Jump to content
Dogomania

Co tu tak cicho?


Recommended Posts

Co tu tak cicho pasjonaci i właściciele Cavisiów? Rozruszajmy ten wątek!!! Może podzielmy się wrażeniami z odbioru naszych piesków? To w końcu zostaje w pamięci do końca życia;-) Ja napiszę swoje w sobotę wieczorkiem gdyż rano jedziemy po nasze małe szczęście;-) No więc właściciele i pasjonaci łączmy się!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Up!!!
Jeśli nikt nie chce pisać o odbiorze, to może niech każdy napisze za co lubi tą rasę? Musimy rozruszać ten dział! W działach innych ras zawsze coś się dzieje tylko u nas cichutko! Ja Cavaliery lubię za wspaniały charakter... Za te długie uszy i mięciutką sierść! A wy? Piszcie!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam pytanie czym przemywasz mu oczka???? I czy twój caviś bez problemu zostaje sam w domu????Nie ukrywam, że u mnie to jest problem, nie lubi sam zostawać w domu... Zamykam go w pokoju, ale wcześniej staczamy prawdziwą bitwę:diabloti::diabloti:Nie może chodzić po całym domu, bo je wszystko co mu wpadnie w łapki, a szczególnie prasę lubi przeglądać:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o oczka, to dostałam zalecenia od weterynarza i on mówił, że powinnam je przemywać rumiankiem rozcieńczonym z przegotowaną wodą... Jeśli chodzi zaś o to rozcieńczanie to ja tego nie robię... Po prostu moczę wacik w rumianku wyciskam i przecieram miejsce w którym jest wydzielina...;-) Tak, mój maluch też nie chętnie zostaje w domu... My jednak robimy to w taki sposób, że wkładamy go do kojca ( Jest to stare dziecięce łóżeczko, po prostu skróciliśmy nóżki, żeby się nie przecisnął pod spodem). Na początku piszczy potem szczeka, a gdy przestaje ja wchodzę do pokoju... Słyszałam też o sposobie, że gdy wchodzisz do pokoju rozpylasz swoje perfumy (zapach którego używasz)... Gdy już piesek będzie kojarzyć, że gdy pojawia się zapach pojawiasz się i ty, zmień taktykę... Rozpyl zapach gdy wychodzisz żeby piesek kojarzył to z tym, że zaraz przyjdziesz... Tak, masz rację niby takie spokojne pieski, a mój to naprawdę niezłe ziółko...;>

Link to comment
Share on other sites

Tak, masz rację;-) Chciałabym rozruszać tą kategorię bo na wszystkich innych zawsze coś się dzieje... Myślę, że to przez to, że wszyscy właściciele tej wspaniałej rasy przenieśli się na inne fora... Ja też jestem na innych dlatego tu teraz rzadziej zaglądam, a jednak szkoda bo tutaj udzielamy się teraz tylko ty i ja...:/

Link to comment
Share on other sites

W takim razie wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mój Caviś ma 3 miesiące;) No nam pani wet. powiedziała, że kwarantanna powinna trwać 10 dni. I właśnie załapaliśmy jakiś lekki kaszelek więc idziemy jutro do weta... Ja byłam pewna że trwa 14, ale pani powiedziała 10 więc zaufałam, a teraz troszkę żałuję, bo maluch niepotrzebnie będzie się jutro stresował..:angryy: Jutro napiszę Ci dokładnie na PW;)

Link to comment
Share on other sites

Super, ze maluch zdrowy:-)) Mój chce mnie chyba dobic..Rozrabia ciągle łobuz jeden:mad::mad:
a potem chce zeby go miziać i koniecznie chce żeby mu dać nagrodę

Uwielbia świnskie uszka ale generalnie nie gardzi niczym ,aby tylko się nadawało do jedzenia

Co tam słychać?????????

Ale tu cisza:-(

hop hop jest tutaj ktos czy sama z sobą będę rozmawiać?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...