpg[/IMG][/QUOTE]

zmien tytul bo juz jest watek z takim tytulem na dogo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pokolenie Kropci rozrasta się, co raz więcej takich kociaków na osiedlu, z Bartusiem nie dobrze, jutro biegną do wet.

Kropusia prawie ciągle śpi, wtula się w fotel, łapkami zasłania oczy i śpi, czasami wydaje mi się, że nie oddycha, budzi się rzadko, zamknięta w swoim świecie, nie widzi już prawie w ogóle i nie słyszy, jak ją karmię muszę ja dotykać, bo nie wie gdzie jestem, ma problem z wchodzeniem na parapet, podsadzam ją, wkłada nosek w szpare okna i zaczyna wciągać powietrze, oddycha głęboko, potem kładzie się i śpi, śpi, śpi...
prze ostatnie 2-3 mies wstecz bardzo się zestarzała, zastanawiam się, czy jakby była w piwnicy i miała kolejne dzieci, czy potrafiłaby się nimi opiekować

nie interesuje się innymi kociakami i psami, a one też starają się jej nie dokuczać, nawet Bartuś jej nie zaczepia, choć zaprzyjaźnił się z wujkiem Mroziem i już ładnie się bawią, co wkurza Sisunię, która jest chyba zazdrosna o Bartusia, chciałaby mieć go tylko dla siebie
Bartuś przepięknie dogaduje się z psami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...