Jump to content
Dogomania

2xCACIB Oberwart - Szombathely 22-23.07.2006


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Karenina - wydaje mi się, że to Twoje psiaki ?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h229/bumgol/PICT2111.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/quote]


Moje, moje kochane radary :loveu: Siedzi Kerttu, a stoi Rudi :loveu:
Dziękuje za fotke :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Alojzyna, mam Cię więcej, ale dogo nie z gumy. Jak chcesz, to moge wysłać na priva.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

my również miałyśmy okazję się poznać. na węgrzech siedzieliśmy niedaleko Was z posokowcami.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']
[FONT=Georgia][COLOR=black]na tym samym pudle z drugiej strony stała para moich akit - nie masz może zdjęcia :hmmmm: :lol:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][SIZE=2]Fajne mieliście wakacje :lol: :lol: :lol:[/SIZE] [/SIZE][/FONT][/quote]
i Akitki tez poznaliśmy :cool3:
ja mam zdjecia, ale chwilowo uwięzione na komputerze który się zepsuł...:angryy: ale jak tylko się naprawi to wyślę. niestety mam tylko z węgier

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annaszustakiewicz']i Akitki tez poznaliśmy :cool3:
ja mam zdjecia, ale chwilowo uwięzione na komputerze który się zepsuł...:angryy: ale jak tylko się naprawi to wyślę. niestety mam tylko z węgier[/QUOTE]
ooooooooooooooooooo :))))))))))))) to Wy mieszkaliscie razem z nami w Saver????

odnosnie zdjec jak juz zostana uratowane poprosze o wyslanie akitek na @ [email][email protected][/email] najlepiej w wersji oryginalnej :)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']ooooooooooooooooooo :))))))))))))) to Wy mieszkaliscie razem z nami w Saver????

odnosnie zdjec jak juz zostana uratowane poprosze o wyslanie akitek na @ [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] najlepiej w wersji oryginalnej :)))[/quote]

świat jest mały:cool3:
ok obiecuję, jak tylko dam radę to wyślę...
pozdrawiam i jeszcze raz wielkie gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ja odebrałam i dyplom i rozetke na miejscu w Oberwart zaraz po wystawie, moim zdanie to i tak plus, że organizatorzy fatygują sie , i robiąc sobie koszty wysyłaja takie rzeczy wygranym, którzy nie odebrali tych rzeczy na miejscu. Do tej pory nie spotkałam sie z takim postepowaniem, zawsze jest tak, że jak sie zgapiłeś to trudno przepadło nikt Ci niczego nie przesyła, Twoja strata, a Zwiąek Kynologiczny w Austrii ma świtna oragnizacje szybką korespondencję, i stały kontakt z wystawcami. Mam 2 psy róznych ras, które tam wystawiam,, i nie moge powiedzieć , ilerazy miałam jakis pytania, zawsze szybko odpowiadali, jak napisałam, krespondecja szybka, rzeczowa. Myslę, że i potwierdzenie Caciba wkrótce dostaniesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Argus Electra']A ja mam pytanie, czy jest ktoś z południa Polski kto jedzie gdzieś do Austrii w najbliższym czasie na wystawę? W najbliższym czasie tzn przed majem / czerwcem?[/quote]


ja mam w planach kwietniowy Wieselburg - ale czy sie uda zobaczymy :roll:
czekam na obsade sedziowska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']na potwierdzenie z zeszlego roku czekalam ok 10 mieisecy :evil_lol:

ale faktem jest ze blyskawicznie odpowiadaja na meile !![/QUOTE]

no to ja nie wiem... ja kilka razy pisałam do nich po ang nic nie odpisali.. potem napisałam po niemiecku 2 razy i tez nic nie odpisali.. dlatego byłam przekonana, że dyplom i rozetke moge sobie już darowac..

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Myśmy CACIB-y z Oberwartu dawno dostali, natomiast dyplomów zwycieżców Austrowęgier nie dostaliśmy dotąd. A CACIB-y z Szombathely dotąd nie pojawiły się... I dyplomu Intera dla suki ciągle brak.....[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Agappe[/B], ty też w sobotę byłaś w Austrii, a w niedzielę na Węgrzech ? I wysłałaś e-maila z kopiami kart ocen do związku austriackiego ?[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Myśmy CACIB-y z Oberwartu dawno dostali, natomiast dyplomów zwycieżców Austrowęgier nie dostaliśmy dotąd. A CACIB-y z Szombathely dotąd nie pojawiły się... I dyplomu Intera dla suki ciągle brak.....[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Agappe[/B], ty też w sobotę byłaś w Austrii, a w niedzielę na Węgrzech ? I wysłałaś e-maila z kopiami kart ocen do związku austriackiego ?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
tak byłam w sobote w au a w niedziele na wegrzech... @ wysłałam i na wegry i do austrii, ale dyplom z austrii przyszedł
wysyłałam kopie kart ocen i kartoników z CACIBami do zwiazku w austrii i na wegrzech @
pierwszy @ po ang jakies 2 tyg po wystawie.. w tym samym czasie Donya wysłała @ o prawie takiej samej tersći i odpisali tylko jej, że dyplom przyjdzie (chyba do dzisiaj nie przyszedł?).. Potem wysyłałam jeszcze po miesiącu @ po angielsku, żeby sie przypomnieć i znowu brak odpowiedzi.. po kolejnych 2 tygodniach wysłałam @ po niemiecku... i na ten tez nie odpowiedzieli, wiec uznałam, że dyplom przepadł i przestałam się interesować.. a tu taka niespodzianka dzis w skrzynce ;)

potwierdzenie CACIBu z Autsrii przyszło jakoś na poczatku listopada,
Interchampionat kilka dni potem.. potwierdzenia CACIBa z Węgier nadal nie mam

tylko, że u nas mogli się pomylić.. bo na wystawie zgłoszone były 2 akity z Polski BIMBO i ANATA Yamamoto.. oboje dostali po 2 CACIB, właścicielką Anaty jestem ja i właścicielka Bimba.. a @ pisałysmy oddzielne.. wiec mogło im sie coś pomieszać..

Link to comment
Share on other sites

he he i obawiam sie, że szybko nie dostaniesz, Węgrzy maja wybitny b...rdel, ja nie dostałam do dzis potwierdzenia Caciba z Kecskemet z zeszłego roku, ani z Szombathely z tego , ani z Kecskemet z tego roku :angryy: :angryy:
Zasypyawałm ich pytaniami na maile, i czywiście bez odpowiedzi, bo oni sądzą, że jedynym słusznym językiem w Europie jest węgierski:shake: , jak przyciskałam ich w tym roku w Szobathely i Kecskemet za Cacib zeszłoroczny, to sie wymigiwali, że podobno wysłali, może do mnie , a może do Głównego Związku w Warszawie, a tak włascicie to nie wiedzą czy i gdzie wysłali, jestem wściekła :mad: na taka organizację.

Na szczęście Pani w Zarządzie Głównym uświadomiła mi, że niepotrzebne mi potwierdzenie. Wysyła sie do Związku O GŁ, spis wystaw na których pies wziął Cacib, z datami i nazwiskami sedziów pod którym startował, Warszawa śle to do głównego FCI, a główne FCI na podstawie sprawozdań,/czy skrótów ze sprawozdań, / , które otrzynuje od organizatorów wystawy w danym kraju , potwierdza Caciby, tak więc jesli gdzies zgubi sie potwierdzenie Caciba , nic to nie znaczy, ważne aby było to w sprawozdaniu!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...